2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Günaydin nisan hamişleri nasıl geciyor günler ?
Bebim sag kasigimda batmalarim var sık sık
Midem dayanilmayacak kadar bulanmiyor
Bugün artik goguslerime dokunamiyorum
Gogus ucumun rengi koyulasti
Fakat hic uykum gelmiyor, hatta eskiden daha cok uyurdum :)
Benim suanlik belirtilerim bunlar. Sizlerde durumlar nasıl?

Günaydınn, benim de sağ kasığımda batma var onun dışında henüz başka belirti yok. İnşallahta olmaz çok yoğun çalışıyorum :-(

bende sol kasıkta batma oluyor başka da bişi yok. ara ara inanamıyorum hiç değişiklik olmadığı için

bende sol kasıkta batma oluyor başka da bişi yok. ara ara inanamıyorum hiç değişiklik olmadığı için
canım bende kasıklarımda feci batmalar oluyor korkuyorum çünkü o ağrı girdiği zaman baya canım acıyor senin de mi öyle oluyor.hatta adettimde ayaklarıma vurur ağrılarım bunda da öyle oluyor. doktora gitmek için erken diye düşünüyordum ama bugün bir gideyim diyorum.

adetliyken olan batma gibi hatta ara ara kasıklarda inceden ağrı fln da oluyor.
dra p tesi gitmiştim hasta olacak gibi ağrı oluyor dedim normal dedi.

adetliyken olan batma gibi hatta ara ara kasıklarda inceden ağrı fln da oluyor.
dra p tesi gitmiştim hasta olacak gibi ağrı oluyor dedim normal dedi.
sağol canım umarım normaldir benimki de çünkü adetimde nasıl ağrım vardı ne şiddetteydi ne şekildeydi inanki hatırlamıyorum beynim sanki sıfırlanmış gibi.ilk gebeliğim değil ama ilk kez hamileymişcesine telaşlıyım. yetmiyor kendimi daha da telaşlandırıyorum evhamlanarak

Benimde bugun belirtilerim iyice artti, bende inanmiyordum ,sadece sag kasık agrim vardi sonra sirayla belirtiler artti bugun ilk defa goguslerim agridi
takvim yapmamışsın canım kaç haftalıksın
bende çok inceliyorum kendimi hayırlısı olsun hakkımızda.
dr çarşamba çağırdı dayanamayıp başka bir yerden yarına randevu aldım

Günaydın kızlar bugün kötü uyandım iyi hissetniyorum kendimi. Cok halsizim,memelerim yine şişmiş.Midemde kazınma var ses geliyor gurul gurul Dün tartıda 54 çıkmistim bugün 52,5 çıktım.Hamile kalmadan önce 52 kiloydum.hamile oldugumdan beri nerdeyse hergun 54 cikiyordum.ilginç bir durum bir gunde 1,5 kilo ödem demekki karnım biraz inmiş gibi.Geceleri cok rüya görüyorum ve gece cok uyaniyorum.bugun 5 te uyandim bir saat dolandim evde sonra tekrar yattim.Vücudum sapıttı iyice.Çok zor bi süreçmiş 3 aydan sonra rahatiz.Siz nasılsınız bugün?

2 hafta mı?? şimdi duyulmazmıymış bende c.tesi dr a gideceğim. testlerin ne kadar tutarmış ki devlete yönlendirdi. gittiğin hastanenin adı ne ne kadar muayene ücreti ödedin
ben ocak ayında regl sancılarım için kadın doğuma gitmiştim o zaman 60 tl muayene ücreti ödeyip kan tahlillerimi bu ücretsiz yaptırmıştım

Kız. Küçücük gorsen alttan bakmadi karından bakma taraftariyim dedi şimdi duyulmazmis haftasiyla uyumlu boyutu dedi. İstanbul ümraniye erdem hastanesine gidiyorum geçen hafta 60 TL muayene ücreti ödedim 17 TL de kan verdim bugün gittiğimde bisey odemedim 10 gün içinde geldim diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…