2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
yüzük bilezik eşarp maşallah :) ben denemedim hiç birini ama rüyalarda hep erkek bebek gördüm bende çok merak ediyorum bakalım hangimiz ilk öğreneceğiz hepimiz için hayırlısı olsun inşallah :)
Benim de en başından beri içime hep kız doğuyor ama bugün rüyamda oğlum olmuştu onu emziriyordum.hayırlısı bakalım hepimiz için

Kızlar doktordan geldik. Herşey yolunda dedi doktor. . Kalp atısını duyduk çok şükür.. Tahminci annişler resmini yolluyorum bebişimin bilin bakalim kız mı erkek mi ? Birde kalbi kaç atıyor kızlar anlayan var mı yazıyor mu?

Eklentiler

• 20150912_143351.jpg
    20150912_143351.jpg
    71 KB · Görüntüleme: 114
Senin günlerimiz aynı Cnm benim doktorum artık üç hafta da bir geleceksin dedi kalp sesini duyduktan sonra üç hafta uzun değil mi kontrol için ya birde burda herkes ikili testlerden bahsediyor bu konuda senin doktorun bi bilgi verdi mi benim doktorum hiç bahsetmedi üç hafta sonra geldiğinde ikili test yapıcaz filan diye
Canım doktordan döndük sonraki randevuyu 10 ekime verdi yani 1 ay sonrasina. O yuzden 3 hafta cok mu diye endiselenme. Geldiginde testler yapacagiz ense kalinligina bakacagiz cinsiyetide öğreniriz dedi. Muhtemelen senin doktorunda 3 hafta sonra aynilarini isteyecektir senden tatlim.

Kızlar şimdi doktordan çıktık. Normalde doktor adet tarihime göre 4 gün geri demişti ama bu sefer tam adet tarihime göre çıktı ultrasonda. Ultrasona sıkışıkken gitmek çok önemliymiş, çok net görüyorum biraz sıkışık gelmişsin çok iyi görünüyor dedi. Bin şükür herşey yolundaymış :) ultrasona giderken sıkışık gidin kızlar. @azrasılam tahmini doğum tarihim 19 nisan oldu canım :)

Kızlar ateş basması yasiyormusunuz. Ya özellikle ayaklarım ellerim anlatamam nasıl yanıyor gece. Inanin uyutmuyo bu durum. Kalkıyor um yıkıyorum ama sadece anlık ferahliyor:KK12:

Bir sıkıntım da vajinal akıntı ama bazen sadece ıslaklık oluyor camasirimda dr uma soracaktım unuttum. Sizlerde var mı böyle bir durum. Bildiğiniz su gibi geliyor ama fazla degil. Bu durum azıcık korkutuyor. 1 hafta sonra randevum çok merak ediyorum inş. Normal bir durumdur:KK34:
Akinti bendede var normalmis akintinin rengi ve kokusu yoksa tabii akimti sebebi ise ostrojen hormonunun mukoza zarinj uyarmasindan oluyormus
Kızlar doktordan geldik. Herşey yolunda dedi doktor. . Kalp atısını duyduk çok şükür.. Tahminci annişler resmini yolluyorum bebişimin bilin bakalim kız mı erkek mi ? Birde kalbi kaç atıyor kızlar anlayan var mı yazıyor mu?
Maşallah bebise

Son düzenleme:
Kızlar şimdi doktordan çıktık. Normalde doktor adet tarihime göre 4 gün geri demişti ama bu sefer tam adet tarihime göre çıktı ultrasonda. Ultrasona sıkışıkken gitmek çok önemliymiş, çok net görüyorum biraz sıkışık gelmişsin çok iyi görünüyor dedi. Bin şükür herşey yolundaymış :) ultrasona giderken sıkışık gidin kızlar. @azrasılam tahmini doğum tarihim 19 nisan oldu canım :)
Evet burayada yazdim dun dedi su icip gel sanada aynisu demis Şebnemcim maşallah bebise

Kızlar ateş basması yasiyormusunuz. Ya özellikle ayaklarım ellerim anlatamam nasıl yanıyor gece. Inanin uyutmuyo bu durum. Kalkıyor um yıkıyorum ama sadece anlık ferahliyor:KK12:

Bir sıkıntım da vajinal akıntı ama bazen sadece ıslaklık oluyor camasirimda dr uma soracaktım unuttum. Sizlerde var mı böyle bir durum. Bildiğiniz su gibi geliyor ama fazla degil. Bu durum azıcık korkutuyor. 1 hafta sonra randevum çok merak ediyorum inş. Normal bir durumdur:KK34:

Bana da oluyor ya özellikle ayaklarım gece çok fena yanıyor. Duvara falan dayıyorum ama yetmiyor, yıkamak da yetmiyor dediğin gibi. Akıntım da var bazen koyu renk bazen de su gibi. Ben de doktora soracağım inşallah normaldir.

X