2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Inşallah canım. Ben de internet Şubesi'ni düşünmüştüm zaten. Çok teşekkür ederim canım

inşallah canım inşallah. teşekkürler. .

Maşallah bebise gozun aydin canim

Allah yardımcin olsun ozgecim cidden zor durumdaymissin inşallah en kisa surede atlaticaksin 3 ayin bitmesine azcik kaldi

Canim baktim ama anlamadim sadece hissettigim erkek gibi geldi

Bana da erkek gibi geldi
ailede 3 kişi hariç kız hissediyor bende kız istiyorum. bakalım hayırlısı olsun ben de fotoda erkeğe benzettim ama sağlıklı olsun fark etmez

Benim boş gebelik olduğu için kese genetik teste gitmedi,sadece normal patolojiye gitti.temiz çıktı.doktorum kese oldugu icin genetik incelemeden bisi cikmaz, yollamayalim dedi....Ben ilk adet olduktan sonra kendim genetik bölümüne gittim.test yapılmasını istiyorum dedim.kayip olarak da 2 dedim.onlar da yaptılar. Ayrıca eşimle benim genetik incelemenizi için kadın doğum uzmanının sevk etmesi gerekiyormuş. Bir de iki test aynı anda devlet tarafından yapılıyormuş. Kan pıhtılaşma sini yaptırın. 25 gun sonra diğer test için gelin o zaman ücretsiz oluyor dediler. Ben genetik yaptırmaya kalmadan hamile kaldım. Bundan sonrası allah kerim.insallah tamamlarım.

Canım okuyacağım bugün ben de.daha okumadım ama beni de okudu yaz işim bitsin okuyacağım

Hamilelik pantolonlarının kimisinde bel kısmında lastik çıkıyor göbek büyüklüğüne gore dugmeleyebiliyorsun küçükken de büyüyünce de kullanılır onlar ben aldım bel kısmını sıktım düşmüyor çok rahat ya da lastik geçirebilirsiniz çünkü düz olanlar duuyor göbek minnak tutmuyor

benimkilerdede var ama kotu 40 beden almıştım.sonuna kadar sıkmama rağmen gün içinde düşüyor :)Birde benim karnım hemen çıkıyor.Şuanda 4 aylık hamile karnı var :)

Ay canım masallah hep böyle güzel haberlerle gel :)

Kızlar merhaba,

sürekli giremiyorum ama yasin okuyacaklara beni de yazın,yazmasam da okuyacağımı bilin.Aksi bir şey olursa bir gün önceden haber veririm zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…