2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
:anne:oglanlari uyuttum sukurr.
Artik buyudu kucuk sipa surekli oyun istiyor yoruyor artik neyseki abimiz var yardimci destek.gerci onuda gozlemlerken yoruluyorum yass:ıslık:Oyaliyor ama gozum hep ustunde hic anlamiyor zarar verebilecegini pardon deyince gececek zannediyor kuzum :KK75:

Kuzularin gelisimlerinden bahsedilmis :nazar:
hepsine artik buyuyorlar anneleri daha neler goreceksiniz neler:halay:
Bizim sipada pek hareketlendi bu aralar.
Az kaldi evi talan etme zamanimiz o belli oldu.aAbi okula basliycak 1.sinif bu sene ev kucuk sipaya dagit dagita bildigin kadar:KK53:
bizdede durumlar aynı abimiz var 2010 doğumlu çok şükür diyorum arada bakıyor ama zarar verebileceğini düşünmeden hareket edebiliyor malesef bilemiyor anlamıyor geçen fındık yiyor çok güzelmiş kardeşimde tadına bakabilse keşke diyor sonrada anne biliyorum yiyemez merak etme vermem diyor (nasıl baktıysam artık) bizimkide bu sene 1. sınıf olacak

Buarada Yalın emekliyor :) yüzüstü dönünce ileriye aslancığıni koyuyoruz ikına ıkina ilerliyor hop ulaşıyor ve yiyor. 4.5 aylık emekledi yani :) "hızlı Yalın" onun adı
oy maşallah kuzuma benim topaç ne poposunu ne kafasını kaldırabiliyor 3 aylık kontrolde 7950 gr. dık bakalım yarın ne kadar olmuşuz görücez

20160805_161425.jpg

X