2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

canım geç döllenme olabilir yani normalde hap kullandırıp 36 saat sonra çatlatma iğnesi ile aşılama yapıyorlar eğer öyleyse en az 12. günde çıkıyor zaten idrar testide negatif vermesi 10. günde gerçekten normal bir durum
benim aşılama değildi ama çatlatma iğnesinden sonra 12. gün 45 çıkmıştı 15. gün adet günümde 140 çıktı bence 2 gün sonra git yeniden beta hcg ölçtür düzenli arttıysa sıkıntı yoktur ya da başka dr giderdim yerinde olsam duramazdım

yokkk dururmuyum hiç bu saatten sonra randevumuda alıyorum hemen yarın başka bir doktordayım mutlaka

merhaba kızlar, ben de sanırım ucundan kıyısından yakalayarak Mart annesi olucam :) ama size sormak istediklerim var. sat 23 haziran, bat dündü. ama ben tatile gideceğim için 14ünde yani battan 6 gün önce beta hcg yaptırdım. gebelik yoksa tatilde rahat etmek adına. <2.00 çıktı. ben de negatif dedim. her neyse bugün adet olmadım henüz diye öylesine ucuz idrar testlerinden yaptım. ikinci çizgi silik çıktı. akabinde hemen kan testi yaptırdım. 209.25 çıktı beta. çok şaşkınım ve korkuyorum birden böyle yükseldi ama dış gebelik kimyasal gebelik vesaire riskim var mıdır sizce?

Masallah. Tecrubeli annelere ihtiyacimiz cok tabi.
inşaallah ama her bebeğin ayrı acemiliği oluyor yinede 4.cü olunca tabi daha rahatlık var

Bende yakında 31 yaşında olucam, sürpriz değil ama 1 seferlik deneme sonucu 11 ve 9 yaşlarında ablalar 2 yaşındada minik erkeğimiz var hakkımızda hayırlısı olsun

Kizlar bende bugun saglik ocagindan geldim gebelik kaydimi yaptirdim kan tahlili idrar tahlili yapildi mi diye sordu bende sonuclarimi gosterdim her sey cok guzel yalniz idrarimda enfeksiyon varmis ama antibiyotik verck kadar degil dedi cok cok su ic miden bulanana kadar dedi beslenmeme dikkat etmemi soyledi eşim bu arada beni sikayet etti bisey yemiyo diye kendin icin degil bebegini düşün dedi artik zorla da olsa yicem

Selam herkese bugün kanamam birden kahveden kırmızıya döndü, acil dr uma gittim 3 ayrı dopler ultrason çekildi 9 +3 günlük olması gereken gebeliğim 6+3 de durmuş bu sebepten kürtaj oldum çok acıymış Allah kimseye yaşatmasın hepinize hayırlı hamilelikler,,,
Benden ufak bir tavsiye 3 ay olmadan kimseye söylemeyin şimdi tek tek haberi olanlara bildirmek zorunda kaldım .bu da ayrı bir acı......

g3cmiw olsun canimm allah hayirlisini versinm.en kisa.zamanda tekrardan hamil3 kalirsin..ben ailem disinda kimseye demedim.bir de kaynana cunku ne olacagini bilmiyoruzz.hakkinda hayirlisi olsun

canim
canim benim rabbim en hayirli zamanda bi melekle yuzunu guldurur insallah..sakin neden boyle oldu diye dusunup uzme kendini..

benim sesim kisildi konusamuorumm yemk te yiyemuyorummm..offf kiziminda dogum.gunu 2 yasina girecek persembe gunune aldim kutlamayi..zaten yurtdisindayim ailece kutlariz

Gecmis olsun en guzeliyle müjdelesin Rabbim seni bidaha yasatmasin cnm

canim

canim benim rabbim en hayirli zamanda bi melekle yuzunu guldurur insallah..sakin neden boyle oldu diye dusunup uzme kendini..
Teşekkür ederim sağolun günlerdir ağlıyordum biliyordum böylr olacağını en kötüsüde ben doğum hanede bebeğimden ayrılırken yan doğumhanede bebek dünyaya gelmesiydi hayat işte ....

g3cmiw olsun canimm allah hayirlisini versinm.en kisa.zamanda tekrardan hamil3 kalirsin..ben ailem disinda kimseye demedim.bir de kaynana cunku ne olacagini bilmiyoruzz.hakkinda hayirlisi olsun
İyi yapmışsınız, benim ilk gebeliğimdi annelere söyleyince herkes duydu belki nazar belki kısmet sonuçta artık yok Hayırlısı böyleymiş

Canim cok gecmis olsun Allahm acil sifa versin

Merhaba hamisler aramıza yeni katılanlar hoş gelmişsiniz Rabbim hepimize sağlıklı evlatlar nasip eylesin. Benim agzimin hiç tadı yok ne yersen sürekli eksi mide bulantım yok gibi sizde de aynı oluyor mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…