2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Istediginiz resim olsuun
20160726_153909(0).jpg 20160812_175306.jpg yeni nesil bebek:KK66:

Kizlarrr nisan bebisleri seçilmisş gibi masallah hepsi birbirinden tatli şirin:))

Kizlar size bir sorum varrr.
Biz daha kan ilacina yeni basladikta bu ilacin degdigi yerden lekesi cikiyormu tecrube etttinizmi daha.
Battaniyesine bulastirdi yigit beyde:KK43:(
Buyuk oglumda kullanirken aslaaa cikmiyorduda lekesi:KK43:(
Ben uni baby ile yikiyorum camasirlarini ve cıktı

Maşallah bebişlere hepsi çok tatlı banamı öyle geldi bebişler hep renkli gözlü sanki :)
Kızlar benim kuzu 5700 falan kilosu 2 numara bez kullanıyorum 3 alalım dedik sanki büyük gibi oldu 2 numarada da izi kalıyor bezin kaç numara kullansam acaba

Bugün çok mutluyum kızlar. herkes foto paylaşın isteğimi duymuş sonunda :) mck mck mck mck mck mck

nazardan falan da çok kormayın nas felak okuyun aklınıza geldikçe türkçe de okuyun bişeycik olmuyor allaha bin şükür

yalın şehzadem ilk kot pantolonuyla

Eklentiler

• kkkkk.jpg
    kkkkk.jpg
    139,7 KB · Görüntüleme: 127
Maşallah bebişlere hepsi çok tatlı banamı öyle geldi bebişler hep renkli gözlü sanki :)
Kızlar benim kuzu 5700 falan kilosu 2 numara bez kullanıyorum 3 alalım dedik sanki büyük gibi oldu 2 numarada da izi kalıyor bezin kaç numara kullansam acaba

3 kullan 2 çok sıkar artık. biz bayadır 3teyiz

Bugün çok mutluyum kızlar. herkes foto paylaşın isteğimi duymuş sonunda :) mck mck mck mck mck mck

nazardan falan da çok kormayın nas felak okuyun aklınıza geldikçe türkçe de okuyun bişeycik olmuyor allaha bin şükür

yalın şehzadem ilk kot pantolonuyla
benim oglum gıbı tombık kac aylık masallah

X