2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

• çok güzel bi doğum
    günü hediyesi olur gerçekten. hadi bakalım güzel haberlerini bekleriz canım

kardeşim almış ben de okuyum o zaman :)

Bende geçen hafta biraz bulantı oldu ama hiç kusacak kadar olmadı, bu hafta daha iyiyim ( beyaz leblebi arıştırıyorum arada) sicak basmasi olmuyor canim. Ama bi arkadasa daha oluyordu forumda, sofuk dus aloyomus hatta kurulanmiyomus normal bi durumdur belki cinsiyet faekindan veya bunye farkliligindan olsa gerek yasadifimiz degisik durumlar. Takma kafana :)

Canim bende konyaliyim hangi doktora gidiyosun

Kizlar cevap yazacak olan yok mu sizinki nasildi?
kızlar ben de hep aklıma takıp duruyorum ama ben ce hiç karşılaştırmayalım biz birbirimizi. çünkü herkesin gelişimi farklı olabilir. ben de sanırım yanlış anladım ve endişe ettim normalden neden büyük diye sanmıyorum 4+4 de kesem 13 mm değildir. 1.3 dedi sanki ama cm dedi mm dedi onu hatırlamıyorum. sonuçta normal dedi ise normaldir ben hiç görmeyi bile beklememmiştim o gün. haftaya pazartesi yine gidicem ama bu sefer başka bir doktora giderim inş

Ben progestanı vajinal fitil olarak kullanıyorumyan etkisi olmuyor, doktoruna bi sor istersen bu sekildkullanabilir miyim diye, yan etkisi cok daha az..

ayyyynı kaygıyı bende yaşıyorum emine hanımı çok seviyorum meliha hanımada daha önce gittim onada çok içim ısındı ama emine hanımdan yanayım tek sıkıntı hastaneyi beğenmiyorum

canım çok zor bir karar allah yardımcın olsun

Ben progestanı vajinal fitil olarak kullanıyorumyan etkisi olmuyor, doktoruna bi sor istersen bu sekildkullanabilir miyim diye, yan etkisi cok daha az..
yaaa sorayım bakalım canım yoksa sabahları bırakmak bile istiyorum çalışmakta zorlanıyorum pc ye bakamıyorum :)

cok guzellll allah hayirlisuyla.kucahgina almayi nasip etsin klomen kullandinmi canim peki sen

ayyy çok çok sevindim canımm. bende pkoluyum ve 3 yıl tedavi gördüm. sonra 6 temmuzda hamile olduğumu öğrendim. sende bu mesajını 6 temmuzda yazmışsın çok dikkatimi çekti. bende şuan bu foruma yazdığıma inanamıyorum. Allahıma çok şükür yüzümüze güldü.

Arkadaşlar merhaba,

Ben de mart annesi olacağım bir aksilik olmazsa :) 5 haftalık hamileyim internetten hesapladığıma göre. ( sat 14 haz)
Adetime 3 gün kala dayanamadım ve erken gebelik testi yaptım. Negatif çıktı. Üzüldüm tabi. Adetim çok düzenlidir 2 gün gecikince tekrar ümitlenip test yaptım. Pozitif çıktı. İnanamadım 2 tane daha test yaptım :) yine pozitif çıktı. 14 temmuzda doktoruma gidip kan tahlili yaptırdım. Hatta çok küçük olmasına rağmen kesesini bile gördük. Haftaya salı günü tekrar gideceğim :)
Başka kan tahlili yaptırmadığım için artış oldu mu olmadı mı bilmiyorum tabi. İlk testte b-hcg 1439 çıkmıştı. Boş gebelik diye bir şey okudum biraz endişelendim....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…