2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
orgu super fikirmis canim neden vazgectinki guzel bir battaniye orebilirsin bebisine cok guzel ve anlamli olur. boyama kitabida iyi fikir ama.

orgu super fikirmis canim neden vazgectinki guzel bir battaniye orebilirsin bebisine cok guzel ve anlamli olur. boyama kitabida iyi fikir ama.
Batıl inanç belki ama bende bir yeri var. Ne bileyim o içimden gelmedi. Şimdi eski defterleri açıp icimizi karartmiyayim. Rabbim bebislerimizi bize bağışlasın.

Şu 4. Aya Hayirlisyla bir girelim bulantilar in yerini de istahimiz alırsa sanki daha mutlu olucaz gibi geliyor bana. Birde forumları gezerken bir topic gördüm çok hoşuma gitti. 2016 ocak anneleri acmislar ayrıca bebislerine aldıkları ciciler ihtiyaçlar. Herkes nerde ne indirim var filan onları yazıyor. Aldıklarını paylaşıyor. Bizde yapsak fena olmaz mı tabi isteyen arkadaslarla birlikte. Hem kafamız da dağılmış olur. Tabi şimdi çok erken ama belki bir ay sonra hafiften tatlı telaslar başlar. En azından fikir ediniriz.

Battaniye ye karşı negatif im ancak bebeğim kiz olursa ona boyle tatlı bir oyuncak bebek ormek istiyorum.

Eklentiler

• Screenshot_2015-08-15-17-17-18.png
    511,8 KB · Görüntüleme: 43
  • Screenshot_2015-08-15-17-19-27.png
    401,2 KB · Görüntüleme: 46
Battaniye ye karşı negatif im ancak bebeğim kiz olursa ona boyle tatlı bir oyuncak bebek ormek istiyorum.
ya ben bunalra bayiliyorum ama zor gibi sanki beceremem diye hic baslamadim.eger yaparsan ayrintili anlatirsin canim bizde deneriz.
Zeyas benim ayakları biri sıkınca rahatlıyorum ama biraz zaman geçtikten sonra yine aynısı oluyor.
tamam canim ayni agri evdekilere yalvariyorum resmen masaj diye . cocuklara yaptiriyorum bende oyun zannediyolar biri bi bacagima biri bi bacagima vuruyor.

[QUOTE="zeyas, post: 42773605, member: 204069"
tamam canim ayni agri evdekilere yalvariyorum resmen masaj diye . cocuklara yaptiriyorum bende oyun zannediyolar biri bi bacagima biri bi bacagima vuruyor.[/QUOTE]

Sen sanşlısın cnm alternatif olarak çocuklar var benim eşim bir yapıyor söylene söylene bir daha da istemiyorum zaten :) İnş dr'la bir çare buluruz. Ben bu hafta gidecem Dr.A senden önce yani haber ederim cnm sana :*

Kızlar nasılsınız ? Bayramı da geçtik çok şükür umarım herkesin bayramı güzel geçmiştir . Ben hastalıklarla uğraşıyorum . Aşırı kaşıntım var idrar yolu enfeksiyonu olmuştum kum düküyordum bir hafta boyunca antibiyotik içtim sanırım o yan etki yaptı .Fitil vermişti doktor hamileliğimin ilk haftalarında o zaman kullanmamıştım şimdi kullandım . Bir yandan kusmalarım tiksinmelerim tam gaz devam . Sabah içim dışıma çıktı. Yarın okulun ilk günü heyecanım fazla :) birde harmony testi yaptırmaya gideceğim öğleden sonra inşallah güzel sonuç alırım hepinizden dua bekliyorum güzel anneler.

Yapalım tabi ne iyi olur kafamızi dağıtıriz birazda pozitif şeylere odaklanalim yoksa ben vücudumdaki tüm değişikliklere baka baka hastalık hastası olucam. Rahatlariz biraz

Gynoferon diye kan hapı verdi kızlar doktor ama içtiğim gün bulantıdan mahvoluyorum...kullanan başka arkadaş var mı çünkü Dr doğuma kadar kullanmalısın demesine rağmen hapı bıraktım
Ben kullaniyorum canim kanim dusuk malesef ayni ilaci kullaniyormusuz ama oglumdada iciyordum 4.aydan itibarenhic bulanti yapmadi ozamanlar.kansizlik cok onemli dr.una sormadan birakma tatlim.sunada mide bulantısı var ama ilactan oldugunu dusunmuyorum

İnş cnm dualarım seninle güzel haberlerini bekliyoruz. Bu arada geçen hafta kaşıntıyı ben de yaşamıştım. Çok fenaydı o günler uzak olsun inş ama akşamları çok fazla olmasa da zaman zaman kaşıntım oluyor hafta içi dra gidince onu da soracam. İnş ciddi bir şey değildir

Yapalım tabi ne iyi olur kafamızi dağıtıriz birazda pozitif şeylere odaklanalim yoksa ben vücudumdaki tüm değişikliklere baka baka hastalık hastası olucam. Rahatlariz biraz
Tamam canım çok güzel olur kafa dağıtıriz aynen dediğin gibi. bizde 2016 nisan annelerinin bebislerine aldıkları ciciler diye bir topic açarız. Aklimda Allah kısmet ederse inş. Biraz daha vakit geçsin açalım.

Ay tatlım bende bilmiyorum hatta uzun zamandan beri elime şiş almamisimdir. Iste heves. Belki annem yanıma geldiğinde ondan öğrenebilirim. Öğrenip te yaparsam anlatırım tabiki

Arkadaşlar sizlere birşey sorcam. Sabah uyandigimdan beri idrarimi yaparken kasiklarim cok agriyor. Basina boyle birsey gelen var mi acaba? Endiselendim biraz.

Kızlar bir şey sormak istiyorum. İkili testte benden plasentaya giden damar sayısı 2 çıktı. Tesadüfen okurken 3 olması gerektiğini normal doğum için çok zorlanmaması gerektiğini okudum. Sizde baktılar mı damar sayısına?

Yarin sezonu aciyoruz ogretmen arkadaslarim ve sevgili veliler herkes icin hayirli bir yil olur umarim. Insallah 2. Donem okulda bulunmayacagiz. sabahci olan arkadaslar icin kolay bir donem gecer umarim. Saat 10 da kalkmalar elveda. Uykulu esnemeli dersler hosgeldiniz. Ben saati 5.55 e kurdum arkadaslar. Haydi cümleten iyi geceler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…