2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Kızlar yardım istiyorum aşırı kabızlık oldu Afedersiniz. Ne yapayım ya 4 gündür wc ye cikamiyorum ve böyle karnimin altı çok sis acaba bebekten mi yoksa bağırsakları m dan mı kaynakli

Cnm sabah aç karnına 3-4 tane kuru kayısı ye üzerinde ılık su ic iyi gelir gün içinde de bol bol su iç ve kuru kayısı ye ana sabahki daha etkili olur

Kızlar yardım istiyorum aşırı kabızlık oldu Afedersiniz. Ne yapayım ya 4 gündür wc ye cikamiyorum ve böyle karnimin altı çok sis acaba bebekten mi yoksa bağırsakları m dan mı kaynakli
Himm hoşaf içme imkanin var mi. Başka ne olabilir. Ha kuru kayısı, şeftali, bazılarını süt ishal yapıyor. Gunde en az iki buçuk litre su. Bol bol sivi al canim

mm öyle mi diyorsun canım bklm gidince yine dicm istemiyorum die yıpratıcı bşy gibi gelyo bana o test diken üstünde olcm devamlı sanki sağol cevabın için tatlım

Canım aslında gebelıkte kabızlık 5. Aydan sonra baslar sende erken baslamıs ilac kullanmadan meyvelerle sebzelerle halletmeye calıs canım benımdd sana tavsıyem kesınlıkle armut çok güzel bagırsak söktürücüdür bol su iç komposta kaynatabılıyosan kaynatıp iç kayısı ye ama armutu kesinlikle dene canım

Kizlar hiçbir test, hiçbir tedavi hastaya zorla yapilamaz ölüm tehlikesi olan hastalar bile tedaviyi kabul etmese imza alır bırakırlar. Para için dr.larin zorladigini düşünüyorum ben. Yüzünüzü yumuşak bulduysa hele iki tehlikeli riskli şeyden bahsedip ikna ediyorlar. Tabi biz de cocuguma zarar geleceğine eksik kalacagina yaptiririm diyoruz. Hic etik değil yaptıkları

Anladim canım. Kocanın durumu da zor arada kaliyor ona ne desin yaşlı kadın, anne işte atsan atilmaz satsan satilmaz.kac yasında bu arada. Kendilerine yapilan kaynanaliklardan hic mi cekmemisler anlamiyorum

Öyle çok yaşlı değil 55 yaşında fln ama benimle aynı şeyleri yapmaya yaşlı yani komik gozukuyo benimle yariscam diye kendini rezil ediyo insan içinde haliyle bizde utaniyoruz yanımızda yapınca bunlar en basit seyler çok gereksiz bi insan tövbe yarabim konuşmak istemiyorum artık onun hakkında çünkü sinir oluyorum zamanında ne iftiralar attı bana çok çektirdi yani en güzel günlerimizi burnumuzdan getirdi dügünümde bile aglatti beni hep burnumdan getirdi herseye bi lafi vardir sözüm ona beni istemiyomus aslinda, o zmnlar kocamda hep annesini haklı görürdü şimdi görüyo artık çok şükür bazen hala annesine laf ettirmesede eskiye göre çok şükür gene

Anladim canım. Bak eşin düzelmiş en azindan . Hadi güzel şeylerden bebislerimizin minnak ayaklarindan, yumuşak popislerinden bahsedelim cok merak ediyorum bizimki neyw benzeyecek acaba ya kesin cirkin kara birşey olur

Ben ilkinde bi krem kullanmistim mrs.bee miydi neydi
Ama catladi
Sanirim cilt yapisiyla alakali benim cildim hassastir zaten

Anladim canım. Bak eşin düzelmiş en azindan . Hadi güzel şeylerden bebislerimizin minnak ayaklarindan, yumuşak popislerinden bahsedelim cok merak ediyorum bizimki neyw benzeyecek acaba ya kesin cirkin kara birşey olur

Oyy kuzumm bnmmm düşündükçe mutlu oluyorum Rabbim hayirlisiyla sağlıkla sıhhatle getirsin inşallah bütün uzulari ve aklı yerinde olsunda bize hepsi güzel gelir tabi biraz Akça pakca olsun isterim de genede bagrima basarim nohut tanemi ailelerimizi mutluluk neşe getirir insallahh hepimizin nohutlari

Ben ilkinde bi krem kullanmistim mrs.bee miydi neydi
Ama catladi
Sanirim cilt yapisiyla alakali benim cildim hassastir zaten

Canm bende ırsı olduğunu duydum kaç kişiyle konuştuk genelde olcağı varsa oluyo en mükemmel kremi de kullansan dio ki mide bişey kullanmadım hiç catlagim yok dio ben bazen dustan sonra Bebe yağı kullanıyorum ama çokta takilmiyorum açıkçası

Bu arada canım pastan cok güzeldi ellerine saglık masllah cok beceriklisin zamanı geldıgınde yavruna da kurabıyelerini hazırlarsın paylasırsın inş bende öyle beceri yok yemeklerim iyidir ama o işler cok ayrıntılı ugrasamam sanırım ben sipariş veririz bizde öyle yaptırırz ayy ozmanlarımız gelicekmi ya doguma son bır ay kala butun hazırlıklarımızı paylasabılıcekmiyiz cok heyecanlı

Benim bacaklarım da hala ergenlik çatlaklarım nur topu gibi duruyorken, karnımin çatlamama ihtimalini düşünemiyorum :) yine de işe yarar krem duyarsaniz Paylaşin :)

Kızlar çok tesekkurler :) artık bende isim arastirabilirim:) inşallah kuzularımiz da onlara seçtiğimiz isimleri severler :)

Benim bacaklarım da hala ergenlik çatlaklarım nur topu gibi duruyorken, karnımin çatlamama ihtimalini düşünemiyorum :) yine de işe yarar krem duyarsaniz Paylaşin :)
Canım suan en iyi çatlaj kremi lierac piyasada ben kayıbımda iki tane almıstım bir tanesini bitirmiştim bir tanesi duruyor baslıcam bende iki tane daha sipariş vericem inş catlamayız hiçbirimiz mustela bıo-oil sebamed bunlarda alternatıfler canım

Ben varım canım. Midem hiç bulanmıyor derken 6. Haftada bir başladı tam gaz devam ediyor. Hiç halim yok yemek yapasım temizlik yapasım yok üstüne bi de grip oldum geceleri de 3 falan gibi vi uyanıyorum uyu uyuyabilirsen dön dön yorgun düşüyorum işe gitmeme 1 saat kala sızıyorum uykusuz bi şekilde uyanıyorum :) yalnız değilsin yani hiç merak etme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…