2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
kalonce kalonce simdii bugun polar tulum icin arastırma yaptım.pahalı bi markaya girdim(keyif icin:),biz polar satmıyoruz hep pamuk dedi.polar terletiyomus sakıncalıymıs.baktım panço filan da satmıyor almayalım boşver ,ben vazgectim.sarıp sarmalarız.
Ama havlu tulum gördum kanzda o guzeldi
Ay terletiyosa benden geri dursun hiç daralmaya bunalmaya gelemiyo benimki . Bende bi bakayım o.havlu tuluma bulabilirsem. Sağol canim:KK200:

Canim benim nasıl oldu bebeğin geçmiş olsun
Bugun burnu akmaya başladı canım hapsırıp duruyor bugun 1 kez kustu şükür sagolasın

Kızlar ne kdar dikkat ederseniz edin havalardan salgın gibi bi hiç bi yere çıkmıyoruz benim aklıma gelende doktor oldu orda aldıysa aldı napacagımı bilmiyorum kendinden atmasını bekliyecem galiba burnunu temizletmiyor maleseff

Arkadaslar, bizim bana gore ciddi bir sorunumuz var. Bizim kiz geceleri battaniyesini eliyle yukari cekip yuzunu kapatiyor. Dun sabah yanima aldim bir turlu uyumayinca, yanimdan bir ses geliyor gozumu bir actim battaniyeyi kafasina cekmis ve bogulmak uzere.. Uyu tabi ondan sonra uyuyabilirsen simdi surekli gidip yataginda kontrol ediyorum ve bunu surekli yapiyor. Acilen bir uyku tulumu / uyku kesesi alicam ama pek bulamadim. Ici havlu yada polar seklinde alma cok terletir dediler, ici penye olandan ariyorum. Birde kollu ve kolsuz modelleride var. Sizin varmi kullandiginiz veya magaza tavsiyeniz?

Kızlar biz ekgıdaya meyveyle basladık 3 çay kaşıgı ver demişti dr sonra artırısın dedi siz nasıl yaptınz yarın 4 mü vereyim mesela
Bana da iki çay kaşığı ile başla hergün bir kaşık daha arttır dedi ama ben yiyor diye birazcık daha fazla yedirdim

kalonce kalonce simdii bugun polar tulum icin arastırma yaptım.pahalı bi markaya girdim(keyif icin:),biz polar satmıyoruz hep pamuk dedi.polar terletiyomus sakıncalıymıs.baktım panço filan da satmıyor almayalım boşver ,ben vazgectim.sarıp sarmalarız.
Ama havlu tulum gördum kanzda o guzeldi
Evet canım benim ablam da yigenime hic Polar giydirmezdi çok terletiyor Polar iyi değil en iyisi içi pamuklu bişey almak

Bugun burnu akmaya başladı canım hapsırıp duruyor bugun 1 kez kustu şükür sagolasın

Kızlar ne kdar dikkat ederseniz edin havalardan salgın gibi bi hiç bi yere çıkmıyoruz benim aklıma gelende doktor oldu orda aldıysa aldı napacagımı bilmiyorum kendinden atmasını bekliyecem galiba burnunu temizletmiyor maleseff
Evet havalardan malesef salgın var illaki geçiyor birinden.burnunu uyurken sürekli okyanus suyu ile ıslak tut canım rahat etsin emzirebiliyorsan bol bol emzir tekrar geçmiş olsun inşallah hafif atlatır bizimki 15 günde geçmişti çünkü :KK43:

Oyyyy benim kızdan Bi tane daha varmış burun temizletmeyen. Kuzum Bi şekilde damlayı burnuna sıkmak daha kolay oluyo, sonrada yüz üstü çeviriyorum, sürünürken çıkıyo burnunda kiler, bilmem size yarar mı. Yavrum ya çabuk atlatsın inşallah, geçmiş olsun

yalsa yalsa cım patatesi ilk nasıl verdin yalına? İlk 3 günü anlaTIR mısın canım,

Hasliyorum ve cam rendede rendeliyorum. Meyveyi de sebzeyi de bu şekilde yapıyorum. Yarım patates yiyor anca. Çok yapış yapış oluyor o yüzden içine 30 cc mama hazırlayıp katiyorum. Bazen onu da katmiyorum. Dün katmadim mesela.

Ayyy geçmiş olsun. Herkesin aşısı kötü etki ediyo sanki bu ay. Tırsıyoruuummm

Aşı bişey yapmadı kuzum ya. Ne ateş më huzursuzluk olmadı hiçbişey. Perşembe sabah aşı oldu. Cuma öğlen başladı huzursuzluk. Kulak İltihabı yapıyormuş. C.Tesi Dr 6.ay kontrolüne goturduk ilaç içmeye pazar başladı bugün 3.gün biraz düzeldi.

bal limon veremeyiz bal 1 yaşına kadar yasak. pekmez limon versek yumuşatmaz mı acaba ? birde buhar makinesi demişler. havaların bokluğundan oldu gece yatarken sıcak sabaha karşı buz gibi oluyor, camı kapatsan yatamıyorsun açsan üşüyorsun sabaha karşı.
ilerlemeden durdursak bari :/ betul8516 betul8516
biz yüksek ateşle dün doktora gittik
öldüm öldüm dirildim
doktorda kızdı dışardamı yatıyorsunuz

Kızlar vatsap grupları Kurulunca burda aktifliginizi azaltmayın. İnstagram yok. Vatsaba da bilerek katılmadı sürekli bildirim geliyor ve hiç sevmem. @acelya2687 davet etti sağolsun. Evimde televizyonum bile yok ben cekmemem vatsap grubunu dedim :)
Buarada haftasonu kamp yapıcaz inş. Eşimle sevgiliyken 2012de yapmıştık kamp. Aynı çadırla gidicez. Bebeğimizin ilk kampı olacak ve yarım yaş doğum günü yapıcaz orda tanımadığınız grupla :) çok heyecanlıyım.

X