2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
aynen öyle gerçekten 2.çocukla zorluklar artıyor sorumluluklar fazla hele büyük olanı idare etmek küçük olanı idare etmekten daha zor aman kıskanmasın aman üzülmesin derken bir yerlerimiz yırtılıyor yemek bulaşık ev derle topla çocuklar derken gerçekten bazen duşa girmek istiyorum zaman bulamıyorum uyusunda gireyim diyorum sızıp kalıyorum kendine özel birşey yapamıyorsun artık ama gececek çok şükür Rabim bize 2 yawru verdi büyüyecekler rahat edicez inşallah
İnşallah Cnm tamam çok yorucu kabul ama oğlum kızıma öyle bi kahkahayla gülüyor ki bu dünyada cennet onları izlemek diyorum çok şükür Allah'ıma
image.jpeg

Ha iste tamda bunu diyorum
Kimisi misil misil uyur
Kimisi boncuk boncuk bakinir
Benimkilerde bangir bangir agliyor :)
benim büyük durmazdı ağlardı düğünler bana haramdı aynı senin gibi bunda tam tersi mışıl mışıl uyuyor hatta geçen teyzemin kızının çeyiz günü davul zurna bangır bangır çalıyor benimki önce dikkatli dikkatli baktı sonra uyudu :KK70:

Calpolün öyle olduğunu bana söyleyen 3 çocuklu biri. Bende güvendim araştırmadım açıkcası kesin öyledir diyemem. ucuzda bişey olunca zaten alıveriyorum yenisini :)

Ankara anneleri ankara anneleriiiii çok kıskandım Eskişehir annelerini hadi gelin elele verelim selena yapalimmm :halay: var mısınız buluşmaya :KK76:
Ben gelmek isterim ama bebekle uzak mesafe gidemeyiz ki. Yanı benimki gidemiyor. Ancak evin karşısındaki avm ye gidebiliyorum.(Atlantis ) buralarda olan varsa Atlantis e gelebilecek Batıkent de oturan seve seve giderim

C coznur cnm yabancilamayi ogrendiler bu kuzular ondan agliyorlar.
Benim buyuk oglani korkardim disari cikarmayi kimi gorse kucagina giderdi otobus yolculugunda kycaktan kucaga dolanirdi.
Yigitte tam tersi 2 gun gormese yabanciliyor basiyor yaygarayi ama oyle boyle degil dersinki kolunu bacagini cikarttilar:KK43:(

Nergis26 Nergis26 hosgeldin epeydir yoktun.
Yanliz değilsin anacim bizdede durumlar ayni.Eyvah eyvah simdiden basladik ona aldin bana almadin hep yigiti sevin siz:KK43:(
Bizde istanbula gittik 2 gun yigit hasta oldu yazik oksuruyor hapsiriyor goyaa bu hafta sonuda armutluya kacalim diyorduk :KK43:(

Kizlar calpolun suresi 2 aymis bizim neredeyse butun gittigimuz dr.boyle soyledi.
2 ay sonra etkisini kaybediyormus. 10 gun diyen dr.fazla uçmus kusura bakmasinda.
Gerci ilk 1 ayliktu almistim halen kullaniyorum bilmeme ragmen:KK43:(

yanlış anlama ama yaptıgın yanliş cnm cocukları sese alitırmasan daha cok zorlanırsın cocugun kalabalığa alişması bile lazım benim oglum 5 aylık bak pazar dugune getırecegımkı kalabalıga sese alişşın ben alıstırdım sesde bile uyuyor
O senin tercihin canım. Normal evin gürültüsü başka, hoporlörden çıkan gürültü başka. Ben tercih etmiyorum uzun süre yüksek gürültüde kalmasını, strese girdiğini hissediyorum. Ha evde sessiz oliim diye Bi gayretimvar mı, yok. ama şimdilik düğüne gitmeyiversin :)

ben hamişken teklif ettim kimse yanaşmadı. ilk doğuranlardan olarak hastaneye de davet ettim yazarım özelden bilgileri dedim ama yok ona da geri dönen olmadı. keşke eskişehirde olsaydım koşarak gelirdim
Ahh ah keşke kuzucum yaaa. Biz küçük yerde yaşamanın avantajı, hemde benim annemle aynı mahallede yaşıyor 34bta26 34bta26 . İnan mesajın altına seni çöznur u falan etiketliycektim ama unuttuğum olur kimsenin kalbini kirimiim dedim. Çok keyifli Bi buluşma geçirdik, bebeler anlamasada biz tanıştığımıza çok sevindik :) darısı başınıza

Uyuyodu sesi geldi gittim yanına dönmüş yüz üstü başınıda kaldırmış etrafa bakıyor şaşkın şaşkın. Oyy allahım aldım kucakladım içime sokasım geldi öyle tatlı duruyordu. Tatlı zamanları geliyor kızlar bundan sonra tadından yenmez minnoşlar:))
Çok bekledim bu zamanları çok :))

O senin tercihin canım. Normal evin gürültüsü başka, hoporlörden çıkan gürültü başka. Ben tercih etmiyorum uzun süre yüksek gürültüde kalmasını, strese girdiğini hissediyorum. Ha evde sessiz oliim diye Bi gayretimvar mı, yok. ama şimdilik düğüne gitmeyiversin :)
Aynen ya acayip strese giriyor benimki de, tatilde akşam gösteri falan yapıyorlar ya yavrum Nasıl içini çekiyor yüksek seste titriyor korkudan , keşke evdeki abla çığlıklarından da koruyabilsem ama imkansız:KK43: diğer hertürlü seste uyuyor çok şükür

C coznur cnm yabancilamayi ogrendiler bu kuzular ondan agliyorlar.
Benim buyuk oglani korkardim disari cikarmayi kimi gorse kucagina giderdi otobus yolculugunda kycaktan kucaga dolanirdi.
Yigitte tam tersi 2 gun gormese yabanciliyor basiyor yaygarayi ama oyle boyle degil dersinki kolunu bacagini cikarttilar:KK43:(

Nergis26 Nergis26 hosgeldin epeydir yoktun.
Yanliz değilsin anacim bizdede durumlar ayni.Eyvah eyvah simdiden basladik ona aldin bana almadin hep yigiti sevin siz:KK43:(
Bizde istanbula gittik 2 gun yigit hasta oldu yazik oksuruyor hapsiriyor goyaa bu hafta sonuda armutluya kacalim diyorduk :KK43:(

Kizlar calpolun suresi 2 aymis bizim neredeyse butun gittigimuz dr.boyle soyledi.
2 ay sonra etkisini kaybediyormus. 10 gun diyen dr.fazla uçmus kusura bakmasinda.
Gerci ilk 1 ayliktu almistim halen kullaniyorum bilmeme ragmen:KK43:(
Ben de arkadaşım Sapanca'ya çağırmıştı gidemedim, hayırsız annem de durmadan çağırıp duruyor, 2 çocukla bi de ben de hasta sanki yola çıkmak çok kolay.. Kendi gelmiyor ben de artık gel demiyorum , Allah annene bile muhtaç etmesin

Ben gelmek isterim ama bebekle uzak mesafe gidemeyiz ki. Yanı benimki gidemiyor. Ancak evin karşısındaki avm ye gidebiliyorum.(Atlantis ) buralarda olan varsa Atlantis e gelebilecek Batıkent de oturan seve seve giderim
Bende eryaman dikimevinde de oluyorum çoğu zaman annem orda ne yapsak ki

X