2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Kızlar merhaba tekrar.. nisanda oglumu kucagima aldim sukur sakin bir bebek dis sorunumuz var. Cuma gunu test yaptirdim 50.3 ikinci geliyor olabilir şaşkınım sanırım grupta boylr olanlar var gecmis mesajlara bakamadim.
Canım bende şaşırdım şu an. Senin hamilelik çok zordu değil mi, inşallah bu kolay geçer... hayırlı uğurlu olsun

Yok yok öyle deme senden muhakkak aldı vitamin minarel. evet senin kız mutlu bir bebek. Bizimki azmanın teki 2. De azman olursa huniyi takarım :) bu riske karşı işime sağlama alıyor ve yapmıyorum :))) usluda olsa yapamam ki çalışıyorum kim bakacak derdi var baksana ülkenin ne olacağı belli olmuyor herşey 1 gece de değişiyor 3,5 aylıkken işe başlamak zorunda kaldım dedesi baktı. Şuan 2. Ye hamile kalsam ne halin varsa gör derler yani :))
Kesinlikle. Gerci bize simdiden basinizin caresine bakin dediler ve oyuzden ucretsize ayrildim da neyse.hayir ucretsize ayril demesi kolay.ama maddi acidan da bir destek yok ki. Oyuzden kimseeee zerre kadar umrumda degil artik.kendimi kizima adadim.sevmek icin bile cok nadir veriyorum kucaklarina.

Hayırlı olsun
Biz 4 aylık yaptırdık , senin bebiş hareketli şimdi Bardak koy Canım, 8 saate bir pansuman yapmıştım ben, ama bardak önemli bir detay, 1 haftada geçti, dikişlerin tamamen düşmesi vs 15 gün , ama 1 haftada normale dönüyor, tam haftasında banyo yaptırdım, ılık suya oturttum bol bol ...
Geç oldu ama ancak girebildim çok teşekkür ederim evet yarın bi hafta olacak sunnetimiz ve bugün daha iyi gerçekten yarın umarım bardak mevzusu da son bulur 1 haftadır bardak koyuyorum 2 saatte bir altını açıp değiştirmeme rağmen yinede bardak yeri kızarmaya başladı artık heralde yarından sonra koymam

Doktor anlatmadı size Can'ım
Normal hepsi kızarma morarma şişlik normal
İlk bir hafta sonunda geçecek hepsi
Evet tatlım ya anlatmadi gerçekten sadece içe gömülmesin dikkat edin dedi sonra tekrar cerrahi müdahale gerekiyo dedi o kadar 3. Günü gidip dayanamayıp göstermiştik normalmi diyede normalmis şimdi şişlik kalmadı bitek ucu sanki bardak kapamasam yine yapisirmis gibi geliyo beze korkuyorum hala kapatıyorum bardak

Geçmiş olsun kuzum sıcak tutmaya bak burnunu temizle biz doktordan geldik bugun hiç kilo almamış ama şükür vermemişte doymuyor ki zaten belli bana bir arkadaş doktorunun hip marka hiçbişey önermediğini söylemişti ama araştırıcam şu buharlı pişiricim gelseydi bizim kızın erkek versiyonu ozaman senin oglan naz koydum adını ısrarla bu kadar nazlı olacagını bilmezdim bu ek gıda işinde kafamda bi ton soru var
Kilo almayışına takılma canm zaten ek gıda zamanına geldik artık mis gibi taze yiyeceklerle toplar annesi. @askbahcem banada doktor hipp ürünlerini tavsiye etti ona başladım severekte yiyo. O doktor neden öyle demişki aklıma takıldı şimdi

Naber kızlar, Nasıl gidiyor ek Gıdalara alıştınız mı , bizimki dolmalar palamutlar götürüyor:)
image.jpeg

Selam kızlar 6. Ay aşımızi olduk. Simdilik çok şükür keyfi yerinde. Yalnız sağlık ocağındaki ebe bingildagi olması gerekenden az kapanmış dedi canım sıkıldı. D vitaminini bu ara aksatmistim demiri zaten kullanmıyorum.
Hic canını sıkma.bizim burda saglık ocagı ile özel doktorumun ölçtükleri hep birbirinden farklı oluyo
Bıngıldagın 9.aydan önce,1yaşından sonra kapanmasını istemeyiz demisti doktor

Mama sandalyesi chico polly almaya karar verdim içinede oturtdum sevdi civilde indirimli yarı yarıya daha almadım ama internetten sipariş vericem şimdi

Bizimkinin ayarı şaşdı kızlar hemde ne şaşmaa dün 6 da yattı sabah 6 kalktı bugun muu bir damla uyku yok huysuz ki anlatamam acımdan öldüm iki lokma yiyemedim süt te yetmiyor muhallebi verenlerr içine zeytin yagı koysam mı ne dersiniz
Bi yerde okumuştum instagramda.benzer durum benim de başıma gelmisti.erken yatırıyosanız tamam ama gece 12-01:00 gibi uyandırıp emzirin tekrar dalsın.yoksa gece gündüz ayrımı şaşar demişti.yavruş acısını cıkarmıs ertesi gün:KK66:

Teşekkür ederim canim evet cok zordu amin dua edin insallah bu bari kolay gecer oglum sefil olur yoksa. Tedirginim
Canım hala Van'da mısınız, İzmir'de mi duruyorsun? Yardım edenin olsunda yanında, inşallah çok mutlu huzurlu keyifli geçer bu hamileliğin. Oğlunda sana yardımcı Mutlu sağlıklı bebek olsun inşallah...

Hiçbirşey yemiyor yani çok az yiyor ve uykusuzluktan mahvolrugu halde uyumaya direniyor dalamıyor neden olabilir ?

Kizlar ya hamisler var hayirli olsun bende normal dogum yaptim ve hala adet olmadim benim gibi olan varmi :halay:test te yapmadim hic bide spiral taktiran var mi devlettemi ozelde mi taktrdnz devlette dr mu takar ki

Heheheh.biz de bu sartlarda kaza da mumkun degil bacim:KK70: arkdas gibiyiz diycem ama o da diil.emin ol arkadaslar daha cok birbirini görür. Tam korunma bizimki :KK70:

Hahahaa valla bizde de durum farklı değildi ilk bebekten sonra askerlik arkadaşım diyordum :) kırk yılın bir başı birşey oldu onda da hamile kalmıştım zaten haha

Hamisler hic korkmayin Allah kolayligini verir insallah hamileligin ve anneligin keyfini cikarin olumsuz insanlara kulaklarinizi tikayin :anneadayı:

Kizlar ya hamisler var hayirli olsun bende normal dogum yaptim ve hala adet olmadim benim gibi olan varmi :halay:test te yapmadim hic bide spiral taktiran var mi devlettemi ozelde mi taktrdnz devlette dr mu takar ki
Devlette taktırdım doktor taktı. Hiç zorluğu acısı olmadan 5 dakikada oldu bitti..

X