2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Bu da benden olsun :)
Benim oglan da 18 Mart dogumlu. Dorduncu ay kontrolunde doktor oturtun demisti.
P_20160813_073441.jpg

P_20160813_073441.jpg

Bizde yarın 5 aylık olucaz bizede dr 4. Ay kontrolünde yarı destekli oturtabilirsiniz dedi senin oğlanada maşallah

Bizimki hep oyle uyuyor.uykusu geldiyse.gomuluyor memeye.eliyle de gozunu kapatiyor.karanlik istiyor demek ki.ama bizimki uzuuuuunn zamandir yapiyor bunu.görenler bi sasiriyor once
Evet benim brbeğimde emerken gözlerini eliyle kapatıyo kaşıyo kafasını bir yere sokmaya çalışıyo yatağının en kenarına sokuyo kendini sığınmak istiyo adeta yanımda yatırmıyordum ondan mı acaba

Benim kızimda aynısı canım illa bununu yastığa dayayacak bende bazen boğulacak diye korkuyorum
Iki gunluk yeni huyumuz:kafayi kuytu biyerlere sokma. Yastik var mesela yaninda gidip yastigin altina altina sokuyor kafasini. Uyuturken mesela yana cevirip kapaniyor yine. Agzi burnu kapaniyor nefes alamaz diye korkuyorum. Varmi ayni seyi yasayan?

En çok işime yarayanlar a +
-tinylove ana Kucağı (1.5 ay onda uyudu. Şimdi de mutfakta ben işlerimi hallederken yemek yerken hep onda )

-boğulma önleyici yastik (biz yastık kullanıyoruz 2.aydan beri. Zaten cook incecjk birsey )

Son düzenleme:
Maşallah bebişlere hepsi çok tatlı banamı öyle geldi bebişler hep renkli gözlü sanki :)
Kızlar benim kuzu 5700 falan kilosu 2 numara bez kullanıyorum 3 alalım dedik sanki büyük gibi oldu 2 numarada da izi kalıyor bezin kaç numara kullansam acaba
Prima mi kullaiyorsunuz??
Biz 4 kullaniyoruz bacaklari kalin oldugu icin iz birakiyor artik
4 iyi kilosu 6800 du 2 hafta once simdi bilmiyorum boy 65 olmustu
Ama bacaklardan bizim olmuyor bezler siki geliyor kizceme simdi izsiz: ))

Prima mi kullaiyorsunuz??
Biz 4 kullaniyoruz bacaklari kalin oldugu icin iz birakiyor artik
4 iyi kilosu 6800 du 2 hafta once simdi bilmiyorum boy 65 olmustu
Ama bacaklardan bizim olmuyor bezler siki geliyor kizceme simdi izsiz: ))
Yok Can'ım biz bayağı bir denedik bez BİM'in bezi ile huggies iyi geldi sadece :) bacaklarda kalın değil bizim 56 57 cm olmuştur boyuda

Recep ruzgar uyudu
Oznur simay uyudu
Klima acik
Kahvem sehpada
Pijamalarim kitabim oohhh sefam olsun..
: ))

Valla nasil ozendim simdi sanaa:KK43:(
Kucuk sipa direniyor uyumuycakmis ben salliyorum o agliyor poposunu kaldirip duruyor:KK43:_
Buyuk sipam halen biraz daha oturucam derdinde neyse ikna oldu ama hikaye oku diye tutturdu:KK43:
Veee gece yarisi oldu biler

Kizlar iyi geceler..19 nisan dogumlu oglum var.hala saga sola donemiyorbirazcik kilolu 3 aylikken 7 kg idi acaba ondan mi diyorumm???yuzustu yatirinca kafasini guzel kaldiriyor 3-4 dk durabiliyor o sekilde ama kucagima alinca sallaniyor.normal mi bunlar yoksa dr. Kontrolu sart mi???

Valla nasil ozendim simdi sanaa:KK43:(
Kucuk sipa direniyor uyumuycakmis ben salliyorum o agliyor poposunu kaldirip duruyor:KK43:_
Buyuk sipam halen biraz daha oturucam derdinde neyse ikna oldu ama hikaye oku diye tutturdu:KK43:
Veee gece yarisi oldu biler
Hergece anlattiigin gibiyiz bu gece oldu iste nasilsa: ))
Aslinda feci uykum vardi amadirendim
O keyif yapilacak dedim ve uyuduklarinda diyorum ya nasil olduysa: ))
O kahve sicak icildi: ))

X