2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Kızlar benim bir sorunum var. Normal dogum yaptim ve hala ilişki sırasında acı oluyor. Ama ilk geceninki gibi değil. Sanki içerdeki dikişler acıyor onları hissediyorum. Ve ilişkiden sonra çok az kanama oluyor. Var mı böyle sorunları olan?

Ya maşallah senin oğlanın saçları ne kadar uzun bizim kısa ve tekrar dökülmeye başladı zaten seyrekti bu arada bizde hikaye okuyoruz her gün kitaptaki resimlere bakıyo abisi ablası okuyo dinliyo oda maşallah
Eki Görüntüle 1869902
Resimmi koyuluyodu tatlım ne kadar nazar değsede ben pek sakınmıyorum o zaman bizimde ilk dersimizden bir foto

Ya maşallah senin oğlanın saçları ne kadar uzun bizim kısa ve tekrar dökülmeye başladı zaten seyrekti bu arada bizde hikaye okuyoruz her gün kitaptaki resimlere bakıyo abisi ablası okuyo dinliyo oda maşallah
Bende hikaye kitabı aldım daha başlamadım pek alakaları olmasada ilerde meyvesini alırız heralde dimi:) saçlarımız daha çoktu ama yanları döküldü hala hep yastıklarda saçları var bende kel oğluş bekliyodum biz kelmişiz süpriz oldu ama onlarda çok tatlı oluyo:)

Benimki sezeryanken bile çok acıyor. Daha adet olmadım. Netten araştırdigima göre acı hissetmek 1 yıla kadar olabilir diyor. Rahim duvarları eskisi gibi esnek değilmiş. Akinti da olmayınca sıkıntı oluyormuş. Biz kayganlastirici aldık. Öyleyken bile aciyor valla. Kanama yok ama...

Benim derdimse sezeryan dikisim çok acıyor,kaşınıyor. Deli oluyorum. Bi de benim vücut dikise tepki vermiş. Kabarık ve kızarıklık dikiş yeri. Üstü zaten uyuşuk. Bundan önce troid ameliyatı olmuştum. Hiç izi belli değil. 4 ay geçmesine rağmen daha dün yapılmış gibiyim.

Eki Görüntüle 1869902
Resimmi koyuluyodu tatlım ne kadar nazar değsede ben pek sakınmıyorum o zaman bizimde ilk dersimizden bir foto

Yahu ne kadar da tatli olmus bebisleriniz masallahhhh
Hepinuze gunaydin guzel anneler uzun zamandir giremiyorum ne cok sey yasadim anlatamam evsiz barksiz kaldim falan hey allahim ya.. Benim pasa da hizla buyuyor resim yuklemeye calistim ama beceremedim. De benim bir sorumum var dogumdan sonra 3.adetim ama ilk ikisi lekelenme seklinde ve sadece birer gundu ama bu evlere senlik 3 gundur inanilmaz kanamam var saat basi pet full doluyor beyaz tek bi yer bile kalmiyor normal mi bu durumu yasayan baska biri daha var mi ya da bilginiz var mi?

Pamukçukla başım dertte.karbonatlı su hikaye,fungostatin kullandım iyi geldi tam gecti artık deyip ilacı bırakıyorum tekrarlıyo.var mı farklı ilac kullanan?bu aldıgım antibiyotikmiş zararı olur mu o da var devamlı kullanımda

Aksam 7gibi mi uyumalı?benimki öyle yatsa gece 2de uyanır daha da yatmazdaha kucukler sanki duzene girer.10gibi uykusu geliyo benimkinin,inat ederse 12yi buluyo

Maşallah maşallah. Ne yedirip içiriyorsun annesi sen bu fıstığa boğum boğum olmuş :) kolay gelsin

Kontrole gittik sabah. 4 ayın dolmasına 3 gün kala gittim kurt sebebiyle kancalı solucan dedi. 1 hafta kullanmalı ilaç verdi. Bana eşime babamada tablet verdi 4 gün aç karna çiğnicez günde 1 tane.

7300 66 cm iz. Tam 4 de gitsem 7400 çıkardı yine 800 gr almışız aylık yani doktor iyi dedi artık azalacak kg alımı dedi. Sormayı unuttum ama kilo alımını bu kurtlarda azaltıyordur bence. Çünkü eskisi gibi emiyor yine emmede azalmamız yok. Neyse şu kurt derdinden kurtulalımda bidaki ay daha çok alır allahın izniyle
Ek gıdayı sordum sadece emiyorsa 6 ya kadar verme dedi sütte azalma olursa ver dedi.
Bu doktorda ben sormadan söylemiyor iyi adam ama daha çok ilgi bekliyorum. Ben 5 de başlarım ufaktan zaten şeftaliyi elmayı biliyor yoğurt kaldı bi :)
Ayak tırnaklarını küt kesmeme rağmen kenarlarında şişlik oldu iltihap gibi 1 ay kesmicem kesme dedi doktorda ona da fudicin verdi.
Bizde haberler böyle haftaya cumada aşı var

Sana bişey diyim mi bende de aynısı olmuştu dil geçmişte yanaklarda tekrarlıyordu ozamanlar gaz sorunu için nurse harvey kullanıyordum o geçirdi valla tamamen. Zaten içinde de yazıyor pamukcuğa iyi gelir diye. Karbonat var ilaçta. İstersen dene bitkisel şurup

Oğlan ilk aylar 1 er kilo aldı. Son 2 ayda da toplam 1 kilo aldı. Acaba hasta mı diyordum etrafımdaki herkes netten bulup bulup okuyorsun,yok bişi bebeğin kakasını inceleyip durma,normal diyip duruyorlardi. Kaka kültürü yaptırdık. E.coli bakterisi çıktı. İshal. Bu bakteri idrar yolu enfeksiyonu da yapıyormuş. Bakalım Dr u bekliyorum. Ne diyecek.

Hemen inceliyorum cok sagol

Canım bebeğin günde kaç kere kaka yapıyodu ki ishal çıktı. Bizimki günde 2 kere yapıyo su gibi yani kakası nasıldı bebeğinin

Bende normal doğum yaptım ilişkiye başlarken çok hafif acı oluyor sonra acımıyor kanama falanda daha önce hiç yaşamadım

Kızlar merhaba
Kizimin 2 kolunu sivrisinekler mahvetmis onun disinda bacak ve boyun bolgelerinde de isilikler vardi
Hepsi birlesince ortaya korkunc bi goruntu cikti.saglik ocagindaki doktora goturdum sicaktan olmuş bide epey sinek yemis dedi.her yerde tel var bebek arabasinda bile nasi yedi pislikler anlamadim.
Hamazinc diye bi krem verdi sabah aksam surucem.daha once kullanip memnun kalan var mi

Canim benim kızım da uykuda hiç zorluk çıkarmadı bana emzigini ağzına verdim mi uyurdu ama iki gündür mizirdaniyor uykuya geçmeden bazende ağlama krizleri tutuyor kucağımda pış pışliyorum uyuyor sonra.3 buçuk aylık büyüme atağında sanitim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…