2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Borç hangimizde yok ki.ama imkanlari zorlamayi dusunuyorum acikcasi. Gerci kismet her sey. Daha bu sene bile bellidegil dersler.onu seneye dusunuruz tatlim.

Kizlar ben acibademe gidiyorum 230 tl muayene parasi ben ayda bir verilcek falan zannediyodum 10gunu gectikten sonra tekrar 230 aliniyomus ama bildigim kadariyla diger ozellerde ayda bir aliniyo siz nasil odeme yapiyosunuz
Canim ben bahceci umuta gidiyorum 250 tl muayene ama kntrl suresi 21 gun

Bende kesinlikle dusunmuyorum sekeryuklemeside yaptirmiycam.

ozgesinan , canim galiba liste tamamlandi. Eger arada bos gecen olursa yedek kulubesinde bekliyorum... :)

P pudink cim naber :))) yatip kalkip nar ekşisi icmek istiyorum ekmege salca surup ustune tuz basarak yiyorum. Sen ne alemdesin :)))

İlk randevum c tesi 6+5 te yim dr gıttığimde 7+1 olucam acaba kalp atışlarını duyabilirmiyim çok heyecanlı bu duyguyu 3. Kez yasıyorum ama biri düşükle sonu

benimde şişti her yerim şimdiden böyleyse 9. ayın sonunda yandık :)

Aranızda bulantı hapı kullanan var mı delirmek üzereyim artık 24 saat midem bulanıyor dayanamıyorum artık

Selam canım bende aynı durumdayım tam 24 saat geckmek bilmiyo her gece ağlayarak uyur oldum ,ben Zofer kullandım ama bi işe yaramadı kabıZlık yaptı medpamid diyede bi ilaç var onuda denedim fazla etki etmiyor üstelik yan etkisi cok fazla basa gelen cekilir baska care yok dayanmaya calıs inşallah gecicek en kısa zamanda

Kizlar bisey sorucam bazen elimi karnima koyuyorum. Ultrasonda dinledigim ritimle bi hareket hissediyorum. Kimse gulmesin diye soylemiyorum sonra esim karnimi severken gecen gun dediki anaaaa dur bakim yav bunun kalp atisini duyuyorum dedi. Oda hissetti. Bu aksam uzanmistim azcik, kasiklarima dogru ovaliyodum karnini yine hissettim. Hani vucudumuzda arasira atardamar hissederiz ya oyle degil daha farkli bi ritim daha hizli daha guclu. Simdi nette arastiracagim ama once size yazmak istedim. Bu konuda yalniz miyim?

Bendeee sanki hissediyorum, imkanimiz olsa ultrasin makinasi alicaz artik eve meraktan esimle ya. Benim sag tarafimda hissediyorum ya sen?

Bendeee sanki hissediyorum, imkanimiz olsa ultrasin makinasi alicaz artik eve meraktan esimle ya. Benim sag tarafimda hissediyorum ya sen?
Bende sol tarafima daha yakin olmakla birlikte gobek deligimin altinda hissediyorum. Mantiken daha karindan ultrasonla bile kalp atisi zor duyulurken ben nasil hissederim diyorum aama yani bu seyirme gibi degil atardamar gibi degil. Bambaska bi his. Ve dillendirmiyordum eşim cik kiziyo cunku surekli kendini dinliyosun vs ama bu sefer o benden once soyledi...

Uyku tutmuyor kızlar. Bugün benim için çok yorucu bir gündü iş hayatımla ilgili. Hem fiziksel hem psikolojik çok yıprandım bir günde ve sonucu uykusuzluk gaz sancıları

bende ayaktayım canım. bir saat önce wc ye kalktım. gece kalkmalara alışkın değilim uykumda hep problemlidir. uyandım mı tekrar uyuyamıyorum. 2saat sonra da alarm çakıcam işe gideceğim. zombi gibiyim.

Bir önceki hafta davul gibi sismistim bende gazdan, aksamlari sadece meyve yogurt salata corba yiyorum indi

zayıf olanlar hareketleri daha erken hissedermiş. kalp atışını da belki hissediyor olabilirsin

Borç hangimizde yok ki.ama imkanlari zorlamayi dusunuyorum acikcasi. Gerci kismet her sey. Daha bu sene bile bellidegil dersler.onu seneye dusunuruz tatlim.
Bizim ev kredimiz var bi maaş ona gidiyo bende ücretsiz izine ayrılırsam aç kalırız ama yinede kısmet belki bebiş farklı şeyler getirir bize:))

Bizim ev kredimiz var bi maaş ona gidiyo bende ücretsiz izine ayrılırsam aç kalırız ama yinede kısmet belki bebiş farklı şeyler getirir bize:))
Günaydın bizim de ev kredimiz onun yani sira ailelerden aldigimjz borclar var benim maasimj geciyor hepsi :) ben yine de eylul doneminde calismak istemiyorum. Biraz daha borç bulsun kapatsin ocaga kadar. Bi daha bebek sahibi olup bu surecleri yasayabilecek miyiz sikmak istiyorum biraz kocayi. O da hele bi o gün gelsin deyip gecistiriyor :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…