2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Canım aynen bnde saglıklı ve hayırlı olsun ama gönlüm hep erkek diyor ,hatta eşimde bende rüyamda kız cocugu gördük çin takvimide kiz diyo bakalım artık
Tersi çıkablr canm nedense bende erkek görüyorum rüyalarmda tersi olur dye düşünüyorum.. maşallah bebişinde çok şirin büyümüş.. benmde yarn tam 10 haftalık olcak inşallah kontrolümüz var merakla bekliyorum inşallah bebeğim sağlıklı büyümüştür..

Öyle çokki agrim sabah suratim sismisti. Biraz azaldi cok sukur bu saatlerde. İstahim komple gitti. İstesemde yiyemiyorum. Hic bu kadar kotu olmamistim

Evet ben 8+6 da gördüm hareket ettiğini. Tabii daha çok küçükler şans eseri gördük bizde.

Gozun aydin canim temiz cikmasina sevindim bencede rapor almaya calis 3 ayin bitmesine az kaldi
Bendede tam tersi oldu cola cok severim ama suanda colanin adi bile itici geliyor.oglumdada canim istemesine ragmen icmedim hamilelikte farkli yiyeceklere iceceklere yonelebiliyor insan.
Kızlar bakın benim minnoşuma 10 haftalık
Maşallah bebise

Evet yüzde yüz doğru sonuç vermiyor ama matematiksel bir sonuç çıkarıyor. Risk yüksek çıkarsa güvenilirliği yüksek testlere yönlendiriyorlar. İkili testin güvenilirliği kesinlikle yüzde on değil. Komşuların riski yüksek olup sağlıklı bebekleri olmuş olabilir. Benim çalıştığım özel eğitimdeki down sendromu öğrencilerimin annelerine hamilelik dönemlerinde riski yüksek denilmiş ve sonuçta down sendromlu çocukları olmuş. Tabii ne olursa olsun aldırmam gibi bir düşünce varsa hiçbir test yaptırılmamalı bence. Umarım hiçbirimiz böyle sorunlarla karşılaşmayız sağlıklı bebeklerimiz olur

Ya bn çok merak ediyorum iyidir inşallah kuzularimiz bnmle aynı olan arkadaşlar kaydığını hissediyor musunuz hiç
Ben hicbirsey hissetmiyorum canim ama kesin sorun bende dun dr diyince anlamadim 2 hamilelikte daha erken hissedilirmis bakalim bu bebisi ne zaman hissedicem

Ben hicbirsey hissetmiyorum canim ama kesin sorun bende dun dr diyince anlamadim 2 hamilelikte daha erken hissedilirmis bakalim bu bebisi ne zaman hissedicem
Yok canm ne sorunu :) bnde bi kkaçkere bbişe kkaydı gibi hissettim ama bebegim mi bbaşka birsey mi bilmiyorum iinşallah bebegimiz iyidir bn resmen paronaya bağladım artıkbi ggörsemde rahatlasaydim allahin izniyle

Canım benim de haftaya ikili testim var acaba cinsiyeti belli oldumu bebeğinin

maşaallah darısı başımıza

Sağ kasığımın üst tarafı seyirmeye başladı. Ağrı acı yok. Pıt Pıt pıt 10-15 saniye sürdü 3er dk arayla 3 kez falan oldu bitti. Normal bişey mi bu
ilk hareketler olmasın
ooo kaçak gelmişş nerdesin kız patlat raporları sefamız olsun seni anlamayan yöneticiye az bile
maşaallah ne güzel herkez güzel haberlerle geliyor yarın randevum var inş bende bebişimin elini ayağını görürüm çok özledimm

Allahımm nasılda büyümüş yavrularım. Allahım sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin. Ben de bu hafta sonu gidicem doktora çarşamba sabah ta ikili testimiz var cinsiyetini gösterir inşallah

Canım benim de haftaya ikili testim var acaba cinsiyeti belli oldumu bebeğinin
ne güzel cinsiyet merakına heyecanına başladık sonra rabbimin izniyle hareketler sonra alışveriş ve doğum heyecanı

Allahımm nasılda büyümüş yavrularım. Allahım sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin. Ben de bu hafta sonu gidicem doktora çarşamba sabah ta ikili testimiz var cinsiyetini gösterir inşallah
İnş canım benım evet büyümüşler yavrular elleri ayakları oynuuyor cok güzeller masallah sende umarım öğrenenilirsin canım bayramdan sonra herkes ögrencek yavas yavas bakalım sen öncesinde ögrenebilicek misin

Hamileyken zaman hiç geçmiyo duruyo sanki. Bebiş doğduktan sonra da nasıl geçtiğini anlamayacağız. Cinsiyet öğrenince hastane çıkışı alıcam bakar bakar dururum
kardeşim kız zıbını almış üstünde teyzem beni çok seviyor yazan
2 kişi hariç herkes kız diyor bakalım hayırlısı olsun fark etmez

Selam Kızlar! Aralık annesi olacaktım haziranda kaybettim.Sağlık olsun.Inşallah bende Nisan annesi olacağım :) Bu sefer daha heyecanlıyım bu sefer başarıcam :) Allah hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin.Dün kontrole gittim.8+6 yım bugün.Boyumuzda 2.2 cm olmuş maşallah.Bayramdan sonra teker teker cinsiyetleri paylaşmaya başlarız.2 li testim 5 ekimde ilk hedefim o günleri görmek :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…