2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
kızlar merhaba ultrasyon cihazi kötü bile olsa haftayı doğru göstermezmi .ben 3 ayrı yerde ayrı sonuçlar aldım hep. sat a göre 4 günlük fark vardı ilk gittiğim yerde sonra başka yerlerde bu fark 7 güne kadar çıktı.acaba bebeğin gelişimi normal değilmide böyle oluyor.bende 23 nisan annesiydim ama bu süre şimdi 30 nisana kadar uzadı.doktor bişi yok geç döllenme vs dedi ama ilk gittiğim yerde 4 günlük fark vardı sadece.pazartesi kontrolum var dayanamıyorum meraktan.

herkese merhabalarrr,
midem ve bulantıları
ayrıcaa işlerin olması gerektiğinden çok daha fazla yoğun olması nedeniyle topiğe bakamadım bütün güünn : ((
geçmişe baktım şööööyle üstünden de gördüğüm birşeyi sormak istiyorum "yasin okunuyormuş" bende katılmak isterim..
ayrıca baştaki listeye de eklenmek isterimmm..
herkese güzel akşamlar diliyorumm...
umarım yarın sabah görüşebilirizzz...

kızlar merhaba ultrasyon cihazi kötü bile olsa haftayı doğru göstermezmi .ben 3 ayrı yerde ayrı sonuçlar aldım hep. sat a göre 4 günlük fark vardı ilk gittiğim yerde sonra başka yerlerde bu fark 7 güne kadar çıktı.acaba bebeğin gelişimi normal değilmide böyle oluyor.bende 23 nisan annesiydim ama bu süre şimdi 30 nisana kadar uzadı.doktor bişi yok geç döllenme vs dedi ama ilk gittiğim yerde 4 günlük fark vardı sadece.pazartesi kontrolum var dayanamıyorum meraktan.
Mm.lik yanlis olcum farkli sonuclar cikariyor endise edilcek birseyler olsa mutlaka soylerlerdi canim bebisin iyidir annesi

Arkadaşlar bizim gibi nisan annesi olacak bir arkadaşım var ama bebeğinin kalp atışı yavaşmış ve haftasını hesaplayamıyorlarmış .Birkaç doktora gitmiş sonuç aynı , pazartesiyi bekleyecek. Arkadaşım çok üzgün ,dünden beri benim de canım çok sıkıldı ona gece rüyamda bile karşılıklı ağlıyorduk :KK43:Sizden ricam onun için dua edebilir misiniz? Belki birimizin duası kabul olur :KK43:
Inşallah biran evvel kendine gelir bebiş.Allah yardımcısı olsun.Sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

canım ilk başlarda olabiliyor.Canını sıkma beslenmene dikkat et.Bekle bakalım pazartesiyi.Her ultrason cihazının inceliği farklı bundan dolayı içini sıkma.Vajinal ultrasona gir olmadı .Onda daha net anlaşılır.

herkese merhabalarrr,
midem ve bulantıları
ayrıcaa işlerin olması gerektiğinden çok daha fazla yoğun olması nedeniyle topiğe bakamadım bütün güünn : ((
geçmişe baktım şööööyle üstünden de gördüğüm birşeyi sormak istiyorum "yasin okunuyormuş" bende katılmak isterim..
ayrıca baştaki listeye de eklenmek isterimmm..
herkese güzel akşamlar diliyorumm...
umarım yarın sabah görüşebilirizzz...
Evet bunları bende istiyorum :)

canım ilk başlarda olabiliyor.Canını sıkma beslenmene dikkat et.Bekle bakalım pazartesiyi.Her ultrason cihazının inceliği farklı bundan dolayı içini sıkma.Vajinal ultrasona gir olmadı .Onda daha net anlaşılır.
mesela canım alttan ultrasyona girdim geçen hafta perşembe 7+1 çıktı pazartesi 7+4 çıkması gerekirden 7+2 çıktı karından bakınca alttanda baksa üsttende aynı olması gerekmezmi ki..neyse artık inşallah hersey yolundadır

Kizlaaarr bende bugün gaza geldim doktora gittim bebeğim 5 gün gerideydi şimdi 4 gün ilerde çıktı cook mutluyum:KK76::KK73::rolleyes: bugun9+1 dik ultrasonda 2.74 cm çıktı şok oldum.. Doktor 4 ekimde ikili test ve cinsiyet için çağırdı.Kizimda da tam bugün gitmisim 2.62 imiş 52 cm doğmuştu:KK71: neffin neffin canım sıkıntı yapma ben hergün bir muz yedim bide bebek ufakken çok bilemiyorlar onunla alakalı olabilir bende korkarak gitmiştim şükür darisi herkesin başına ins:KK9:

Kizlaaarr bende bugün gaza geldim doktora gittim bebeğim 5 gün gerideydi şimdi 4 gün ilerde çıktı cook mutluyum:KK76::KK73::rolleyes: bugun9+1 dik ultrasonda 2.74 cm çıktı şok oldum.. Doktor 4 ekimde ikili test ve cinsiyet için çağırdı.Kizimda da tam bugün gitmisim 2.62 imiş 52 cm doğmuştu:KK71: neffin neffin canım sıkıntı yapma ben hergün bir muz yedim bide bebek ufakken çok bilemiyorlar onunla alakalı olabilir bende korkarak gitmiştim şükür darisi herkesin başına ins:KK9:
Gözün aydın canım benım hadi inş cinsiyetleri ögrenecegımız gunlerde yaklasıyor cok heycanlı bıcır bıcır oldular hareketlenmıstı dımı ultrasonda

canım içimi rahatlattın cidden bende artık hergün bir muz yiyeyim bugünden itibaren.seninde gözün aydın senin adına çok sevindim.

Bebeğini gören, kalp atışını duyan test sonucu cikan annelerimizi tebrik ederim :KK200:
Yeni gelen annisler hoos geldiniz :KK54:

Bizim randevumuz 6 ekimde bakalım minnakım gösterecek mi:KK76:
Ben de annemdeyim canımın istediği birkac yemek vardı anneme onları yapsın diye geldim:KK53:
Bu arada kızlar aklımdan birkac yiyecek geçiyordu gorumcem almış geçenlerde bilmeden , aynen bugünde babam almış hiç soylememistim hâlbuki :KK76: gelip beni buluyor canimin istedikleri
Birdahaki randevumuz aynı gün canım ama benımkı perinatologda işk muayeneme gidicem söyler mi cinsiyeti bilmem inş söyler ama olmadı sonra kendı doktoruma gıdıcem ama inş ogün öğreniriz ikimizde:anneadayı::KK200::KK49:

Kızlar birincisi kızım ikincisi oğlum üçüncüsü ve en adi ultrason olan siyah beyaz tv döneminden kalma gibi duran da simdiki:KK39: tahminlerinizi bekliyorum heyecanla:rolleyes:

Eklentiler

• 20150912_124510.jpg
    20150912_124510.jpg
    104,3 KB · Görüntüleme: 78
  • 20150912_124637.jpg
    20150912_124637.jpg
    86,8 KB · Görüntüleme: 90
  • 20150916_170629.jpg
    20150916_170629.jpg
    75,7 KB · Görüntüleme: 69
mesela canım alttan ultrasyona girdim geçen hafta perşembe 7+1 çıktı pazartesi 7+4 çıkması gerekirden 7+2 çıktı karından bakınca alttanda baksa üsttende aynı olması gerekmezmi ki..neyse artık inşallah hersey yolundadır
Yok canım merak etme :) alttan bakınca 7+1 gördüyse öyle saymaya devam et.Karından hem hassasiyeti bukadar erken haftada almak zor hemde ilk 3 ay böyle 2-3 gün ileri /geri olması normal.Aynı duyguyu bende yaşadım.Ben haziranda kürtaj olduğum için 36. gün adet oldum.Buna bağlı olarakda geç döllenme oldu.Ilk 6+5 olana kadar bi gittim acilde karından baktılar 6+1 dedi.4 Gün sonra kendi doktorumda kalp atışı için konrolüm vardı 6+3 dedi kafama bir takıldı.Şimdi çok şükür bu hafta normal karındanda aynı alttanda.8 hafta öncesi karından yapılan sağlıklı olmuyor.Bide doktorun ultrasonografi becerisi çok önemli.Bebişinin sana ihtiyacı var sen iyi olursan oda iyi olur sana tututnur.Rahme düştüğü anda başladı gönül bağımız unutma.

Kızlar birincisi kızım ikincisi oğlum üçüncüsü ve en adi ultrason olan siyah beyaz tv döneminden kalma gibi duran da simdiki:KK39: tahminlerinizi bekliyorum heyecanla:rolleyes:
Ben hıc bilemedim canım:oops: senin içine ne doguyor sankı kızının resmıne daha cok benzıyo gıbı /49 erkek diyelim /51 kız dıyorum:KK48:

X