2016 Nisan Bebişlerinin Cicileri :)

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne?

• Kız

OY: 53 49,5%
  • Erkek

OY: 52 48,6%
  • Kız-Kız

OY: 0 0,0%
  • Erkek-Erkek

OY: 1 0,9%
  • Kız-Erkek

OY: 1 0,9%
  • Üçüz ve daha fazla..

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    107
bebek arabasına bayıldum güle güle kullanın canım

bende daha cinsiyeti öğrenemeyenlerdenim şuan çok imrendim size bende bişiler almak istiyorummmmmmmmmm

tecrübeli annelerden tavsiyeler de alalım buradan. mesela internette bir sürü site var ama benim kafam çok karışıyo mesela kumaşı nasıldır kalitesi nedir pek de bilemiyor insan. daha önce tecrübe etmiş ve bakın bu bu siteler iyidir ürünleri kalitelidir diyebilcek annişler yazsınlar bizi de aydınlatsınlar lütfen

kızlar ben bu bebeğe aşık oldum. öpüp duruyorum. mavi şapka ve pantalonu vardı, beyaz kumaşla kapattım. cinsiyeti belli olmadığı için. papyon erkeğe, beyaz örtüsü ve tipi kıza benziyor. evlilik yıldönümümüzü (2.yıl) bu bebişle kutladık haftasonu :) eşim kız istiyor,benim için farketmez

Eklentiler

• 20151012_122615.jpg
    88,7 KB · Görüntüleme: 88
eneeee çok şapşik bu yaaa. hihih :)

Cnm senin oğlun olucak gibi hissettim nedense, hayırlısı olsun inşallah

kızlar benim suratım kuru
bu hava çatlardım burnumun etrafı
şimdi sivilce çıktı.. oy bu ne hal

kızlar benim suratım kuru
bu hava çatlardım burnumun etrafı
şimdi sivilce çıktı.. oy bu ne hal
daha ne şekillere gircez çok merak ediyorum benimde gözüm pörtledi. şişti ve kızardı. acıyor her kırpışımda. 'arpacık'derler halk arasında,. sanırım ondan çıkacak

Kızlaaar :) bebişime battaniye örcem ben pek bi severim bebek battaniyelerini. Nisan bebişi ya da mart sonu bebişi olcak kullanılır öı bilmem ama örcem yinede. Cinsiyet belli olsa daha tatlı olurdu belki uyumlu renklerle ama her rengi kattım içine zaten. Sabredemedim cinsiyetin belli olmasınııı. Belli olduğundada başka örerim :) kasenin içine koydum izliyorum resmen öyle tatlı oldu renkler.
Telefondan yüklediğim için ters döndü fotolar anlamadım. Kitabıda aldım bugün. Öyle geçerken gözüme çarptı aldım. Hoş şeyler var içinde.12 aylık serüveni anlatıyor kısa kısa.
Yapmaya çalışacağım battaniyeninde fotolarını koyuyorum. Elimde başka fotosu yok netten buldum ama kafamda biraz canlandı zaten. Yaparım gibime geliyor. Çok marifetli değilimdir ama bakalım deniycem :)

Eklentiler

• image.jpeg
    126,6 KB · Görüntüleme: 319
  • image.jpeg
    126,2 KB · Görüntüleme: 323
  • image.jpeg
    69,5 KB · Görüntüleme: 348
  • image.jpeg
    79,3 KB · Görüntüleme: 367
bende bır bellı olsa hemen baslıcam alısverıse, kıyafet almayacagım sadece hastane cıkısı ve bırkaç esprılı badylerden alacagım, kıyafet kısmını aılem halledecek.. zaten hedıyeler de gelecek sulale dort gozle beklıyor bebısı

ben ılk etapta battanıye bır kalın bır penye, bornoz, kuvet, bıberon ve emzık, ates olcer, burun açıcı, bebek arabası falan almayı dusunuyorum.

ev degıstırme durumumuz var ev alırsak kendımıze oda yapacagım bebısıme , kırada devam edersek bır besık alacagım sadece...

sonlara dogru da bol bol bez-mama-ıslak mendıl-şampuan-sabun-deterjan stoklamayı dusunuyorum

Kızlar ben battaniye işini katlettim Beceremediiim iplerin hepsi elimde kaldı, napıcam onu düşünüyorum kara kara yaa.

Bende kiradayım acaba bebek odası alırsam hata mı yapmış olurum diye düşünüyorum. sonrada bi beşik bi dolap bi şifonyer nasıl olsa diyorum.. E sadece beşik alsam bebeğin herşeyini nereye koycam. yatakodama ben zor sığıyorum dolaplara. tecrübeli kimsede yok etrafımda yol göstercek. püff..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…