2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Yükselir bence. Kafana takma. Bana da aynı şeyi söyledi doktor çok üzüldüm ama 1 hafta sonra kanamam olunca gittik ve yükselmişti. 143 lerdeydi. Demek ancak yükseliyor.
İnşallah canım yüreğime biraz da olsun söyledikleriniz su serpti allah razı olsun biraz kafalarıda karıştırdım hakkınızı helal edin

Geçmiş olsun canım halsizlik vs bendede oluyo ama en azından bulatın yokmus sanslısın ,en kısa zamanda atlatırız inşallah bu zor günleride tadını çıkarırız hamileliğin

Geçmiş olsun canım halsizlik vs bendede oluyo ama en azından bulatın yokmus sanslısın ,en kısa zamanda atlatırız inşallah bu zor günleride tadını çıkarırız hamileliğin
İnşallah teşekkür ederim. Ben en çok hareketlerini duymayı bekliyorum, onun hayalini kuruyorum ama daha cook var ona :)

Bir Dr. Daha gittik insan kabullenmek istemiyor. Ama meleğin artık yok kürtaj için bekliyoruz. Çok üzgünüm cokkkkk hayırlısı inşallah
Çok üzüldüm canım çok ugrasmistin bu bebek için. En azından sen elinden geleni yaptın bu bile içini rahatlatsin. Nesraza da çok üzüldüm. Rabbim size beklemediginiz bir anda hayırlı sağlıklı bebisler sorunsuz hamilelikler versin ınş. Tez zamanda toparlanma gücü versin. Nesrazcim Rabbim kızını sana bağışlasın. İnna lillahi ve inna ileyhi raciun

merhaba arkadaslar Allah nasip ederse bende nisan annesi olacağım 2 bebegim olacak inşallah 4 yaşında kızım var Benide listeye eklerseniz sevinirim sat 25 temmuz suan 5+5 haftalık rabbim hepimize kolaylıklar versin insallah
Canım merhaba, hoş geldin. Takvimi aynı bir arkadaş daha buldum. Üstelik benim de 4 yaşında bir kızım var.

Kızlar ilk doktor randevumu atlattım. Doktorum çok tatlı biri. En çok ona memnun oldum. 5+5 im. 17 Eylül de kalp atışı için çağırdı. Sadece keseyi gördük. Tahlilleri istedi, sağlık ocağında yaptır diye özellikle belirtti. Folic trio kullanıyorum günde 2 tane. Devam et dedi. Sanırım daha detaylı konuşmayı ikinci randevumuzda yapacağız. Çok şükür bir aksilik yok.

Çok güzel takvimimiz aynı kızlarımız aynı yaş ne güzel tesadüf nasıl gidiyor ikinci hamilelik benim ilkinde çok fena mide bulantilarim oldu 15 haftaya kadar çok fenaydim bundada başladı bulantilar ama cikarmiyorum ama daha erkenmi deyip korkuyorum 4 yıl geçti unutmuşum sanki herşeyi

Benimde yarin randevum var 10 gün önce gitmiştim keseyi gördü ama buyuyormu buyumuyormu bakalım dedi inşallah bir aksilik yoktur bebeğini kaybeden arkadaslar olmuş çok üzüldüm hayırlısı olsun hakkinizda rabbim saglikli hayırlı evlatlar versin tez zamanda insallah

Yükselir bence. Kafana takma. Bana da aynı şeyi söyledi doktor çok üzüldüm ama 1 hafta sonra kanamam olunca gittik ve yükselmişti. 143 lerdeydi. Demek ancak yükseliyor.
Kizlar 2. Bebegim ve kalp atisiyla ilgili sayi verildigini ilk defa duyuyorum..ilk bebegimde hafif titim bozuklugu vardi ultrasonda dinlendiginde ama doktor onemli degil diyordu...cok sukur bi sıkıntımız yok..

zayıf olanlar hareketleri daha erken hissedermiş. kalp atışını da belki hissediyor olabilirsin
Tartida 39 kiloyu gordum dun. Sanirim kalbi duycak kadar zayif olduguma kanaat getirmis bulunmaktayim.

canım çok tuzlu yememeye çalış sonra çok çekersin, kuzenimin her yeri şişmişti. parmağıyla bastırıyodu içe çöküyodu resmen ayakları. hamilelikte tuzu baya azaltmak lazımmış.
Ben normalde tuzdan nefret ederim ama gebelikle burlikte tabaga tuz koyup ekmek banasim geldi..

Kızlar hamileyken denize girebilir miyiz? Ona göre tatil ayarlamayı düşünüyorum da
Dr bana ozellikle cok guzel mevsimde hamilesin yuzmemek sartiyla deniz suyu ve guneslenme suresini uzun tutmamak sartiyla mutlaka yazın ninetlerinden yararlanmalisin demisti

Beli kasigi agriyan varmiiii yaaa
Dune kadar hamile oldugumu anlayacagim hicbir belirtim yoktu. Dun ve bugun hem belim hem kasiklarim regl olacakmisim gibi agri hissediyorum.

Canım umuta gidicektin nilüfer hanıma doğru hatırlıyorum umarm. Bende cok sevdim kendisini banada özellikle saglık ocagında yaptır diye belirtti zaten ben yaptırıp gitmiştim iyi oldu. Merakettiğim bişi var kilo tansiyon baktımı snde. Benim bakılmadı kontrol hastasıydım bi kaçgün önce acildebaska bir doktora muayene olmustum acaba ondanmı bakmadı diyekafama takıldı. Bu arada bende 17sinde gitcem

merhaba arkadaslar Allah nasip ederse bende nisan annesi olacağım 2 bebegim olacak inşallah 4 yaşında kızım var Benide listeye eklerseniz sevinirim sat 25 temmuz suan 5+5 haftalık rabbim hepimize kolaylıklar versin insallah
Benimde 4 yasinda bir kizim var.Simdide allah kismet ederse ikincisini bekliyoruz.7+4 uz bizde

Evet canım Nilüfer Hanıma gittim. Kiloma baktı ama tansiyonu ölçmedi. Çok fazla bir şey demedi zaten. Ama güler yüzlü sevecen ve konuşkan biri. 17 sinde öğle vakti randevum. Belki denk geliriz. Zaten ben eşim ve kızımla gidiyorum. Tanırsın sanırım.

Benim de ilki gibi aynı canım. İlk hamilelikte karnımın büyümesi dışında hiç belirtim olmadı Mide bulantısı, aş erme, ağrılar vs. yok ben de. Çok şükür maşallahım var. Bunda da olmayacak gibi. Sadece parfüm kokularına gelemiyorum ama gebelik öncesi de dayanamazdım. Hamilelikle ilgili değildir. Sadece daha hassasım. Bir de iştahım çok açık. Gözümün gördüğünü canım çekiyor. Zorla midemi bulandırıyorum ki fazla yemeyip kilo almayım. Benm derdim de bu işte. Yine de şükürler olsun...

İlk defa yaşıyorum böyle gece uyanıp da bir türlü uykuya dalamamayı. Resmen cebelleşiyorum kendimle ama yok olmuyor. Niye böyle ki acaba
Ben de aynen böyleyim. Erken sızıyorum ama gece bi uyanıyorum ateş basmasıyla camı açıyorum cebelleşiğ duruyorum uyumak için. Ama normalmiş bunlar merak etme. Uykusuz gecelere alıştırıyorlar bizi heralde :)

Haklısın cnm hiç bu açıdan düşünmemiştim. Bir de işim bu aralar çok yoğun zorlanıyorum o yüzden kafama takılıyor sürekli.
Bu arada kızlar herkesten dua istiyorum mümkünse. Şu sıkıntılı iş dönemimin rahat geçmesi için. Lütfen unutmayın beni.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…