2016 Nisan Bebişlerinin Cicileri :)

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne?

• Kız

OY: 53 49,5%
  • Erkek

OY: 52 48,6%
  • Kız-Kız

OY: 0 0,0%
  • Erkek-Erkek

OY: 1 0,9%
  • Kız-Erkek

OY: 1 0,9%
  • Üçüz ve daha fazla..

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    107

Nacizane önerim arkadaşım;
ben chicco lulu bebe park yatak almıştım ayrıca da bir şifonyer
şu an oğlum 3 yaşında ve şimdi ona oda alıcam
bende bebişim doğduğunda kiradaydım ama şimdi kendi evimdeyim eşyayı ona göre almak daha mantıklı
siz nasıl düşünürseniz oyle olur herşey..

daha ne şekillere gircez çok merak ediyorum benimde gözüm pörtledi. şişti ve kızardı. acıyor her kırpışımda. 'arpacık'derler halk arasında,. sanırım ondan çıkacak
kız arpacık nazardanda çıkar 7 felak 7 nas 7 ayetel kürsi oku
bi komşu var bana gelen evime nezaman gelse bardak çatlar

kıracıysan bos odan varsa bebıse ayıracagın ona oda yapabılırsın ama bızım evımız ufak 2+1 ama bır oda gıyınme odası gıbı gardroplar var orada bır yatak odası bır salon bu durumda zaten bebıse oda yapacak yerım yok, ama ev alırsak uzayan karyola bır adet gardrop ve sıfonyer ufakta bır halı alıp odasını yapmayı dusunuyorum..

kız arpacık nazardanda çıkar 7 felak 7 nas 7 ayetel kürsi oku
bi komşu var bana gelen evime nezaman gelse bardak çatlar
bi gün öncesinde hastane kontrolümde bikaç teyze güzel bir iki laf etmişti.bende ona bağladım biraz. nazara inanıyorum.ne zaman iyi laf duysam ben yatak döşek oluyorum baş ağrısı gözlerimin ağrısından. o günde öle oldu ve gözüm mahvoldu. bardak kalmadı artık bende hepsi ikişer üçer kaldı. gitti canım cicili bicili bardaklarım hep. Bana kv geldiğinde tabaklarım patlıyo :) eşime hep diyorum, annenden bişey geçiyo bana çok hasta oluyorum diye. böle herkesede sölenmiyo kendini beğenmiş sanıyolar ama cidden bazen ölcem gibi gelio o derece canım acıyo ağrıdan.

BENİMDE BEKAR GÖRÜMCEM VAR AMA 50 YAŞINDA. ODA GELDİMİ KUPLU BARDAKLAR KIRILIYO. GÖSLERİDE YEŞİL. ALLAH HERKESİN YUVASINI EVLATLARIN KEM GÖZLERDEN
KÖTÜ DÜŞÜNCELERDEN KORUSUN

anladım canım. bizim boş bi odamız var. 3+1 kiradayız. sanırım alcam bi mobilya ama abartmakta istemiyorum. eşyaları sığacak kadar dolap şifonyer. beşik meşik olcak gitcek bişiyler. inşallah alıpda kullanamama durumum olmaz.

besık yerıne uzayan karyolalardan al hem besık hem bebek karyolası hemde buyuyunce normal yatak oluyor okul cagına kadar ıdare eder hıc yoktan...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…