2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Ben verdim hic takilma kilo vermeye
Dr birsey demediyse icini ferah tut nefficim
kızlar çok fena grip oldum dökülüyorum şuan. izin alabilirsem eve gidicem. ilaç da kullanamıyoruz tavsiyeniz var mı ne yapabilirim? midem de bulanıyo öyle herşeyi de almaz of fenalardayım.
Gecmis olsun sebnemcin
Bebek depondan beslenirmis sakin endise etme ben 10 kilo aldim ilk hamileligimde oglum 3610 dogdu sadece bebeğe yararli seyler yemek onemli herseyi yemek degil.
Kızlar şeker yüklemesi yaptırıcak mısınız?
Dr.um isterse yaptiricam cunku kendisine cok guveniyorum ilk hamileligimde yapildi.hamilelikte seker cikabiliyormus ona gorede diyet veriyorlar

Perdecan canim cok uzuldum allah tez zamanda sağlıkli bir bebek nasip etsin
Kızlar 9+3 uz doktor yine benden bi gün fazla söyledi, demek ki ben yumurtlama günümüde hesaba katmaliyim. Kalbini duyduk yine, bide hareket etti, Allahm dünyalar benim oldu, Allah razı olsun yasin okuyan dua eden herkesten :)
Maşallah bebise

çatlak konusunda yapacak pek birşey yok maalesef genetik de çok etkili. ben de bu tespitine katılıyorum. benim sevdiğim şeyleri yiyor şimdi kızım... balık, ceviz, ayva, avakado... bunları hamileyeken çok tüketmiştim, kızım da çok seviyor. sağlıklı olsunlar da gerisine diyecek yok...

Kızlar günaydın sol kasik üstünde göbeğe doğru agri değil ama hafif kasılma gibi bir his var rahim büyümesinden mıdır geçiyor hafif hafif devam ediyor gaz hareketi mi bebekle mi ilgili anlayamadim

çook güzel bi haber gözün aydın :)

hayirlisi olsun cnm saglikli olsunda bebeklerimiz bende sinirli oldum bazen cok sinirleniyorum bazende normalim:)

çok güzel bir haber bu gözün aydın canım

Allah razı olsun canım. Herkesin imtihanı farklı ışte. Benım ne normal doğumum normaldi ne seseryanim normal sezaryen. İns bu sıkıntısız geçer de hepimiz keyifle tamamlariz. Hem dogurmayacak olsam gerçekten ben dogurmazdim bebisi görünce bütün acıların bitiyor şükür. Evet kızım cook bağlıydı 3 gün hastanede doğum sancısı çektim ac bilac. Ama yine de ikisi de benimle çok sukur. Senin imtihanın daha zor bana göre. Rabbim herkese kaldirabilecegini verirmiş. Bende kayba dayanamazdim sanırım. Allah kimseye kayıp açısı vermesin. İns bebisinin elini tutup disarlarda paytak paytak yürümeye başladığı günleri de görürsün benim evde bio oil var o yüzden dört tane lierac almayı düşünüyorum uygun denk getirirsem. Doğuma kadar dediğin gibi her yerime bulayacagim

Herkese günaydın.dün kalp atışlarını duyduk.allahım ne büyük mutluluktu.40 dakika beklettiler hastanede.sinir katsayılarımuz yükseldi tabi.asık suratla girdik odaya canımız sıkkın.sonra pıt pıt pıt seslerini duyunca eşimde bende gülmeye başladık.böyle bir mutluluk olamaz.allahım herkese tez zamanda tattırsın.dün hamile olduğumu anladım.gerçi şimdi yine unuttum ama olsun.3 saniyelik bir kayıt yaptık.dünden beri açıp açıp dinliyorum hayatımda duyduğum en güzel ritmi.

Günaydın kizlar hepimiz icin guzel birgun olsun.benim gogusum sorunlu gogus usg cekilcem bugun 4 ayda bir kontol ediliyor içimde korku dr hamilelikte kistler kaybolabilir demisti inşallah kaybolmustur.
Canım benimde aynı sıkıntım var. 3 Ayda gidiyorum. Hatta biyopsi yapıldı 2 cm den büyük doktor yüzde doksan kansersin demişti. Bir ay iki çocuğu düşünerek içim içimi yemisti. Şükür temiz cikti. Bir sorun olacağını düşünmüyorum. Hamilelikte değil de asıl emzirirken geçiyor.benim geçmedi. İns seninki geçer bir an once

ozgesinan lirac krem pahalıymış baya
peki bunu banyodan sonra mı sürüyordun sabah akşam fln mı 200 ml hergün her yerimi bulasam haftada bir tane bitrer
benim annemin karnı çatlak dolu.ilk hamileliğimde 20 haftadaydım daha şişmeye başlamamıştım çatlama olmamıştı ama ben annemden ötürü çatlarım gibi geliyor.
elimden gelen bakımı yapayım da çatlarsam yapacak bişey yok sonra kendime kızmayayım

Kızlar günaydın sol kasik üstünde göbeğe doğru agri değil ama hafif kasılma gibi bir his var rahim büyümesinden mıdır geçiyor hafif hafif devam ediyor gaz hareketi mi bebekle mi ilgili anlayamadim
ikiside olabilir bende gaz çok tüm karnım sancır gibi oldu kaç defa kasıldım kaldım

Kizlar catlama olacak ise hic varesi yok kremler engelliyor gibi gorunuyor ama benim degilde bir arkadasim ne denedi ise olmadi Karin harita gibi oldu Ben hic bir damla krem yag kullanmadim cizik bile yok deriden kaynakli ben CE belki biraz azaltir ama dursurmuyor doktorda demis

ben mustela kullanacağım yaptığım araştırmalardan en iyi çıkan bu oldu umarım çatlamayız sanırım kullanmaya erken başlamak gerekiyormuş elastikiyeti artırmak için....

günaydınlar bu aradaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…