2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
kızlar pazartesi keseyi görürmüyüm herkesin değerleri ne güzel benimki çok sistematik artmış ya tam iki günde bir iki katı ama kimisinin daha fazla regl gecikmesinden 3 gün sonra 30 olup tam 7 gün sonra 664 olması normal dimi kızlar. bi sıkıntı olmaz inşalla

genelde düşükten sonra insanlar hemen hamile kalıyor neden olmasın olabilir doktor belli bi süre korunmanı söyledimi

2 ay korunsan iyi olur dedi, onu da ben sorunca söyledi. Biz de pek dikkat etmedik açıkçası. Kanpıhtılaşmasından dolayı düşük oldu. İnş tekrarlamaz bi daha. Sen de inşallah bebeğini sağlıkla kucağına alırsın Masanitsa

inşalla tüm isteyenler cnm benim varsa gebelik daha dikkatli olursun olmazsan da sıkıntı yapma hayırlı zamanda olanı en iyisidir

Canım benim perşembe 513 tü cumartesi keseyi gördük. Bence görebilirsin.

Canım çok teşekkürederim inşallah dediğin gibi olur ama daha önce bi kimyasal gebelik geçirdim hemen arkasından hamile kaldım 9 haftalık kalbi durdu doktor iki ay Korun dedi ama ben bir ay korundum o yüzden korkuyorum kötü bişey olmasından bide kafama takılan bi konu var dün akşam evde test yaptım ikinci çizgiyi silik gördüm sabah yeniden yaptım bu sefer tek çizgi gördüm kafam iyice karıştı nedeni ne olabilir acaba bu durumu yaşayan varmı UOTE="Abidik Gubidik, post: 42056613, member: 695918"]Tebrikler hoşgeldin yeni anne korkma sadece inan yeter! Sağlıklı olcaksa doğsunlar diyorum minnaklarımızı yeterki güzel besleyelim [/QUOTE]
Aa

Aa[/QUOTE]

kan tahlili yaptırmamış mıydın? kesin sonuç alırdın. o testler bazen bozuk çıkıyor

rutinlerin içinde neler var sonuçları hemen çıkıyor mu? bende yarın ilk kontrolüme gideceğim ne olacağı konusunda merak içindeyim

benim de beklenen doğum tarihim 4/4, bu gün doktor randevuma gittim. vajinal ulturasondan gördük keseyi. ulturasona göre 5+2 günlük gebeliğin dedi. kalp atışı için 2 hafta sonra dedi (nasıl geçecek bilmem:)) istediği testlerde çok ekstra bişey yok, tam kan sayımı, üre, hepatit, toksoplazma, glukoz... benim testlerimin sonuçları salı gününe kadar tamamlanacak. çok heyecanlıydım, doktor bebeğin bebeğin diye konuşunca bi tuhaf oldum. herşey yolunda görünüyor dedi bana inşallah darısı başına :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…