2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Kitap okuyoruz masal kitapları dans ediyoruz çok seviyo müziği duyar duymaz başlıyo dans etmeye çok gülüyo aynaya bakıyoruz hoşuna gidiyo oyun oynuyoruz saklaniyorum bulmaya çalışıyo onu da seviyo sadece zeka kartı almadık

1 yaşını doldursun işede başlayınca diyete başlarım ben Sebogelin :) evdeyken vermem imkansız hem hareketim yok hem bir çekmece abur cubur almışım yiyorum. Çocuk çok emdiği için gözüm dönüyor bazen resmen şekerli şeyler arıyorum.
5 kilom kaldı benimde

Canım bende simbo almaya karar verdim bizimki çorba püre sevmiyor onu çok net anladım yulaf unundan ekmek yapıp çorbayla yedirebilirim sırf bu yüzden alacagım kek falanda olurmu acaba bu makineyle
Evet canım kek de yapılıyor. Icinden Kitapcigindan tarifler çıkıyo orda kek tarifi de var. Bebeye değil ama kendinize de cevizli ekmek yap çok güzel oluyor :)

Herkes sayfa cok hareketsiz demis biraz biseyelr yazalim ozamsn :) en son olanlari yazayim bende
Biz de üst diş i patlattik. Banyo için sabitlenen oturaklardan aldım .çok pahalilari vardı 150 tl fln ama tabiki bi plastige o parayi vermem. Pilsan marka aldım 30 tl suan English home lar da var.
İmmm başkana
Ha bide Bim de yumurta oyuncaklar var arkadaşlar 1.5 tl. Kurmalı hayvanlar fln çıkıyo içinden.Bim ler de her hafta oluyo bu haftaya özel değil. İnanın ne fisher price lar ne sophie ler ne tinylove lar böyle keyif vermedi bizim kiza.Ay bizde ne çıkacak diye sardik. Gidip 2 günde bir 10 tane alıp ailecek eğleniyoruz desem yeridir
Kutulari açmaya ayrı seviniyo oyuncakları izlemeye ayrı. Eline alıp alıp ayyyy ayyyy diyor:) ay bu ara masraf etmeden ne alsak diyenler alsın. Pişman olmayacaksiniz

Bende yilbasindan beri annemdeyim. Esim bu aksam eve gitti kombiyi aciyimki yrn ev sicak olsun diye. Cok mutsuzlastim. Herkese küskün bi tavrum var cocuk gibiyim cok komik halim. Eve gidince napicam bilmiyotum. Hele hamilelikle birlikte bu tembellik iyi gelmisti ahh ahhh

Bizimkiler bir kaybolur sonra herkes gelir kış mamurluğu milletde, bekliyorum bende gözüm yolda :) :)
Okurken guldum canim yaaa ama yerden goge kadar haklisin.. :)

Kendi kendine diyet yapmadan kilo verenlere ne diyim? Tebrik ediyim bari
Yavv o benim galiba!! Bi de hamileyim! Surekli kilo veriyorum. Allahtan tum tahliller yapildi herhangi bir aksilik yok ama 43le 2.gebelik basladi 5.5 aylik olduk suan 41kg yi zzor buluyorum viraminlerle..
Varligi kadar yokluguda dert bu kilo denen illetin

KIZLAR SANIRIM HEPINIZE BILDIRIM OLARAK GELMISTIR. WATSAPP FACEBOOK TARZI DIGER ORTAMLARDA GRUP YAPALIM ORDAN DEVAM EDELIM VS VS SITE YONETIMI TARAFINDANDA YAPTIRIMLI KURALLARLA YASAKLANMIS. SAHSEN COK SEVINDIM BUNA. BIZDE PEK YOK BU TUR PAYLASIMLAR AMA ARA SIRA CIKIYOR BAZI ARKADASLAR.. ARTIK ONLARDA DAHA DIKKATLI OLACAKTIR MUHAKKAK..
BIZ KK'CI NISAN ANNELERIYIZ HEPINIZI COK SEVIYORUM VE KURALI UNUTMAMANIZI RICA EDEREK HATIRLATMAMI YAPIYORUM......

Gitmiyor bu kilolar gitmiyor..tamam zaten kiloluydum 75le hamile kaldim 96ile doguma girdim su an 78 kg yim cocuga koştururken zayiflarim diyordum ama yok yapismis bunlar bana

Bu arada 11 Nisan dogumlu oğlum hala dis cikarmadi.. Siz 9 aylik aşısını yaptirdiniz mi? Yumurta alerjisi varsa bu aşıyı vurdurmayin gibi bisey duydunuz mu?

Alti dis sonra rahatladim. Ben de senin gibiydim. Birkac kez de doktora gittim nesi var diye. Mutlaka devami gelecektir bir rahatsizligi yoksa canim. Mizmizligi gececek ve gelisimi inanilmaz hizlanacak. Sabir ve anlatistan baska elimizden bisi gelmiyor malesef.
Bu arada iki gundur yeni bir dis belirtileri var bizde de. Ah bu disler ahhhh....

Bu arada 11 Nisan dogumlu oğlum hala dis cikarmadi.. Siz 9 aylik aşısını yaptirdiniz mi? Yumurta alerjisi varsa bu aşıyı vurdurmayin gibi bisey duydunuz mu?
Bizimde dişimiz yok 2 nisan doğumlu.
Aşıyı bende sorcaktım ailehekimliği aradı gelin diye cok kararsızIm bende.vurduran arkadaşlar varmı

6 diş mi Ooo o zaman daha çok çekeceğimiz var demek bizim 2 diş çıktı anca belirtiler var gibi kulak çekiyor bi rahatsızlığı yok çok şükür ama geceleri uykusuz kalmak o kadar zor ki uyuklayarak sallamak emzirmek felan Allah yardımcımız olsun canım valla üst dişler çok zormuş ondan mı yapıyor böyle acaba

Bilmiyom kuzum valla ama bizde oyle oldu. Gece emzirirken veya kucagimda sallarken bile uyuya kaldigim olmustu. O yuzden seni cok iyi anliyorum. Allah yardmcimiz olsun

Bilmiyom kuzum valla ama bizde oyle oldu. Gece emzirirken veya kucagimda sallarken bile uyuya kaldigim olmustu. O yuzden seni cok iyi anliyorum. Allah yardmcimiz olsun
Amin canım bu günlerde geçecek Allahın izniyle hastalık olmasında dişler illaki çıkacak böyle teselli ediyorum artk kendimi uyuttum şmdi bebişi bende yatıyorum acık kestireyim bklm ne kadr izin verecek oğlan :) iyi geceler 2016 nisan anneleri

O gece yemeleri en büyük sebep ...
Yeme normal rutinine dön bol bol su iç emzirdiğin sürece zaten kendiliğinden gidiyor

Doğru diyorsun. Artik dikkat etmeliyim hiç mutlu değilim bu kilolar la. .

Aynen canım ya. Geçen yaz yeterince laf duydum kilolarimla ilgili. Bu yaz da aynı şeyleri duymak istemiyorum.

Canım o oyuncakları ağzına almıyor mu? Benim kızım çoğu oyuncağı ağzına alıyor hiçbirini amacina uygun kullanmıyor. Hepsi diş kasiyicisi. :)

Kızlar , bebeğim 6 gündür ishal
Günde 7-8 kez kaka yapıyor
Dr dişten kaynaklandığını söyledi
Maflor saşe verdi gunde 1 adet
Banamısın demiyor ne ilaç ne muz patetes haşlama pirinç lapası tarhana hiçbiri işe yaramıyor
Kayınvalidem tuzlu ayran ve kahve kimon karışımı dedi hadi tuzlu ayran bi derecede kahve olur muki siZce?
Bide başka tavsiyeleriniz varsa acil istiyorum bir el atı verin
Yavrum günden güne süzülüyor çok moralim bozuk

Bide reflor vardı canım ishal için oda toz kahve fln verme bnce tuzda iyi değil bebiş için daha çok zarar görmesin bide büyük olsa alternatif çokda bebek olunca kalıyoruz leblebi yiyemez ki minik dmi refloru bi sor istersen dr.

Benimde son 5 kiloydu bide 2 kg almışım çok moralim bozuldu
Zaten veremiyorum gece 12 bazen 2 :00 yatıyoruz
Yatana kadar zaten Afedersin bitarafım yer görmüyor emziriyorumda
Yinede veremiyorum hep o şekerli yeme isteği bendede var
Abur cıburu kesme kararı aldım
Off off bu sefer çok zor geliyo evdeyim ve motive olamıyorum kendimden geçmiş kızıma adanmış durumdayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…