2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Elim ayağım titredi sabah....kızımı babasıyla yatakta bırakıp okula gittim,oradanda süt almaya gittim,geldim,baktım,uyuyorlar,sütü kaynattım neyse,azsonra çığlık çığlığa ağlama sesi..bir koşturdum yere düşmüş..Nasıl ağlıyor,beşiğin altına girmiş,boylu boyunca yatıyor,kuzucum bir müddet içini çeke çeke ağladı..

bugun 6 ay aşımızı olduk 3tane nasıl dayansın yavrular ya:KK43:( 11 kilo 70 cm olmusuz ek gıdaya geçıcez de nasıl daha bılmıyorum :)) anne sütü dısında bişe degmedı agzına bılmıyorum burdakıler hep başlamıs bız geçmı kaldık ne :))
Maşallah en tombiş bebişimiz sanırım,sütün çok yaramış..

Maşallah en tombiş bebişimiz sanırım,sütün çok yaramış..
sagolasında kilosu benı tedırgın etmeye başladı anne sütü obez yapmaz dedı bugun ebeye gene sordum ama o bıle şaşırdı sen ek gıda vs vermedıgıne emınmısın bana dedı dedım daha su bıle almadı agzına herkes bu bebek çok kılolu dıyor ne yapayım açmı bırakalım çoçugu anlamadımkı kımısıde dıyor yürüsün atar kıloyu :sinirli:

Elim ayağım titredi sabah....kızımı babasıyla yatakta bırakıp okula gittim,oradanda süt almaya gittim,geldim,baktım,uyuyorlar,sütü kaynattım neyse,azsonra çığlık çığlığa ağlama sesi..bir koşturdum yere düşmüş..Nasıl ağlıyor,beşiğin altına girmiş,boylu boyunca yatıyor,kuzucum bir müddet içini çeke çeke ağladı..
Geçmiş olsun cnm
Elini kolunu kafasını gücünü vs kontrol ettın mi
Bakışı gülüşü hersey eskisi gibi mi
Umarım bişey olmaz
Bir kere biZede oldu
Çok korkuyorum şu düşme işinden
Tekrar geçmiş olsun

amannn ALLAH saklasın dikkat et

sagolasında kilosu benı tedırgın etmeye başladı anne sütü obez yapmaz dedı bugun ebeye gene sordum ama o bıle şaşırdı sen ek gıda vs vermedıgıne emınmısın bana dedı dedım daha su bıle almadı agzına herkes bu bebek çok kılolu dıyor ne yapayım açmı bırakalım çoçugu anlamadımkı kımısıde dıyor yürüsün atar kıloyu :sinirli:
Sütün yağlı demek ki
Bence büyüdükçe atar endişelen me benim kuzenlerim de öyleydi
Çok seviyorum ben tonbiş bebekleri bizde 6800 daha 7 kg bile olamadık
Bende kılo alsa diye bakıyorum işte:))

Kızlar bugün 6. Ay kontrolümüzden geldik
Boyumuz 61 cm kilomuz 6800
Boyumuz biraz kısa kalmış
Zaten 2570 kg 47 cm doğmuştuk
Dr bile kontrol ederken boysuz seni boysuz diye sevdi
Büyük kızım 9 yaşında boy olarak uzun gidiyo 2800 kg 53 cm doğmuştu
Ona hamileyken düzenli hergün sütümü içtim yogurdumu yedim
Ama ufaklıkta sevmiyorum diye nerdeyse içmedim sütü hamileyken hala da içmiyorum emzirirken
Acaba diyorum küçük kızımın boyunun kısa gitmesinde benim suçum mu var
Kendimi suçlamaya başladım

Cok gecmis olsun ya icim eridi okuyunca. Bir sorun yok degilmi?

Hareketlenince verir kiloları,bak benim kızım ayın 11 inde 6 ay bitiyor,daha 7 kg a ulaşmadı..Aramızda 4 kilo var,ben de kilosu az diye üzülüyorum,senin gibi ek gıdaya geçmedik,ama senin sütün yaramış bu belli..

Geçmiş olsun cnm
Elini kolunu kafasını gücünü vs kontrol ettın mi
Bakışı gülüşü hersey eskisi gibi mi
Umarım bişey olmaz
Bir kere biZede oldu
Çok korkuyorum şu düşme işinden
Tekrar geçmiş olsun
Düştüğü yer de nasıl bir görsen,o azcık aradan nasıl düştün de,beşiğin altına girdin,bizim yatağın tahta kısmı var,beşiğinin demiri var,nasıl o engelleri aştın,yer laminant,acımıştır kuzumun her yeri..ilk başta durgun gibiydi,sonradan açıldı,eski gülüşlerine geri döndü,o zaman rahatladım,görünüşte de bişey yok vücudunda-kafasında..

Uyku danışmanına fiyat sorcaktım ya hani.3ay-3yaş arası cocuklara egitim 14günlük,750 tl cik. Bu uzaktan telefonla olanı.yüzyüze danısmanlık alabilirim istanbuldayım diyosanız 1750 tl :KK66:
Birimiz alsın digerlerine anlatsın,ortak girelim.bu nidir ya
Canim o paralari siz bana verin aylik olarak ustelik venimkinin yaninda sizinkilerede bakayim :))) o ne yaaaa yuh!!

Düştüğü yer de nasıl bir görsen,o azcık aradan nasıl düştün de,beşiğin altına girdin,bizim yatağın tahta kısmı var,beşiğinin demiri var,nasıl o engelleri aştın,yer laminant,acımıştır kuzumun her yeri..ilk başta durgun gibiydi,sonradan açıldı,eski gülüşlerine geri döndü,o zaman rahatladım,görünüşte de bişey yok vücudunda-kafasında..

X