2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Gece yapmayip sabah 2 kere bile yaptigi oluyor sanirim cok sıkısıyor ve tazyikli yapiyor hele anakucagi kavisli onda yatarken yapiyor cogunlukla sonra anneye gecmis olsun camasir derdi cikiyorsaglikli olsunda artik alıştım.ama bnde elimdekilerden sonra 4 e gececegim

40 çıksın, 3ay çıksın şimdi de 6 ay mı oldu :) bekle bekle bakalım. Bizim ki ödlek, düğün gürültüsünden korkar diye götürmüyorum ama benden başkası uyutamadığından(meme de uyuyo) bıraktığımda aklım kalıyo. Uyudu mu ağladı mı rezil oluyo, uykusuz kalıyo diye üzülüyorum

Ayy biz gerçekten görücez birbir Gül yüzümüzü :) kızlar bugün Eskişehir anneleri buluşuyor

ay süpersiniz ne güzel yapmışsınız izmir anneleri nerede hadi bizde buluşalım :)
Yaaa çok heyecanlı bekliyorum şu an buluşma saatini. Eskişehir den 2 kişiyiz hepitopu ama tesadüf o kadar güzel ki ikimizinde kızı var ve aynı gün doğdular. Bakalım tepki verecekler mi birbirlerine yoksa erken mi davrandık görücez :) keşke hepimiz bir araya gelebilsek, neler kaynatırdık yaa. Gerçi o kadar bebekle biri ağlar öteki kaka yapar öteki emmek ister :)

benim adetim geçikti
hamilelik belirtileride var.
allahım ne yapıcam
test alıp bakmaktan korkuyorum

9 gun gecikti benim 8 kez test yaptim negatif cikti 9. Gun regl oldum
Bide saglik ocagina kan tahlili verdim kanda gorunurse diye
Emzirme doneminde duzensizlikler olabiliyormus
Korunma full bizde ama illaki tereddut ediyorsunnn
Hemen al bi test bak cnm

yanlış anlama ama yaptıgın yanliş cnm cocukları sese alitırmasan daha cok zorlanırsın cocugun kalabalığa alişması bile lazım benim oglum 5 aylık bak pazar dugune getırecegımkı kalabalıga sese alişşın ben alıstırdım sesde bile uyuyor

ay keşke buluşabilsek olsun ağlasınlar kaka yapsınlar onlar öylece kusmuk kokularıyla güzeller kuzucuklar bravo valla süper yapmışsınız izmirli aranmakta varsa hemen buluşalım çok kıskandım çok

bende gecten gece oluyorum ramazının ikinci gunu oldum bir daha temmuzun sonlarında oldum ne ala ki

Canım o yöntemlerin hepsini deniyorum zeytinyağı icirdim ama hergun içirmek gerekmiş eczacı da dedi 1 cay kaşığı hergun verin demişti ben 2 gün falan verdim kulak çöpünü zeytinyağına surdum totosunun çevresine masaj yaptım hatta biraz da uyardım kizardi sonra üzüldüm annelik iste yapmasam kaka bekliyor içerde yapsam kızarıyor ama şükür 2 gün önce yaptı ben hergun 4 damla biogaia kullanıyorum duphalac kullandım ama gastro doktoru biz onu önermiyoruz kullanma dedi benim de içim rahat değildi o şurubu kullanırken. Darısı senin yavrunun başına bol kakali günleri bekliyorum sabırsızlıkla...

Ayy biz gerçekten görücez birbir Gül yüzümüzü :) kızlar bugün Eskişehir anneleri buluşuyor

ben hamişken teklif ettim kimse yanaşmadı. ilk doğuranlardan olarak hastaneye de davet ettim yazarım özelden bilgileri dedim ama yok ona da geri dönen olmadı. keşke eskişehirde olsaydım koşarak gelirdim

ben hamilelikten beri gül yüzümü gösteriyorum :)
bebeğimle ilk çekindiğim fotom karnımdayken ve 40'ındaki 2 fotomu attım

Eklentiler

• 12039639_10156026445350177_5715197657527212622_n.jpg
    73,8 KB · Görüntüleme: 83
  • 1.jpg
    33,6 KB · Görüntüleme: 78
  • 11.jpg
    31,4 KB · Görüntüleme: 75

Tüm gün mü calışıyırsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…