2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Konu hakkında bilgim yok ama aramıza hoşgeldin

Bende katilmak isterim yasin okumaya. Allah şimdiden kabul etsin insallah ne güzel dusunmussunuz

Gynoferon diye kan hapı verdi kızlar doktor ama içtiğim gün bulantıdan mahvoluyorum...kullanan başka arkadaş var mı çünkü Dr doğuma kadar kullanmalısın demesine rağmen hapı bıraktım

Gynoferon diye kan hapı verdi kızlar doktor ama içtiğim gün bulantıdan mahvoluyorum...kullanan başka arkadaş var mı çünkü Dr doğuma kadar kullanmalısın demesine rağmen hapı bıraktım
canım doktorum henüz vermedi bana. başka marklar var doktoruna soylediğinde değiştirir mutlaka. ben maltofer kullanmıstım ikinci gebeliğimde

bugun tüm gün cok mutsuzum diye gezdim evin içinde agzımın tadı iğrenç yediğim hersey midemi rahatsız ediyor asırı gaz var şişmiş balon gibi karnım özellikle akşamları. mide bulantım 9. haftanın başında bitti bakalım yemek yerken nezaman mutlu olcam 13, haftamdayım hala devam ediyor. cok iştahla yemek yiyememe ragmen iki kiloda almış bulunmaktayım doktorum 10 kilo ile bitir dedi amma velakin imkansız gibiiiii

Aynen ya bende bugün çok mutsuz hissediyorum kendimi yarın hiç işe gidesim de yok. Bir de benim ayaklarım ağrıyor kızlar eşime sıktırıyorum sürekli böyle bir durum yaşayan var mı?

ben henuz kan hapina baslamadim
ama bu ilaci ilk hamileligimde kullanmistim ve acayip kabizlik yapmisti bende

doktruna danis bence farkli bir ilac verir

Aynen ya bende bugün çok mutsuz hissediyorum kendimi yarın hiç işe gidesim de yok. Bir de benim ayaklarım ağrıyor kızlar eşime sıktırıyorum sürekli böyle bir durum yaşayan var mı?
benimde bacaklarim agriyor canim sallayinca yada masaj yapinca rahatliyor cok rahatsiz edici bi agri. hareketsizlikten gibi ama hareketliyimde anlamadim gitti. doktora gidince sorcam

benimde bacaklarim agriyor canim sallayinca yada masaj yapinca rahatliyor cok rahatsiz edici bi agri. hareketsizlikten gibi ama hareketliyimde anlamadim gitti. doktora gidince sorcam

Biraz internette araştırdım cnm magnezyum ve kalsiyum eksikliği bacak ağrısına sebep olabilirmiş. Ben de soracam Dr.a sonrasında yine haberleşelim olur mu

Bebisler iyi olsunda varsın böyle olsun ne diyelim. Yemek yi yemeyen anneler inş. En yakın zamanda yemek yemeye başlayabiliriz. Bende Istahla yemek yemeyi özledim. Bebisler büyüsün bizde iyi olalım harika bır hamilelik geçirelim ve sağlıkla gelsin minikler innnsaaaallllaaahhhhhh

Biraz internette araştırdım cnm magnezyum ve kalsiyum eksikliği bacak ağrısına sebep olabilirmiş. Ben de soracam Dr.a sonrasında yine haberleşelim olur mu
Çok doğru bir tespit canım. Ben kivranip duruyordum bacak ağrısından dr um bir vitamin verdi. Süper birsey kesinlikle tavsiye ederim veren perinatolog zaten. Tansiyon unu da dengeye sokar dedi

Eklentiler

• 20150917_124757.jpg
    82,5 KB · Görüntüleme: 75
Mutsuzluk hissedenler bence kendimize bir uğraş bulmaliyız. Ben zamanı hiç geçiremiyorum. Icimde bir sabırsızlık var gunler gecmiyor sanki. Ne yapsak bilemedim ki
Tam aklımdan geçeni soyledinben önce örgü mu yapsam dedim sonra vaz geçtim. Ve biraz önce kendime boyama kitabı siparis verdim. Ya çok komik ama belki duymuş sunuzdur . Esrarengiz bahçe büyükler için boyama kitabı. Rahatlatıcı özelliği olduğu söyleniyor. Merak ettim denicem bir. Kendime kuru boya da alicam. Bakalım birisi yaricak mi

tmm canim ins haberlesiriz ben ekimin 15i gibi gitcem doktora. seninkide benim tarif ettigim gibimi sikinca asagi yukari sallayinca rahatliyomu.
Mutsuzluk hissedenler bence kendimize bir uğraş bulmaliyız. Ben zamanı hiç geçiremiyorum. Icimde bir sabırsızlık var gunler gecmiyor sanki. Ne yapsak bilemedim ki
canim evde iki cocugum var surekli atraksiyon halindeyim bilemedimki neyapsak hormonlardan ve rahatsizliklarimizdan sanirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…