2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

cnm tebrık ederım kacıncı gun embrıosuydu allahh saglıkla kucagına almyı nasıp etsın :)

benım 5. gun embrıosu ve 14. gun kan tahlılım 429 cıktı dusukmu yaaaa :KK43:
Geçen gün bir gebelik kitabında okudum. hamileliğinizin kusursuz bir şekilde ilerlemesi için bebeğinizin mükemmel puanlar almasına gerek yok diyordu. bende o andan itibaren bıraktım düşünmeyi. sende takma kafana :)

cnm tebrık ederım kacıncı gun embrıosuydu allahh saglıkla kucagına almyı nasıp etsın :)

Benim 2 tane kondu canım dr ikiside tutmuş olabilir değerin çok güzel dedi 5. Gün embriyosu 10.
Gün bugün çok sağol tatlım tesekkurler

Geçen gün bir gebelik kitabında okudum. hamileliğinizin kusursuz bir şekilde ilerlemesi için bebeğinizin mükemmel puanlar almasına gerek yok diyordu. bende o andan itibaren bıraktım düşünmeyi. sende takma kafana :)

Benim 2 tane kondu canım dr ikiside tutmuş olabilir değerin çok güzel dedi 5. Gün embriyosu 10.
Gün bugün çok sağol tatlım tesekkurler

valla kızlar ınsan herseyı hesaplıyo falan allah kerkese nasıp etsın saglıkla kucagımıza almayı da

negatıf alan arkadaslarımız kardeslerımız ınanın rabbım emeklerınızı bosa cıkarmasın dılerım kendılıgınden kavusursunuz tedavısız falan ınanın duam sızlerede

arkadaşlar bişey paylaşmak istedim. belki benim gibi bilmeyen vardır. transfer sonrası biz crinone jele 78 tl oksapar iğnemin tanesine 23 tl progestan iğneye 19 tl toplamda 250 tl para ödedik. bugün 14. günüm iğnelerim bitti hastanem tüm ilaçlara devam dedi bu yüzden aile hekimliğinden yazdırdım. meğersem tüm ilaçları devlet karşılıyormuş. bana bunu hastanem hiç söylememişti. aralık ayında da almıştım bu ilaçları ama transferim ertelendiği için kullanmamıştım. elimde fazladan varlardı şimdi onlarda bitti. yani demem o ki toplam 500 tl boşu boşuna ödedik. eczanede hemşirelerde bize bu konuda hiçbirşey demedi. bilseydik aile hekiminden yazdırıp öyle alırdık. sizlerinde bilgisi olsun. sevgiler.
bana da aynısını yaptılar transferden bir çıktıp bi tane eczacı çıkrağı elinde torba Dr ın dediği ilaçları koymuş gelmiş. Bunlar yazılmıyor mu dedim, yazılıyor dedi ne diye getiridiniz o zaman ben yazdırırım bunları dedim çekti gitti sonra da gittim yazdırdım. Resmen birlikte çalışıyolar çok sinir bozucu.

bana da aynısını yaptılar transferden bir çıktıp bi tane eczacı çıkrağı elinde torba Dr ın dediği ilaçları koymuş gelmiş. Bunlar yazılmıyor mu dedim, yazılıyor dedi ne diye getiridiniz o zaman ben yazdırırım bunları dedim çekti gitti sonra da gittim yazdırdım. Resmen birlikte çalışıyolar çok sinir bozucu.
aynen çok sinir bozucu canım. ben bide 2 defa aldım düşün yani.

İdrara sıkışık gibi hissediyorum kendimi. Akşam disardaydik baya sıkışmıştım. Zir gittim WC ye. Oturunca da yaparken baya sancı yaptı. Şişlik zaten karnimda göğüslerimde. Az önce adet sancısı gibi sancilandim. Adet Günlerim geldi gibi. Ondan mi acaba. Normal mi bunlar kizlar. İlk deneyim olunca bilemiyorum.
CANIM TEDAVIN HAYIRLI OLSUN NERDE YATIRDIN BENDE ONUMUZDEKI AY YAPTIRICAM KAC EMRIO KOYUYORLAR

canım . transfer sonrası insan çok hassas oluyor. hele kendi evnde yatıp h birsey yapamayınca sıkılıyor. yalnız olsan daha iyi stres sıkıntı olmaması da önemli bu süreçte, inşallah kayınvalidenler canını sıkmazlar

Neyse eşim eve getirdi, annem geldi. KV.ler evde daha akşama alır getirirse artık. Aramadim da gorumcemle konuştuk sadece, o şehir dışında zaten. Annesi gibi de diil. Allahtan ben lafimi esirgemem, KV.de bilir. Öğleden sonra kendi aradı kuzu gibi. Zaten yine aynı konuşsa 10 gün sonra ara böyle yapacaksan derim.

İnşallah rahat bir transfer geçirirsin çok su içmene gerek yok kendini boşuna kasma derim.

Sukur canım rahattı. Bastan az göründü ekranda ictigim su. Biraz daha içtim. Sonra da oldu bitti.. Anlamadım kiii.. :)

canım kimseye ihtiyacın yok ki, benim de kimsem üstelik eşim de yoktu transferden bir gün sonra gitti. Zaten hasta değilsin ve ayağa kalktığında herhangi bir ağrın olmuyor. İlk gün yemek için kalkarsın yerinden, ister dışardan söylersin ister bir gün önce eşin ya da sen yaparsın sonraki gün kalkabilirsin zaten. Ben hiç öyle yatmadım transferden sonraki gün bile dışarı kafeye gittim oturdum doşatım biraz. Kendini yormadığın sürece bir sıkınt olacağını sanmıyorum boşuna çağırmışsın kendi canını sıktığın da yanına kalmış canım. Stres hepsinden kötü. Stres yapma içini ferah tut canım her şey yolunda gidecek.

Eh işte yaptık bi acemilik. Neyse şimdilik bi sorun yok sukur.

Arkadaşlar günaydın test Sonucum 580 :nazar::nazar::nazar::anneadayı::KK200:çok şükür Rabbime ... İnşallah test günunu bekleyen bebek ozlemi ceken herkesin duasını kabul etsin Allahım. . Sanki bi rüyada gibiyim şu an bin şükür. .

Harika... Tebrik ederim, darısı başımıza inşallah. Benim de büyük gün 25 şubat.

kızlar 8 yumurtanın 7 tanesi döllenmiş. inş güzel güzel bölünürler.

Maşallah, transfere kadar eksilmedrn gitsinler inşallah.

canım nasıl geçti transferin.
Gayet iyi canım. Transferde birşey Anlamıyorsun. 5 dk da bebisle kavusuyorsun.

CANIM TEDAVIN HAYIRLI OLSUN NERDE YATIRDIN BENDE ONUMUZDEKI AY YAPTIRICAM KAC EMRIO KOYUYORLAR

İstanbul Florance Nightingale Prof Bülent Baysal canim. Tek emriyo yerleştirildi, 2 tane de donduruldu. Hayırlısı bakalım inşallah bu tutar da diğerleri de kardeş olur :KK66:

Kızlar lekelenmem devam etti hemşire kan verip ona göre iğne yaptirmami söyledi . Şimdi kan verdim . 2 saate kadar çıkarmış bu nasıl acilse. Ne olur dua edin bebisler benimle olsun.

Arkadaşlar günaydın test Sonucum 580 :nazar::nazar::nazar::anneadayı::KK200:çok şükür Rabbime ... İnşallah test günunu bekleyen bebek ozlemi ceken herkesin duasını kabul etsin Allahım. . Sanki bi rüyada gibiyim şu an bin şükür. .
Hayırlı olsun Can'ım Allah tamamına erdirsin.
Kizlar bugun test gunumdu malesef 0.347 yok negatif cok uzgunum evde tek kalip hungur hungur aglamak istiyorum cok kotuyum hersey guzel gidiyodu 2 tane normal gebelikte vardi hic bi sorunumda yoktu iki tane 1. Kalite taze emriyo koymuslardi ama olmadi nediyelim hayirlisi buymus yapcak bisey yok zaten bugun bebegimi tam kaybettigim gundu tam bugunddu test gunum vardir bunda bir hayir dedik inşallah ama olmadi dondurlmuslarim var 6 tane 3 e bolmusler inşallah onlardan biri tutunur sadece bana sabirli olmam gerekiyo allah buyuk bu olmadi inşallah obirkiler olur
Rabbimin vardır bir bildiği. Canını sıkma çok şükür ki seni bekleyen embriyoların var.
kızlar 8 yumurtanın 7 tanesi döllenmiş. inş güzel güzel bölünürler.
Maşallah Can'ım çok güzel bir sonuç. 5. Güne hepsi sağlıkla bölünürler inşallah.
cnm tebrık ederım kacıncı gun embrıosuydu allahh saglıkla kucagına almyı nasip etsin
Çok güzel bir değer Can'ım hiç stres yapma. Önemli olan iki gün sonra ikiye katlaması.

Kızlar lekelenmem devam etti hemşire kan verip ona göre iğne yaptirmami söyledi . Şimdi kan verdim . 2 saate kadar çıkarmış bu nasıl acilse. Ne olur dua edin bebisler benimle olsun.
Leke dediğin şey kahvedengi mi kana dönüştü mü Can'ım? Kahverengiyse doktorlar normal diyor benim ilk hamileliğimde sık sık olmuştu

X