2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Arkadaşlar günaydın test Sonucum 580 çok şükür Rabbime ... İnşallah test günunu bekleyen bebek ozlemi ceken herkesin duasını kabul etsin Allahım. . Sanki bi rüyada gibiyim şu an bin şükür. .

Canım masallah çok sevindim senin için. Bize de dua et . Benim kahve lekelenme başladı korkuyorum

Arkadaşlar günaydın test Sonucum 580 çok şükür Rabbime ... İnşallah test günunu bekleyen bebek ozlemi ceken herkesin duasını kabul etsin Allahım. . Sanki bi rüyada gibiyim şu an bin şükür. .
hayırlı olsun cnm çok sevindim inşallah sağlıkl kucağına alır, büyütürsün.ismimle bana dadua edersen sevinirim.ismim aysel

hayırlı olsun cnm çok sevindim inşallah sağlıkl kucağına alır, büyütürsün.ismimle bana dadua edersen sevinirim.ismim aysel
Sağol canım inşallah. .ettim canım aysel kulununda tüm isteyenlerin de kucağını boş bırakma dedim
çokk sevindim.Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş.
sağol canım insallah

merhaba arkadaşlar, tüm hamişlere hayırlı uğurlu olsun inşallah:) listeye bakıyorum rezerv azlığı olup (amh 0,4 ün altında) hamiş kalan arıyor gözlerim...

Kizlar bugun test gunumdu malesef 0.347 yok negatif cok uzgunum evde tek kalip hungur hungur aglamak istiyorum cok kotuyum hersey guzel gidiyodu 2 tane normal gebelikte vardi hic bi sorunumda yoktu iki tane 1. Kalite taze emriyo koymuslardi ama olmadi nediyelim hayirlisi buymus yapcak bisey yok zaten bugun bebegimi tam kaybettigim gundu tam bugunddu test gunum vardir bunda bir hayir dedik inşallah ama olmadi dondurlmuslarim var 6 tane 3 e bolmusler inşallah onlardan biri tutunur sadece bana sabirli olmam gerekiyo allah buyuk bu olmadi inşallah obirkiler olur

.insan söyleyecek teselli edecek bir söz bulamıyor.zaten teselli edilmekten de yorulduk.sadece çok üzüldüm canım.Güzel Allahım hayırlı bir zamanda hayırlı bir evlat nasip eder inş.

Ka
Kaçıncı günündü tatlım bugün? Daha önce idrar testi falan da yapmış mıydın? Yoksa direk kan mı verdin?

arkadaşlar bişey paylaşmak istedim. belki benim gibi bilmeyen vardır. transfer sonrası biz crinone jele 78 tl oksapar iğnemin tanesine 23 tl progestan iğneye 19 tl toplamda 250 tl para ödedik. bugün 14. günüm iğnelerim bitti hastanem tüm ilaçlara devam dedi bu yüzden aile hekimliğinden yazdırdım. meğersem tüm ilaçları devlet karşılıyormuş. bana bunu hastanem hiç söylememişti. aralık ayında da almıştım bu ilaçları ama transferim ertelendiği için kullanmamıştım. elimde fazladan varlardı şimdi onlarda bitti. yani demem o ki toplam 500 tl boşu boşuna ödedik. eczanede hemşirelerde bize bu konuda hiçbirşey demedi. bilseydik aile hekiminden yazdırıp öyle alırdık. sizlerinde bilgisi olsun. sevgiler.

cnm tebrık ederım kacıncı gun embrıosuydu allahh saglıkla kucagına almyı nasıp etsın :)

benım 5. gun embrıosu ve 14. gun kan tahlılım 429 cıktı dusukmu yaaaa

cnm tebrık ederım kacıncı gun embrıosuydu allahh saglıkla kucagına almyı nasıp etsın :)

benım 5. gun embrıosu ve 14. gun kan tahlılım 429 cıktı dusukmu yaaaa
benimde dün 14.günde kan verdim bugün çıktı 498. bana da fazla geldi hemşire çok normal herşey yolunda dedi. 10 gün sonraya kese için randevu verdi. valla bıraktım acaba normal mi değer acaba kimin ne kadar çıkmış diye araştırmayı. gördüm ki hiç belli olmuyor ve her bünyenin farklı. sende kafana takma nolur. oluruna bırak. zaten değerin normal :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…