2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Banada vuruldu cmnm düşük tehlikem vardı benimde 4 gün oldu üstüne oturaamıorum :) ama kanamayı hemen kesio etlkili bi iğne çokgeçmiş olsun
İnşallah. Çk teşekkür ederim. Bana yalnızca 2 iğne yazdı biri bugün için diğeri ise 15 gün sonra alınmak üzere. İnşallah kontrolde hiçbir sıkıntı çıkmaz

Doktora kalsa daha kalbi atarken alıcak bebeğimi benden. Neymiş büyümemiş boyu felan. Belki benim bebeğim minyon olucak anne babası gibi olamaz mı:110: Kalbi duyulmuyormuş gelişemiyormuş belki benim bebeğim geriden geliyor. Dr lar zaten alışmışlar kürtaja bide moral bozmaya..
Rabbim gonlundekinin hayırlısını versin zaman işte bekleyeceksin benim gibi saredeceğiz inşallah sağlıklıdır bebişin

Doktora kalsa daha kalbi atarken alıcak bebeğimi benden. Neymiş büyümemiş boyu felan. Belki benim bebeğim minyon olucak anne babası gibi olamaz mı:110: Kalbi duyulmuyormuş gelişemiyormuş belki benim bebeğim geriden geliyor. Dr lar zaten alışmışlar kürtaja bide moral bozmaya..
Allah yardımcın olsun. Inşallah her şey hakkınızda hayırlı olanla sonuçlanır.

Kizlar ya agda nasi yapiyosunuz kendinize daha simdiden ben yapamamaya basladim kuaforede gostermek istemiyorm heryerimi hamileyken daha bi muhafazakar oldum nedense

Ben normalde kuaföre yaptiriyordum ama aci eşiğim düştü bi de bu ilk uç ay çok fazla aci kanama fln yapabilirmis ondan jilet yapiyorum uç ay bitsin kuaforde yaptiracagim yine kendim yapamiyorum cunku

Cnm jiletle dagilmaz sadece uclari kut ciktigi için tabi ki ağda rahatligi olmuyor bacaklarimi epilatorle fln aliyorum bikini bölgesi için dedim hem zaten agdaya devam edeceğim bence problem olmaz ama dediğim gibi ağda yüzünden kanama riskini almak istemem

deli_mavi_59 deli_mavi_59 canım Allah yardımcın olsun. O seni bırakana kadar sen onu bırakma bence. Burada ne mucizeler okuduk hepimiz. Birkaç doktora daha git mutlaka. Kalbi atıyor sonuçta çok şükür. Allahtan umut kesilmez. Dualarımız seninle :KK200:

canim bence hemen doktorunu degistirmelisin nekadar sacma ve moral bozucu konusmus. benim bebegiminde kalp atimini duymadik biz sadece gorduk cok kuvvetli atiyor hersey yolunda dedi doktorum bi ay sonra tekrar goruselim dedi. sakin umidini kaybetme sonucta kalp atimi var ve canli bidaha o doktora sakin gitme derim ben.

deli_mavi_59 deli_mavi_59 canım Allah yardımcın olsun. O seni bırakana kadar sen onu bırakma bence. Burada ne mucizeler okuduk hepimiz. Birkaç doktora daha git mutlaka. Kalbi atıyor sonuçta çok şükür. Allahtan umut kesilmez. Dualarımız seninle :KK200:
Allah razı olsun arkadaşım. Bir mucize diliyorum yüce Rabbimden:KK42: Ben meleğime öyle alıştım kii, inşllh beni bırakıp gitmezz.

deli_mavi_59 deli_mavi_59 kuzu nazi doktorlar çok düşüncesiz o kadar okumuşlar ama insan psikolojisi hak getire sen moralini bozma biz enerjimizi yuksek tutmak zorundayız pozitif düşün iyi şeyler olsun dualarimiz seninle iyi haberlerini bekliyoruz

canim bence hemen doktorunu degistirmelisin nekadar sacma ve moral bozucu konusmus. benim bebegiminde kalp atimini duymadik biz sadece gorduk cok kuvvetli atiyor hersey yolunda dedi doktorum bi ay sonra tekrar goruselim dedi. sakin umidini kaybetme sonucta kalp atimi var ve canli bidaha o doktora sakin gitme derim ben.
Gittiğim dr da yaşadığım şehrin en iyilerinden özel yanii. Ptesi bide devlet hastanesine gidicemm kanamam felan düşük olmazsa yani. Artk ne yapacağımı şaşırmış durumdayım. O kadar yorgunum ki hem ruhen hem fiziken:KK57::cry:

deli_mavi_59 deli_mavi_59 kuzu nazi doktorlar çok düşüncesiz o kadar okumuşlar ama insan psikolojisi hak getire sen moralini bozma biz enerjimizi yuksek tutmak zorundayız pozitif düşün iyi şeyler olsun dualarimiz seninle iyi haberlerini bekliyoruz
Benimde içimden bir his iyi gitmediğini söylüyor. Niye gelişemiyor kii hep aynı boyutta. Bir süre sonra kendi kendine kalp atışını durduracak dedi doktor. İlk bebeğim de düşmüştü. İkinci de bir sorun olmaz dedi dr al buda kalıcı diil. Bundan sonra araştırmasını yapıcak. Napaym bendeki benden gittikten sonra araştırmayı. Psikoloji bu çabuk düzelmiyor ki..

Benimde içimden bir his iyi gitmediğini söylüyor. Niye gelişemiyor kii hep aynı boyutta. Bir süre sonra kendi kendine kalp atışını durduracak dedi doktor. İlk bebeğim de düşmüştü. İkinci de bir sorun olmaz dedi dr al buda kalıcı diil. Bundan sonra araştırmasını yapıcak. Napaym bendeki benden gittikten sonra araştırmayı. Psikoloji bu çabuk düzelmiyor ki..
İçini ferah tut kotu düşünme hayırlısı

deli_mavi_59 deli_mavi_59 cnm sen moralini bozma kismette ne varsa zaten o oluyor ama umarim aaglikla kucagina alirsin daha iki yillik evliymissin insanlar yıllarca hamile kalmaya ugrasiyor su an çok üzgün bir donemdesin ama bebeğinin su an kalbi atiyor ve senin uzulmeni de hissediyor

deli_mavi_59 deli_mavi_59 cnm sen moralini bozma kismette ne varsa zaten o oluyor ama umarim aaglikla kucagina alirsin daha iki yillik evliymissin insanlar yıllarca hamile kalmaya ugrasiyor su an çok üzgün bir donemdesin ama bebeğinin su an kalbi atiyor ve senin uzulmeni de hissediyor
2 yıllık evliyim ama 20 yıl gibi geldi bana. Yaşadklarım çok ağır şeyler ve bazen ağır geliyor bana. Herkesin bir hayat hikayesi var ya işte benimki de onlardan... Bir huzura erişebilsemm varsın bebek 2 3 yıl sonra olsunn

deli_mavi_59 deli_mavi_59 cnm benim haklisin tabi inşallah bu bebis saglikla gelir her şeyi unutturur hhuzur çok önemli hem saglikli hamilelikleri gecirmemiz için hem saglikli bebisler yetiştirmemiz için üzme kendini ama yazik dünyaya bir kere geliyoruz

portabella aynen canm.. Huzur ve sağlık çok önemli. Şuan şefkate ilgiye o kadar ihtiyacmm var kii çok yalnızım. Eşim bu dönemde bana destek olacağı yerde aksine çok uzaklaştı benden.. İkimiz de birbirimize bu durumun suçluları bizmişiz gibi bakmaya başladık yüzlerimize ve yabancılaştık.. Çok zor çok

deli_mavi_59 deli_mavi_59 cnm emin ol en anlayisli erkekler bile bu dönemde belki de hormonlarimiz yüzünden istediğimiz gibi davranmaya bilmiyorlar üzücü bir donem geciriyorsunuz birbirinize destek olrsaniz daha kolay olur her şey dualarim önce bebisin sonra da huzurun için

deli_mavi_59 deli_mavi_59 cnm emin ol en anlayisli erkekler bile bu dönemde belki de hormonlarimiz yüzünden istediğimiz gibi davranmaya bilmiyorlar üzücü bir donem geciriyorsunuz birbirinize destek olrsaniz daha kolay olur her şey dualarim önce bebisin sonra da huzurun için
Allah razı olsun. İnşllh sizlerin hamileliği çok sağlıklı geçer, hiçbir sorun aksilik yaşamadan, büyük mutluluklarla kucaklarsınız yavrularınızı.. Rabbim hepinizi korusun, bebişlerinizi de:emir_bebek::KK200::emir_bebek:

X