2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Canım istanbuldaki doktorunuz kimdi acaba?

Canım burada okumuştum yine, Ateş olmasada huzursuzluğu gidersin diye verebilirsin demişti birine sağlık ocağında hemşire. Bide tecrübeli arkadaşlar daha aşı yaptırmadan bile calpol içirip gittiler aşıya. Ben hiç kullanmadım ama bu saatte yazan olmazsa diye aklımda kalanları yazdım. Allah bebişine sağlık, huzur versin....

Kızlar ya bazen çok bunalıyorum depresyona giriyorum sanırım. Eve bakıyorum eskisi gibi istediğim şekilde dip köşe temizlik yapamadığım için pis geliyor, kendime bakıyorum 14 kilo fazlamla duba gibiyim, eşime bakıyorum eskisi kadar ilgisi sevgisi yok, kızıma bakıyorum gündüz uykusu yok artık sürekli ilgi istiyor yanında olmamı istiyor... Bazen yemek yapamıyorum bazen temizlik bazen ütü... Sonra hepsi birikiyor altından kalkamıyorum. Bi de evdeyim şimdi calismaya başlayınca nasıl olacak acaba... iki çocuğu olanlar ne yapıyor nasıl yetişiyor ben mi çok beceriksizim

Üstüne bi de gorumcemin saçma sapan laflarını hâlâ atlatamadım. Cam silmistim eşim perde takarken fotoğrafını atmış o da yazmış ki biz seni temizlik yap diye mi evlendirdik bırak gelin yapsın

Canim dayanamadım acile götürdüm boğazları hafif enfeksiyon olmuş bendeki enfeksiyon solunum yoluyla kızıma geçmiş çok üzgünüm yine antibiyotik şurup yazdı doktor sabah da uzmana götüreceğim

Canim sıkma canını bemim kızda 6200 kilo 66cm boy kilo alımı yavaş iki ayda sadece toplam 900 gram almıştı

B
Bende sagdiktan sonra kaynatiyorum ama her sagista değil...hoş bu aralar sagacak sütum de yok ya neyse....

Canim dayanamadım acile götürdüm boğazları hafif enfeksiyon olmuş bendeki enfeksiyon solunum yoluyla kızıma geçmiş çok üzgünüm yine antibiyotik şurup yazdı doktor sabah da uzmana götüreceğim

Canim ben de su an acilde idrar yapsin diye bekliyorum. Kendi doktorumuz tatilde, o nedenle baska bir hastanenin aciline gitmistik dun. O da antibiyotik yazmisti. Bugun doktoruma mesaj attim. Idrar ve kan tahlili yapilmadan antibiyotik alinmaz dedi. Simdi daha iyi bir hastanede tahlillerini yapiyoruz. Senin bebege tahlil yaptirdilar mi?

Ver canım bişey olmaz bana sağlık ocağındaki hemşire 6.ay aşısına gelmeden once calpol ver öyle gel dedi

Canim aynı benim duygularimi yazmışsın her açıdan :)) görümce yi duyma gitsin bosveeeer

Sağol canım çok şükür iyi uyuyo şu anda fitilin etkisiyle ama binlerce kez şükürler olsun ki emmeyi başardı istemiyordu acıktı galiba dayanamadı ucuna brz tatlı sürdüm hemen aldı mememi kuzum o kdr çok mutlu oldum ki yarında calpol vermeye devam ediym o zmn ne olur ne olmaz 3 gün bu aşıların ağrısı fln heralde

Ver canım bişey olmaz bana sağlık ocağındaki hemşire 6.ay aşısına gelmeden once calpol ver öyle gel dedi

E sizinki iyiymiş aradaki fark ne acaba araştırmak lazım acısız olsun yaa Kıyamam ben hiç mahvolurum çok ağlarsa düşünemiyorum bile

Bende anlamadim ya iste
Ameliyathaneden geldi ruzgR hemen kucagima aldim bi sicaklik
Isemis ustume: ))
Bidaha da aglamadi cis yaparken
Fitokrem vermisti onu veasidi alinmis zeytinyagini surduk pipiye
Dikis falan da yoktu
Hic bisi anlamadiyidk biz..

Sanırım bize ek gıda için erken
Dün çeyreğin yarısı şeftali verdim
Bugün uyumadı ayakları vurdu durdu
Gazda çıkarmadı gece
6 ay olana kadar vermicem çok uykusuz bıraktı beni işe gidicem şimdi sürünüyorum

Uyumaya bebekte her iş aynı anda yapılamaz zaten h.sonu yapıyoruz biz de eşimle. Görcen evli değilse anlamaz evliyse de eşi Dangoz biriyse sizi kiskaniyordur ..... (burda küfür var) nefret ediyorum şu şekilde başkasının evine karışan denyolardan.

Yalın sağolsun hiç uyumadi 12 4 uyudu. Sabır diyorum. Bi sorun var yine ama ne? Dis mi gaz mı artık her neyse. Ya da aç mamayı artiracagim.

Kızlar ya bişey sorucam ben gece altını değiştirmiyorum sabah baya çişli oluyo ama sütüm çok az çocuk su kaybediyo olmasın diye korkuyorum şu an su versem mi günlük

Nasıl anladınız hasta oldugunu?benimkinin aglama tonu degisti,dünden beri öksürüyo.parol vermek istemedim ateşi yok.bizimkiler de evham yapıosun diyolar.eşim nezle halbuki.
Ateşi var mıydı bebeginizin?

CANIM BAKIRCILAR ÇARŞISINDA YERİ VAR AMA ÖZLEM BEBEYE TOPTANCINIZ NERDE DİYE SORUN SÖYLÜYORLAR

BENİM ESKİDEN AKARDI
ŞİMDİ İŞE BAŞLADIM CIVIK CIVIK GÖGÜSLERİM

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…