2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Tekirdağ daki arkadaslar hangi dr a gidiyorsunuz

Mersah ellerine sağlık çok güzel olmuş tablo

Sen nasıl oldun dün sanki rahatsızdın

Bnide eklermisin

çocuk sayısı 2.
sat 03.07
mdt 08.04

Z zeyas haklısın canım, yok bol bol şükrediyorum inşallah böyle devam eder.

Bu arada hastane gezilerimizi yaptık. Bölgeden vazgeçtim, fiyatları hemen şişirmişler. Bir de arkadaşım 3 gün önce Umut ta doğum yaptı. Oraya gittik. Kararımızı Kartal Umut'tan yana kullandık. Doktorum da Şeyma Hanım olacak.

İlgilenenler için Pendik-Bölge Hastanesi SGKlılar için Muayene:60 Normal Doğum: 1400 Sezeryan :1700 İsteğe bağlı sezeryan: 3000.

Kartal-Umut SGKlılar için Muayene :50 Normal Doğum ve Zorunlu Sezeryan:900 İsteğe Bağlı yı sormadık. Benimki zaten zorunlu sezeryan olacak.

mersah22 ellerine sağlık canım harikasın. Bu arada boy:155 - kilo:54. En minyonunuz , cücüğünüz benim

Mersah ellerine sağlık çok güzel olmuş tablo

Sen nasıl oldun dün sanki rahatsızdın

Bnide eklermisin

çocuk sayısı 2.
sat 03.07
mdt 08.04
iyiyim şimdi. ama kanama olayları çok korkutuyor. rabbim hepimizin bebişlerini korusun
sen konu sahibisin ya tabloyu sana yollasam ilk sayfaya eklesen daha iyi olur.

Ay tekim sandım. Çok sevindim kendime benzer biri buldugum için. Kaybin var mıydı birde mutasyonlarin neler. Benim pai ve faktor 13 homozigot. 0.4 clexan ve coraspin kullaniyorum hergün. 1 gün folbiol ve 1 gün decavit kullanıyorum birde.

Kızlar 5 yasindaki kardesim karnima tekme atti cok fena suan o kadar gerginim ki agrim falan yok ama bisey olmusmudur acaba boyle bir sey yasayan var miii

Canım öncelikle çok geçmiş olsun sonrasında da ellerine sağlık. Müsait olduğunda beni de eklermisin lütfen.
Yaş 29
Boy 177
Kilo 60
Sat 18 temmuz
Mdt 22 nisan
Ilk bebek
Istanbul

Aynı seyi daha dün ben düsündüm ahh keskeee ne güzel oluurduu ya da evlerde ultrason cihazi olcak o jeli sürüp sürüp incelicen :))

Kızlar 5 yasindaki kardesim karnima tekme atti cok fena suan o kadar gerginim ki agrim falan yok ama bisey olmusmudur acaba boyle bir sey yasayan var miii
Canım bugün doktor ulturasonla bakarken karnıma epey bastırdı bende o kadar da hassas bi durum değil demek ki diye düsündüm. Eğer bi kanama bişey olmadıysa endişelenme canım. Allah bebişini korusun.

faktörleri tam hatırlamıyorum şimdi
bir tane 20 haftalık kalbi durmuştu şimdi de işte buluttan nem kapıyorum. senin kaybın var mıydı

Merhabalar,

Allah nasip ederse ben de Nisan annesi olacagim. Sat 14 Temmuz, Beklenen Tarih :19 Agustos, Boy 164, Kilo 55
Ikınci bebegim olacak insallah
Buyugu 5 yasinda :)

Henuz doktora gitmedim. Idrar testi poizitif cikti.

Henuz doktor bulamadim. Kizimi Anadolu yakasinda Medipolde Leyla Hanimda dogum yapmistim ve cok memenundum.
Suan Avrupa yakasindayiz. Tavsiye edeceginiz doktor ve hastane varsa bekliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…