2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Canim biz senle ayni gibiyiz.ultrason fotonu yukleyebilor misin.
Benim ultrason kağıdımda yazmıyor. Doktor 118 bu haftalarda 140 larda bekleriz dedi ama çok da üstünde durmadı. Bebeğin kalp atışları 120 ile 160 arası olmalıymış. Kanama şikayetiyle gittiğim gün ben sordum 143 dedi. Doktorun iyi demişse bir sorun yoktur canım. Umarım hep duyarız o pıtpıtları

Günaydın :KK73:
Güne ishal ve gaz sancısıyla uyandım. Çekerim hiç problem değil ama bebeğe bişey oldu sandım. gaz olduğunu ayırd edemedim korktum.

Slm anneler nasilsiniz :)
BERBAT DURUMDAYIM. DÜN ÖĞLEN İŞTE YEDİKLERİMİ. AKŞAM OTOBÜSE BİNDİM 20 DAKKALIK YOLDA 2 OTOBÜS DEĞİŞTİREREK EVE VARDIM.OTOBÜSTEN İNER İNMEZ ÇIKARTIM. EVE GİTTİM SABAHA KADAR ÖLÜ GİBİ YATTIM. SABAH KALKTIK TEKRAR ÇIKARTIM. MİDEMDE BİŞİ YOK ÇIKARTTIM.
PATATES KAYNATIP YEDİM. OY HERŞEY KOKUYO
.

Kızlar bebeğim artık benimle değil eve geldik dinleniyorum. Hiç birşey için üzülmeyin ben 3 haftadır yatiyorum ilaç ilaç kaç farklı Dr. Gittim beslenmeme okadar dikkat ettim yattım Dinlendim ama meleğim tutunamadı :KK43: herşeyin hayırlısı tabiki. Ama şunu anladimki Rabbim ne isterse o telaş etmeyin.. Mide bulantiniza şükredin mesela minik bir kalp sizi heyecanlandirip midenizi bulandiriyor. Daha güzeli varmı. Kullandığınız ilaçlara şükredin mesela içinizdeki meleğin enerjiye ihtiyacı var ve ilaç kullanıyorsunuz. Herşey kısmet ne yaparsak yapalim Rabbim isterse oluyor. Sanırım forma girmem artık şimdi hepinize sağlıkla sihhatle tadını çıkararak endiseniz olmadan güzel bir Nisan 2016 diliyorum. Bu yıl bebeklerinizle sizin yılının olsun inşallah kendinize iyi bakın kizlar. Vakit varken tadını çıkarın mutlu olun
ÇÇOK ÜZÜLDÜM. 2 TANE KAYBETTİM BENDE. YAŞADIKLARIM AKLIMA GELDİ.
ALLAH SABIR VERSİN

Selamlar kizlar günaydinlar hayirli gunler hayili cumalar olsun hepimize :KK3:

İlk defa yaşıyorum böyle gece uyanıp da bir türlü uykuya dalamamayı. Resmen cebelleşiyorum kendimle ama yok olmuyor. Niye böyle ki acaba

Ben de aynen böyleyim. Erken sızıyorum ama gece bi uyanıyorum ateş basmasıyla camı açıyorum cebelleşiğ duruyorum uyumak için. Ama normalmiş bunlar merak etme. Uykusuz gecelere alıştırıyorlar bizi heralde :)

Kizlar aynen bende sizin gibiyim aksam 11 en gec 12 gibi oturdugum yerde sızıyorum resmen ama gel gör ki gece 4 te fln kalkiyorum uykum kaviyo gozume uyku girmiyo sabaha kadar ancak daliyorum uyku problemim var resmen sonrada saat 7-8gibi yine uyaniyorum tekrar uyuyamiyorum artik calismiyorumda evdeyim ogleye dogru bulantilarim gecwin diye zorluyorum kendimi uyumak icin yarim saat uyuyanilirsem uyuyorum bazen oda olmuyo

Gunaydin güzel nisan anneleri :KK66: bugün onbirde randevum var ama bilmem.neden çok. Stresliyim kuzucuk iyidir ininşallah dua edin bana da

hayirli habetlerle gel insallah canimm:KK200:

X