2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Bana da bu bebek obez diyorlar artık sadece anne sütü alıyor ve kilosu 7200 113 günlük boyu 63 cm doktor normal diyor herkes birşey diyor kimi emzirme bile dedi. Ne yapayım ac mi birakayim
Aa aaaa emzirme diyende hiç mi vicdan yok kucücük bebek aç mı bırakılırmis.bırak canım sen milleti emdiği kadar emsin zaten büyüdükçe kilo alımı yavaslayacak koşup oynayacak ilerde o kiloları yakacak

Kizlar bebisim 110 gunluk oldu 7700gr kilosu. Persentile gore %97 ama doktor sadece anne sütü aldigi icin fazla olmasi onemli degil dedi. Sorun baska insanlarin cok tombik sence normal mi diye surekli laf etmesi. Baska doktora da goster falan diyorlar. Bi fikir verin cok mu fazla ki ya? Tamam bogum bogum kollar falan ama obez de degil cocugum sonucta. Gostermek gerekir mi boyle bi sebeple doktora?
Maşallah kuzuna. Benim bir arkadaşım in kızı da hep en üst sınırdaydi kilosu. Şuan gayet fit bir cocuk:KK66:

KardelenRuzgar KardelenRuzgar ağlarken kulak arkasına ve başının arkasina dokunuyor sürekli. Diyorum kulağı mi ağrıyor acaba. Senin bebiş orta kulak enfeksiyonu olmuştu sanırım aglar miydi akşam ve kulağını çekiştirir miydi[/QUOT

@esmsbn
Aynen Can'ım ağlarken kulağını tutup çekiyordu , emerken memeyi bırakıp ağlıyordu, şükür atlattık ama antibiyotik kullanmak zorunda kaldık...
Burun tıkanıklığı , yatarak emzirmek, bunlar Orta kulak iltihabına sebep oluyormus ,
Diş çıkarma durumu varsa oda ağrı yapabiliyor ,
Sen bi muayene ettir,

Öğretmen olanlar başlıycak mısınız eylülde doktorum a gittim rapor istemeye yazı gelmiş rapor vermeyin diye ücretsiz izin alabiliyor muyuz 15 gün kaldı kuzumu bırakmak istemiyorum kvde de durmuyo napcazo_O

Öğretmen olanlar başlıycak mısınız eylülde doktorum a gittim rapor istemeye yazı gelmiş rapor vermeyin diye ücretsiz izin alabiliyor muyuz 15 gün kaldı kuzumu bırakmak istemiyorum kvde de durmuyo napcazo_O
Ucretsiz alicam ben canım. Henüz konuşmadım ama bu hafta gorusucem okulla
2 yıla kadar ücretsiz izin hakkımız var. Alabilirsiniz bi sorun çıkacağını sanmam. Benim annem bakacağı için ve süt izni kullanacagimdan dolayı izne ayrılmayı düşünmüyorum şu an.sabah 8 öğlen 1 de gelicem.okul tam gün son 2 derse girmeyeceğim.

Kızımın bugün sadece kafasında ateş var,vücudu normal. Ateşi 37.5 hiç geçmedi ama kafası yanıyo. Islak bezle düşürüyrm 37.5 geçerse doktor şurup ver dedi. Ben daha önce hiç duymadım böyle bişey. Tecribeli annelerden bilen yaşayan var mı? Kafa ateşinin dişten olduğunu söylüyorlar. Bu gece uyku yok tetikteyim :KK43:

2 yıla kadar ücretsiz izin hakkımız var. Alabilirsiniz bi sorun çıkacağını sanmam. Benim annem bakacağı için ve süt izni kullanacagimdan dolayı izne ayrılmayı düşünmüyorum şu an.sabah 8 öğlen 1 de gelicem.okul tam gün son 2 derse girmeyeceğim.

Mrb canım ben de öğretmenim ben de istiyorum süt iznini kullanmayı ama sürekli bi değişiklik oluyo.. son 2 derse mi girmicez peki

Canim izinler acildiktan sonra tekrar mı yazı gitmiş benimde bu hafta iznimin son haftası rapor almayı düşünüyordum

Kizlar bebisim 110 gunluk oldu 7700gr kilosu. Persentile gore %97 ama doktor sadece anne sütü aldigi icin fazla olmasi onemli degil dedi. Sorun baska insanlarin cok tombik sence normal mi diye surekli laf etmesi. Baska doktora da goster falan diyorlar. Bi fikir verin cok mu fazla ki ya? Tamam bogum bogum kollar falan ama obez de degil cocugum sonucta. Gostermek gerekir mi boyle bi sebeple doktora?

Ayyben biktim bu bilmis olan ama hicbirsey bilmeyen luzumsuzlardannn
Kosayla bicsen bitmez bunlar
Sadece anne dutu aldiginda sorun degil kimseye gitmene gostermene gerek yok cnm
Afiyet bal olsun kuzzuyaaa

Yok canim emzir me ve cocuk parasini aldim... calisanlar icin rapor parasini bekliyorum sclkvnc sclkvnc

7 nisan dogum benim
Haziranin 20 sinde emzirme ve dogum parasini toplu aldim
Cocuk parasini mayis 15 te pttden aldim
Benimde ik ayarlayamadi aylik alamadim
Ama senn de almis olman gerekiyor eylul cok uzun degil mi
Ben sgk ya gittigimde ogrendim ki dogum oncesi 17 martta ayrildigim raporu hastane yanlis isveren koduyla sgk ya gondermis
Bu nedenle gorunmemis falan filan duzeltilmesi icin 1 tam gun sgk sirket arasi kosturdum
Git bir kontrol et bence..

X