2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
canım hangi hastaneye gidiyorsun doktorun kim?
Cnm atakent Acıbadem doktorum Mesut kayman doktorumçok kibar çok pozitif güven veriyor tavsiye üzerine tercih ettim ilgili bi kez acil durumum oldu mesai saati dışı ulaşabildim ve ilgilendi yani saolsun ama tek dezavantajı inanılmaz yoğun hiçbir aldığım randevuya zamanında giremedim ya Doğumu oluyor ya acil kanamalı hastası en az bi iki saat bekliyorum

Kızlar önce midemi bulandırıyor diye çamaşırları yıkarken yumuşatıcı koymayı kestim indi deterjan kokusu bile rahatsız ediyor üzerime giydiğim her şey deterjan kokuyor kokusuz deterjan var mı Yada önerisi olan yatak yorgan yatamıyorum kokudan sürekli kusuyorum

Ayaga kalkacak gücü bulunca denicem çok sağol.

Bebek yağı aldım,onu kullanıyorum. Çatlama konusu ten rengine göre farkediyormus. Sürmekte fayda var.
Tamamen bünye meselesi ilk hamilelikte herseyi yaptim dunya para verdim o kremlere.lierak mustela... ama sonuç paramparcaaaa....

Geçmiş olsun . Baş agrisi için sıcak veya soğuk kompres yapılması öneriliyor.
Bunuda denicem sagol

Aman hepsi ayrı bir alem kv'lerin takma konuşsun konuşsun dursun . Ben öyle yapıyorum aramıyorum da elini birşeye sürmez sadece ince ince laf sokmaya Çalışır tınnnn

Eskiden küçükçekmecede oturuyordum. Orada oturmuş olsaydım tercih ederdim kesin

Kan sulandirici igne kullananlar !!!! Kizlar bu aksam igneyi yaparken zorlandim ve igne sonuna kadar girmeden bastim. igneyi cektigim gibi kan akmaya basladi. Ignenin icindeki sivikadar akti kan.bildigin suzuldu asagi dogru. Sizce ignenin faydasi gitmis midir icine. Kanla beraber cikmis olamaz herhalde. 5.kutudayim artik.acemi de degilim yapma konusunda ama niye boyle oldu anlamadim.

Canim bazı iğneler de sıkıntı oluyor. Ben clexan kullanıyorum. Bazen kendi atmiyor. Bir kerede tam iğneyi vuracak ken resmen iğne nin arkası çıktı. Neyseki iğneyi batirmamistik daha. Çok ta kaliteli uapmamislar. Ins. Etki etmiştir. Sadece kanin cikmis sanırım aynı yerden. Ilac cikmamis.

Canim ben alerjik biriyim
Bingonun hipoalerjik kokusuz deterjanini kullaniyirum tavsiye ederim

Ama her markette bulunmuyor maalesef
Belki internetten alabilirsin

Odanın havasız olması,deterjan kokması, sabahları mutfaktaki meyve sebze kokusu,bulaşık makinesi ve bulaşık olan herşey, çöp görmek beni acayip yapıyor. Allah diye diye öğürme den durmaya çalışıyorum...fenalardayım. ..hele ki aç veya çok tok olursam yandım...çabucak bitse bari...okul başlayınca okulun sınıfın kokusuna nasıl katlanırım

Aynı aynı ben öğürmeler mahvetti beni söylediğin her şeyden tiksiniyorum canım birde üstüne dondurucuyu açınca çıkan dumanın görüntüsü yarın atamalar belli oluyor nereye gideceğim onunda stresi var Allah yardımcımız olsun

ayy ozgecim tam soyleyeceklerimi söylemişsin valla. Lierac i zaten mankenler filan kullanıyorlar.bunda Lierac kullanacağım Ben yakınımda bulamayınca ikincide watsons dan bio oil almıştım 20 liraydı çatlağım olmamıştı. İlkinde hiç bişey kullanmadım sadece iki yanda ikişer çatlağım var o da pubb hastalığına yakalanmıştım 36. Haftada. Allah kimseye vermesin zaten milyonda bir görülen bir hastalık. Deli gibi bütün damarlarım mosmor kasiniyor ve disardaydi. Bebek beni zehirliyordu ona zararı yoktu ama doktor gebeligimi sonlandirmami önermişti. Şubat soğuğunda buz gibi suda gece gündüz banyoda oturarak 41+6 ya kadar idare etmiştim. Kızında dogmazligi tutmuştu yani içerde dış çıkaracaktıAnnemin dört doğuma rağmen hiç çatlağı yok. Çatlağın Anneden geçtiğine çok katılmıyorum ablamin tek doğum her yeri catladi. Ben her zaman şunu söylerim. Doğum yapan kadın içi açılmış telefon gibidir. Garanti kapsamından çıkar. Bi zahmet katlansinlar beylerde anamızdan aldığında böyle miydik

Ben bişey merak ediyorum bu konu benide yakından ilgilendiriyor ben 69 kiloyla hamile kaldim suan 11haftalık hamileyim 70 kilo oldum gobeğim çok çıktı 5 aylık gibiyim acaba ilerki aylarda karnim çok çıkar mi yani daha kotu olur mu kilom çok mu siz ne dersiniz

Boyun kaç cnm? Ben de on birinci haftadayim benimki de beş aylık kilo almadim ama gobis çıktı iki sebebi var bence normalde de biraz göbekli olunca rahim büyümeye başlayınca iyice çıkıyor ikinci sebebi de karnimiz dar o yüzden içeriden büyüme şansı çok olmuyor

Boyum 1.60 hiç bi yerim almadı bi tek karnım var çok canımı sıkıyor genelde kilolu olanların karnı 6. 7.aydan sonra çıkarmış ama bilmiyorum yani bizim karnımız iki kat mi büyüyecek

Hakkında hayırlısı olsun tatlim.insallah istediğin yerlerden biri olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…