2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
güzel düşün güzel olsun

Hayrli olsun canim.kedi ve köpeğin varsa dışkılarından uzak dur.Sen temizleme toksoplazma olabiliyormuş.Dikkat et mutlaka

Kızlar bu gün bat tarihim doktora gittim beta HCG 386.8 çıktı gebesin ama 2 gün sonra 700 üstüne cıkarsan sağlıklı bir gebeli olur dedi. Dua edin nolur çok korkuttu beni

Doktorlar her ihtimale karşı kesin birsey soylemiyorlar canim.Normal bence degerin inşallah böyle devam eder.Şimdiden tebrik ederim bol sağlıklı hamilelikler diliyorum

Dikkat et canım dinlenmene bak.Progestan verdimi doktorun?

İnşallah yukselmistir umitsizlige kapilma

Allahin izniyle olmaz saglikla gelsin bebis
kızlarr bizde gördük kesemizi.5+2 iken karından çok güzel net bi şekilde göründü.bebek ve kalpatışı için haftaya çağırdı doktorumuz.
Maşallah darisi kalp atislarina

Kızlar bir şey soracam

Kendimi çoooook halsiz hissediyorum sizlerde öylemisiniz birde vucut ısım sanki çok yüksek
Vucud isisinin yüksek olmasi normal hamilelikten dolayi halsizlik bendede var
Kızlar hamileyim Allah nasip eder de inşallah bende nisan annesi olurum, korkularım çok fazla ama inşallah bişey olmaz sağlıkla gelir bebeğim..
Tebrikler allah saglikla kucaginiza almayi nasip etsin

Arkadaşlar merhaba ben tam bir ay önce kürtaj oldum. Daha adet görmedim ama hamilelik belirtilerim var sanki, göğsüm sızlıyo akıntım var. bir taraftan korkuyorum daha yeni düşük yaptığım için bi taraftan da hamile kalmayı çok istiyorum. Böyle durumda olan var mı aranızda? Ne zaman test yapsam belli olur acaba??

peki tahlilleri neden devlete yolluyor ki

geçen gittiğinde sadece bhcg ye mi bakmışlardı?
Evet canım sadece bhcg bakıldı geçen sefer şimdi bakmadı hiç bir suru test verdi kan idrar vs. Özel hastane 8-10 tane test var yapılmasını istediği kimisi gerçekten pahalı testler toxo mesela normalde özelde 300 civarında gibi kadın paragoz değil hiç eşimin kuzeni de onda doğum yaptı testlerin büyük çoğunluğunu dışardan yaptırmasını istedi

hayırlı olsun canım benim çok sevindim değerin kaçken gördün ve kaç haftalıksın bende çok heyecanlıyım pazartesiyi bekliyorum
Degerimi bilmiyorum canım hatta 83 cikti enson 28 temmuzda battan 2 gün sonra 240 ti canım bugün 5+4 tük hafta olarak haftasına gore boyutu normal dedi

Hayrli olsun canim.kedi ve köpeğin varsa dışkılarından uzak dur.Sen temizleme toksoplazma olabiliyormuş.Dikkat et mutlaka

Eşim temizliyo zaten canim evide o temizliyo ogrendigimizden beri süpürge acmadim eve o yapar :))

Merhaba kızlar bende aranıza yeni katıldım diyelim Allah izin verirse bende nisan annesi olucam benim dört seni çocuğum olmadı tüp bebek dondurulmuş embriyoyla bir kızım dünyaya geldi ve ben kızım 3 aylıkken hamileyim geçen seferde nisan 2015 annelerindeydim o grupla kızım oldu bakalım hayırlısı

Canım kendin mi hamile kaldım bu sefer inşallah sağlıkla kucağına alırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…