2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Arkadaşlar merhaba ben transferimin 9. Gününde yaptığım testte hafif bir ikinci çizgi gördüm bugun yaptığım ise negatifti üstelik ili kere yaptım canım çok sıkıldı acaba bu akşam kan tahlili yaptırsam kesin olur mu yoksa illa perşembeyi mi beklemeliyim

Leke dediğin şey kahvedengi mi kana dönüştü mü Can'ım? Kahverengiyse doktorlar normal diyor benim ilk hamileliğimde sık sık olmuştu
Canım dönüşmedi şükür ama dünden beri hiç azalmadi. Progestanı 4 e çıkardım . Hemşirem de çok stres yaptiysan git kan ver duruma göre iğne yapalım dedi

arkadaşlar bişey paylaşmak istedim. belki benim gibi bilmeyen vardır. transfer sonrası biz crinone jele 78 tl oksapar iğnemin tanesine 23 tl progestan iğneye 19 tl toplamda 250 tl para ödedik. bugün 14. günüm iğnelerim bitti hastanem tüm ilaçlara devam dedi bu yüzden aile hekimliğinden yazdırdım. meğersem tüm ilaçları devlet karşılıyormuş. bana bunu hastanem hiç söylememişti. aralık ayında da almıştım bu ilaçları ama transferim ertelendiği için kullanmamıştım. elimde fazladan varlardı şimdi onlarda bitti. yani demem o ki toplam 500 tl boşu boşuna ödedik. eczanede hemşirelerde bize bu konuda hiçbirşey demedi. bilseydik aile hekiminden yazdırıp öyle alırdık. sizlerinde bilgisi olsun. sevgiler.
Canım acaba yumurta geliştirici iğneleri de karşılar mi ki raporlu iğnemden hariç Tedaviye başlayınca doktor başka bi iğne yazmıştı 1 günlük iğneye 70 lira veriyordum, ama sanmıyorum ben o iğneleri yazcagini

Canım acaba yumurta geliştirici iğneleri de karşılar mi ki raporlu iğnemden hariç Tedaviye başlayınca doktor başka bi iğne yazmıştı 1 günlük iğneye 70 lira veriyordum, ama sanmıyorum ben o iğneleri yazcagini
valla onu hiç bilmiyorum canım ya araştır ama mutlaka

Kızlar 0.34 çıktı değer . Gebelik yok yani . Hemşirem 2 gun sonra tekrarlayın dedi her ihtimale karşı . Bugün 10. Günum

Kızlar 0.34 çıktı değer . Gebelik yok yani . Hemşirem 2 gun sonra tekrarlayın dedi her ihtimale karşı . Bugün 10. Günum
üzüldüm canım gerçekten. vakti değilmiş. inan ne diyeceğimi bilemiyorum. umarım en kısa zamanda tekrar dener ve bu sefer pozitif sonucu alırsın. sen dua et belki kendiliğinden oluverir. rabbim büyük. sabır ve sükunet ile bekliycez hepimiz.

Kızlar dün opu yapılmıştı.çok ağrım vardı.bugün iyiyim şükür.ama bugün biraz kahverengi akıntım oldu.sizlerde de oldumu acaba.

Kizlar benimde dün novaartta transferim oldu 5.gun iki embriyom transfer yapildi 3 donduruldu 25inde gel test yapalim dediler kismet bakalim :-(

evet canım kafanın dolu olması ve stres zaten biz en başta 1-0 geriden başlıyoruz.
geçenler de bir arkadaşım anlattı. 12 yıldır hamile kalamıyor doktor ikisinde de bir sorun olmadığını söylüyor ve bir sürü aşılama ve tüp bebek tedavisi yok yok yok olmuyor.
artık doktor bunlara sizin bebeğiniz olamayacak dedikten sonraki 2 ay hamile kalıyor.
doktorun demesi kafanızda hep bebek bebek...
çoğu şeyi bebek işin yaptığınızdan kendinizi serbest bıraktığınızdan olmuyor demiş...

ay canım ya artık neye inanacağımı şaşırdım. bildiğim tek şey,o çocuğun bu dünyada yiyecek ekmeği varsa oluyor. normal yolla hamile kalanların hiç mi sıkıntıları,kafaya taktıkları bişeyleri veya stresleri yok.ama onların hemen oluyor. bizim de olmayacak ya,işte bişeyler bahane oluyor. biz bu zor süreçleri yaşadığımız için daha da stres yüklüyoruz vücudumuza. hepimizin hayatında illaki sıkıntılar oluyor,bir de üstüne bunlar,daha da strese giriyoruz.

X