2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Canım suan en iyi çatlaj kremi lierac piyasada ben kayıbımda iki tane almıstım bir tanesini bitirmiştim bir tanesi duruyor baslıcam bende iki tane daha sipariş vericem inş catlamayız hiçbirimiz mustela bıo-oil sebamed bunlarda alternatıfler canım
Hımm bakayım canım ona bi bende de işe yararsa herkes de yarar :) çok teşekkürler :)

Bu arada canım pastan cok güzeldi ellerine saglık masllah cok beceriklisin zamanı geldıgınde yavruna da kurabıyelerini hazırlarsın paylasırsın inş bende öyle beceri yok yemeklerim iyidir ama o işler cok ayrıntılı ugrasamam sanırım ben sipariş veririz bizde öyle yaptırırz ayy ozmanlarımız gelicekmi ya doguma son bır ay kala butun hazırlıklarımızı paylasabılıcekmiyiz cok heyecanlı:21::KK73:
Tesekkur ederim İnşallah hazirlayabilirim ya . Ne bileyim rahatsız olursam ya da herhangi tesr giden bisey olursa yapamam ama inşallah olmaz.o_O
Görürüz inşallah o günleri ya :KK49: kucagima alacağım ani sabirsizlikla bekliyorum şöyle kokusunu içime çekmeyi.. Anne olucam yaa inanamiyorum bazen :KK23:
Rabbime çok şükür aratmadı kendiliğinden oldu inşallah da isteyen herkesin olsun

Kızlar bayram yaklasıyor temizlik işlerini ne yapıcaksınız bu arada bayramda çiğ ete cok dokunmamayın eldivenle calısın ben öyle yapıcam eşim yapıcak zaten çoğunu bende yardım ederim biraz çiğ etten toksoplazma bulasma ihtimali var uyarıyım istedim dikkatli olun güzel anneler
Benim bağışıklığım çıktı toksoplazmaya :-)

Tesekkur ederim İnşallah hazirlayabilirim ya . Ne bileyim rahatsız olursam ya da herhangi tesr giden bisey olursa yapamam ama inşallah olmaz.o_O
Görürüz inşallah o günleri ya :KK49: kucagima alacağım ani sabirsizlikla bekliyorum şöyle kokusunu içime çekmeyi.. Anne olucam yaa inanamiyorum bazen :KK23:
Rabbime çok şükür aratmadı kendiliğinden oldu inşallah da isteyen herkesin olsun
İnş canım ben korkuyorım bu sefer cok ama Rabbım hepımızın devamlılıgını getirsin inş mis kokularını koklayabılırız :KK68:

Canım sen kac kiloyla hamıle kaldın.aslında kilolu hamıle kalan anne adayları daha az kilo alır 7-12 kilo arası zaten depolarında oldugu için cok zayıf hamıle kalanlar cok kilo alır 17-25 gibi orta kıloda olanlarda 12-15 arası kiloda bitiriler her yerde yazıyor bu canım sen dıkkatlı beslenmeye calıs canım su zamanda alınan kilolar bebege ne kilo yapıyo ne büyüyememesine engel canım emin ol
Biliyorum canm bebekle kilomun bi alakası yok işte düzenli beslensemde hamurişlerinden vazgecemiyorum sanırım bundan dolayı aldm 73 le hamilekaldım şuan 78 kiloyum 1.70 boyum. Baya şiştim..

Benim de duruyor aynen bacaklarimda
Karnim da onlar gibi catlayiverdi catir catir :KK45:
Ya benimde ergenken göğüslerim hızlı büyüdü sol göğsümde çatlama oldu ya göbeğimde de olacak diye korkuyorum en etkili en iyi krem hangisi bana mustela önerdiler ama daha iyisi var mı burda yurt dışında olan arkadaşlar onlarında bildiği farklı markalar varsa getirtedebilirim çatlak korkulu Rüyam

Biliyorum canm bebekle kilomun bi alakası yok işte düzenli beslensemde hamurişlerinden vazgecemiyorum sanırım bundan dolayı aldm 73 le hamilekaldım şuan 78 kiloyum 1.70 boyum. Baya şiştim..
Anladım canım ama dikkatli ol sende boşvermeye çalış hamurişlerini ilerde ödemlerin olur son aylarda sonra daha cok zorlanırsın hepımız şişicez cunku ama en az kıloyla bıtrmek hepımızın yararına bol bol yürüyüş yap su çok iç canım

Ben varım canım. Midem hiç bulanmıyor derken 6. Haftada bir başladı tam gaz devam ediyor. Hiç halim yok yemek yapasım temizlik yapasım yok üstüne bi de grip oldum geceleri de 3 falan gibi vi uyanıyorum uyu uyuyabilirsen dön dön yorgun düşüyorum işe gitmeme 1 saat kala sızıyorum uykusuz bi şekilde uyanıyorum :) yalnız değilsin yani hiç merak etme
Aramizda iki gun varmis.Benimde beklenen dogum tarihim 17 nisan kismetse.
Allah yardimcimiz olsun,kendime gelip bebegime odaklanamadim henuz.
Ben amerikadayim.Gecen hafta kalp atisi icin gittigimizde bulantilardan bahsettim doktoruma.Bulanti bilekligi onerdi.
Ingiltereden geliyormus burayada muhtemelen tr de de vardir.Markasini yazmamda sakinca yoksa yazabilirim.Faydasi oluyormu henuz farkedemedim gerci ama denemekte fayda var.

Nasıl anladın canım bunu testi falan mı var yoksa kan tahlilinde mi çıkıyor?

Ee canm naptn peki yani pozitif mi
toksoplazma rubella ve adını hatırlayamadığım 3 virüsü daha önceden geçirmişim ve atlatmışım. igg ve igm değerleri var igg pozitif igm negatif olursa bağışıklığın var demek oluyormuş. Rutin kan testinde istemişti doktor

Anladım canım ama dikkatli ol sende boşvermeye çalış hamurişlerini ilerde ödemlerin olur son aylarda sonra daha cok zorlanırsın hepımız şişicez cunku ama en az kıloyla bıtrmek hepımızın yararına bol bol yürüyüş yap su çok iç canım
Sürekli düşük tehlikem olduğu için yürüyüş egzersiz yapamıyorum canm doktrum izin vermedi.. hamurişlerini kesip lifli gıdalarla beslenmeye calşym ben çok saol canm

toksoplazma rubella ve adını hatırlayamadığım 3 virüsü daha önceden geçirmişim ve atlatmışım. igg ve igm değerleri var igg pozitif igm negatif olursa bağışıklığın var demek oluyormuş. Rutin kan testinde istemişti doktor
Bendede negatif çıkmştı demekki ben geçirmemişim. İnşallahta geçirmem.

Kaçıncı haftada yapılıyor acaba alyıldız benden henüz istemedi
Cnm bana sekizinci hafta kalp sesini duyduğumuz gün doktor aç gel demişti dört beş tüp kan aldırdı Ogün idrar testi filan da yapıldı bana ...sonuçları internetten takip ettim değerlerim normal gözüküyordu bugün doktorum aramış tekrardan tahlil sonuçlarımı değerlendirdi güzel güzel konuştu baya moral verdi çok şükür herşey yolundaymış

Benimde var bağısıklıgım canım ama olsun yinede dıkkat edilsin arkadaslarda dıkkatlı olsun gebelıkte yakalanmak tehlikeli olabılıyor

Cnm bana sekizinci hafta kalp sesini duyduğumuz gün doktor aç gel demişti dört beş tüp kan aldırdı Ogün idrar testi filan da yapıldı bana ...sonuçları internetten takip ettim değerlerim normal gözüküyordu bugün doktorum aramış tekrardan tahlil sonuçlarımı değerlendirdi güzel güzel konuştu baya moral verdi çok şükür herşey yolundaymış
canım hangi hastaneye gidiyorsun doktorun kim?

X