2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Orda dogum yapmak bize gore pahali olur canim ya ben bu ay selcukluya gittim ama geleck ay buyuksehire gitcm
Canm eşim çok yoğun çalışıyo konya kadın doğum hastanesine gittik 9buçukta randevu alıp yok önce yaşlılar çocuklular falan derken bizim muayene 10buçuğu buldu e haliyle işler aksadı doktor birşey açıklamadı baştan savma bi muayene oldu.. bizde medicana da karar kıldık zaten önceden de gitmiştik öyle oldu yani..

kese dolumuymus peki canım?

ewt cnm ıkısınınde kalp atısını duyduk cok sukur..darısı sızın başınıza inş.

Nasil yani ikiz mi?

ewt cnm ikiz

cok guzellll allah hayirlisuyla.kucahgina almayi nasip etsin klomen kullandinmi canim peki sen

sağol cnm hepımız saglıklı sekılde kucaklarız bebeklerımızı ınsallah..cnm benım tüp bebek 2 tane trnsfer olmuştu ama geçen hafta tek kese tek kalp atışı duymuştuk bu hafta ıkıye cıktı :)

Normal yolla kalmadim ben asilamayla kaldim ilk asilamam bu

Canım beta hcg iyi senin benim sat 13 haziran u daha 895 hcg benim görünmedi kesme vajinal baktı 8mm gördü gibi oldu ayrıca 1000 hyde çekmiyor 10 gun sonra görürsün hayırlı olsun
Sagol canim hayirlidir rabbimden gelen hercekten icim rahatladi kafayi yiyecektim ilk hastaneden ciktigimizda

2. Tam bir surpriz yumurta oldu desene canim...
Saglicakla al kucagina ins. ♥

Ikizlerin annesini tebrik ederim ne güzel bir duygudur

sağol cnm benım şaşkınım bıraz endıse her türlü şey gelıyor aklıma bırz zor olucak glıba ınsalah zamanında gelırler

2. Tam bir surpriz yumurta oldu desene canim...
Saglicakla al kucagina ins. ♥

sağol tatlım benım rabbım evlatlarımızı bıze bagıslasın

Ins kurban oldugum mevlam o gunleri de gosterecek. Ben simdiden isim bakmaya basladim. Bebek arabalari odalar vs. hep isterdim ins hersey daha guzel olacak

Yok canim bende devleti hic dusunmuyorum hele o kadi dogum hastanesini uzak olsun ozel istiyorum buyuksehire iyi diyolar ama gidip bakcm artik muayene ucreti ne kadar canim orda bi de daha erken ama dogum fiyatlarini biliyo musun

Hayirli olsun insallah

Arkadaslar dr geliyorum 6+6 dedi kalp atisini duyamadik kese icinde yolk var dedi haftaya carsamba gel duymamiz gerekir dedi kalp atisi duyulmamasi bu haftada normal mi arkadaslar

Arkadaslar dr geliyorum 6+6 dedi kalp atisini duyamadik kese icinde yolk var dedi haftaya carsamba gel duymamiz gerekir dedi kalp atisi duyulmamasi bu haftada normal mi arkadaslar
Gec dollenme olmus olabilir canim ikimiz ayniyiz bende bugun gordum normalde 6-3 ken ultrasonda 7-5 cikti bende bi hafta once gorememistim sende haftaya gorursun ins uzulme takma kafana sakin

Cok saolun arkadaslar kiyamam kizimda 3 bucuk yasinda dr yaninda ekrana bakiyo bebek nerde dedi oda cok hevesli kuzum yaa rabbim herkesin hakkinda hayirlisini nasip eylesun
Oy kuzum ya gorursun canim hersey bi anda degisiyor allahim en guzelini bilir ters giden birsey yok ki olsa doktor derdi haftaya duyarsin ins

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…