2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Canlar bugün gittim doktora..kese var ama daha erken olduğu lcln dis gebelik oup olmadigi belli degil dedo...kam değerlerimin cok anormal oldugunu soyledi..cogul gebelil olabilir dedi...10 da 716 di....13 de 4136 cikti....4+6 haftalik bigunle beraber...ikiz hamile olan annelere sorabilirmiyim.....haftalik beta hcg degerlerniz kacti acaba

kızlar şimdi tuvalte girdim peçeye çok çok az jelimsi kahve akıntı gelmiş çok korktum normal mi kesemizi gördük pazartesi günü ama bu ne şimdi
kanama gün boyu devam ederse mutlaka doktora gidilmeli, etmezse ilk kontrolde doktora bu olan anlatılmalı. korkacak bişey yok

Yarın sonucu hemen alamam muhtemelen. Merak ediyorum bir test daha yapmak istiyorum. Erken gebelik testi hiç kullanmadim önerebilecegin bir marka var mı yarın alayim
Ben prediktör early kullanmıştım canım ama zaten var ise silik de olsa normal gebelik testinde de çıkıyor.regli gününe ne kadar var ki?

Canim yazmistim ama ilk hamileligimde adetin 1 gun sonrasi 2000li degerkrn 2gun sonra 11.000lerdeydi ikiz degildi erkn dollenmeydi ters bir durumda yoktu sen gonlunu ferah tut lutfen

Evet kızlar yas bu konuda çok karışığım. Doktorum biley söylemedi ama kimi diyo şunu yeme düşük olur ( Allah korusun) kimi diyo şunu ye çocuk iyi gelişsin. Siz nasıl besleniyorsunuz? Henğz midem bulanmaya başlamamışken neler tüketeyim

Canım kaçıncı haftada gördün 7,7 mm lik keseyi? Benim 5 haftalık falan 5 mm dedi doktorum. Pıtırcık yok mu içinde dedim daha belli olmaz ama var gibi duruyor dedi, ufak biley gösterdi orda. İnşallah büyür o da
Keseyi görebilenlere soruyorum kaç haftalıkken ne kadardı kesenin boyutu. Hiç hoşlanmadığım şekilde pimpirikli olmaya başladım

Seninle tarihlerimiz ayni ben 4+2 de 5.63 mm olarak gorduk, dr bugun 10 gun sonra kalp atisina cagirdi

Kese varsa nasıl dıs gebelık olabılırmıs canım rahım ıcıne yerlesmez dıs gebelık mümkün değil öyle bir durum doktor neden öyle bişey demiş anlamadım dogrusu

Arkadaşlar 5 yaşında yiğenim var 35 kilo onu kucağima almam gerekti o andan itibaren de karnim agriyor psikolojik mi bilemedim kotu bisey olmu mudur arkadaslar ?

Merhaba arkadaşlar, Allah nasip ederse ben de 2016 Nisan annesi olacağım. Hamileliğimi daha bugün öğrendim çok şaşkınım hala. :) Sat 10 temmuzdu idrar testinde çift çizgiyi gördüm sonra da kan testi değerim 829 çıktı. Geç saat olduğu için doktorla görüşemedim. Sizce nasıl bu değer?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…