2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Doktorun bir sey dedi mi bu konuda? Benim de o haftada 124tu sanirim. Bir sorun yok dedi doktor.
Dediği bu haftalarda 130 üzeri olması gerekirmiş haftaya tekrar çağırdı birde herşey iyi diyor çok kişi gördüm dedi 98 , 100 olup atım hızı yükselen moralim bozulduğu zaten diken üstündeyim heran korku endişe var

Kendini dinleme bence, doktor diger seylere iyi diyorsa iyidir. Bos yere umut vermez. Benim ilk gebeligimde kalp atim hizi yavasti, doktor normal degil demisti ve cagirmak icin bir hafta beklemedi. Bir risk olsa uc - dort gun sonra falan cagirirdj zaten. Stres olma sen :)

Tşk ederim canım benimde ilk gebeliğimde kalp atışını bile duyamadım kürtaj oldum işte bu yüzden çok korkuyorum ilk gebelik olsaydı dikkat etmezdi her söylenene ama elde değil tekrar hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum

Kaybı olan Arkadaşlarım çok üzüldüm. Allah yardımcınız olsun doktor bana kalp atılı olduktan sonra düşme oranının çok düştüğünü söylemişti. ama bugün arkadaşlarımızla gördüm ki risk devam ediyor. Allah hepimiz hakkında hayırlısını nasip etsin ama ben çok endişeliyim şu an. Allah'ın dediği olur tabiki ama çok güvensiz huzursuz hissediyorum kendimi

Umarim yasamazsin canim, kimse yasamasin. Hele kalp atisini duyduktan sonra cok daha zor kaybetmek. Olcumleri falan iyiymis bebegin, benim dusugumde gelisimi de geriydi. Icini ferah tut, stres daha zararli bebege. Saglikla dogacak insallah :)

Canım pek bilgim yok ama inşallah bebeğin iyidir haftaya güzel haberler alırsın yüreğini ferah tut inşallah bi sorun olmıcak

Kızlar merhaba
Ben de Allah'ın izni ile nisan annesi olacağım. Allah hepimizi ve yavrularimizi korusun.Bir kimyasal gebelikten sonra ilk sağlıklı devam eden gebeligim. Şu an çalışmıyorum.Evde halsizlikle mücadele ediyorum.
Geçen hafta cuma günü kalbinin atışını gördü doktor. Henüz küçük olduğu için biz duymadık ama doktor tespit etti.
Benim adet döngüm 35 günde bir olduğu için normalden beş, altı gün daha geç geliyoruz.
Sizler nasılsınız, bu evrelerde neler yapıyorsunuz.

Umarim yasamazsin canim, kimse yasamasin. Hele kalp atisini duyduktan sonra cok daha zor kaybetmek. Olcumleri falan iyiymis bebegin, benim dusugumde gelisimi de geriydi. Icini ferah tut, stres daha zararli bebege. Saglikla dogacak insallah :)
Tşk ederim canım inşallah tek dileğim bu rabbim hepimizinkini korusun

Hayırlı olsun canım saglıkla gelsin inşallah,bende 7+4 te duydum kalp atısını suan 8 haftalık olduk,mide bulantısı ve halsizlik hepimizin derdi bu aralar umarım kısa sürer,onun dısında duygusal dalgalanmalar oluyo bende biraz hassaslaştım bu aralar,daha içime kapandım biraz yanlız kalmak istiyorum cınku bulantıdan yataktan kalkamaz oldum umarım senin daha sancısız ve bulantısız geçiyodur

Yükselir bence. Kafana takma. Bana da aynı şeyi söyledi doktor çok üzüldüm ama 1 hafta sonra kanamam olunca gittik ve yükselmişti. 143 lerdeydi. Demek ancak yükseliyor.

Teşekkür ederim hepimizinki hayırlı olsun ben de bulantı o kadar fazla olmadı. Son bir kaç gündür de bitmeye başladı. Kraker çok işime yaradı gerçekten olduğu zaman. Bu gün esime dedim ki bulantılar hafifledi acaba bebeğe mi birşey oldu. Ama öyle olsa kanama falan olmaz mi?
İ Benim beyaz akıntıdan başka hiçbir şeyim olmadı.
Bel ağrısı çok, halsizlik, iştahsızlık ve çarpıntı var bende de. Yemeği bile zar zor yapiyorum ayakta. bir de arada sırada kasiklarima ve rahmime iğne batiriyolar sanki. Sağ yumurtalık tarafim sizliyor ama dr. Bunlar olabilir birşey olmaz endişelenme dedi.

Tşk ederim canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…