2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Benim de sat ne göre 5+1, geçen hafta gittiğimde daha çok küçüktü. haftasonu tekrar gidicem ama sabırsızlanıyorum
benimde ilk gittigimde kese gorunmemisti 2. Gidisimde gorundu simdi 30 temmuzda kalp atisi icin gidicem telaslanma o kadar cabuk buyuyorlarki insallah guzel haberlerle geliceksin seninde ilk sanirim cunku bende sabirsizim hatta aklimdan bi bahane uydurupta bir daha ultrasonda goruyim fikirleride gecmiyor degil hahahahha

kızlar nasılsınız gebelıkle ılgılı tum testlerınızı yaptırdınız mı ? ben hala gidemedim ya aile hekımımı belırlemem lazım 1 ay oldu tasınalı testlerımı yaptıramadım uzuluyorum

Dün doktora gittim bebisim daha belirginlesmis fasulye gibi minnacik :)) kalp atışları 12.haftada dedi riskli olabilir dedi çok şükür hiç bi sorunumuz yok tam günü gününe gidiyoruz 7+5 deniz :))

ben ümit beye gidiyorum çok memnunum zaten 3 yıldır rutin kontrollerimide ona yaptırıyordum. 9 arkadaşımda onda doğum yaptı ve çok memnunlar. aylin hanımı hiç bilmiyorum canım bir yorum yapmayayım ama ümit bey inanılmaz yoğun hani biraz sakin olsun hem de bayan olsun dersen ona bi bak

bu arada haftana göre muhtemel kesen görünür karından. alttan pek bakmıyor ümit bey zaten randevu alman falan ancak haftayayı bulur bi git bakalım. hayırlı olsun ayrıca :)

6+4te yani geçen hafta kalp atışlarını duydum, aynı zamanda da ikili tarama testi için kan verdim, bir de idrar istediler o ne için bilmiyorum ama..

merhaba arkadaşlar,benim son adet tarihim 15 Haziran. 14 temmuzda beta hcg 246 çıktı. teste göre 5 haftalık yazıyo ama ben hesaplamasını bilemiyorum. benimle aynı durumda olan var mı?
merhaba ....sizinle aynı şeyleri yaşıyorum.ben son adetimi 17 haziranda oldum.9 temmuzda sağlık ocağına gittim.kan idrar testi yaptırdım.beta hcg değerim <0.100 dü.ve doktor da gebelik yok demişti.15 temmuzda adet olmam gerekirken olmadım.sonra 17 temmuzda test aldım ve pozitif çıktı .bu gün de sağlık ocağına gittim.test yaptırdım tekrardan ve 1651 çıktı hcg.doktor hamilesin dedi.4 haftalık hamileymişim.doktor bana folik asit trio verdi..sen de kafaya takma yükselir hamilelik varsa.hiç canını da sıkma.güzel günler bizi bekliyor inşallah :)

bu arada haftana göre muhtemel kesen görünür karından. alttan pek bakmıyor ümit bey zaten randevu alman falan ancak haftayayı bulur bi git bakalım. hayırlı olsun ayrıca :)

çok iyi oldu bu yorum çok teşekkür ederim :):) çok kararsızım çünkü hem erkek olmasından dolayı hemde yoğun olmasından dolayı ilgilenemezse diye inş haftaya giderim o zaman çok saol zaten daha çok miniğiz biz:):)

bizde varız çok yeni ve taze aranızdayız inşallah

yarın tekrar beta hcg miz var değerimize bakılıcak kimyasal gebelikmi değilmi diye
benim sormak istediğim doktorum 10. haftada gel dedi sizce bu normalmi yani 10. haftadan önce kontrolümüzün yapılması gerekmezmi yardımcı olursanız sevinirim

merhaba canım ilk ne zaman beta hcg baktırdın adetine kaç gün vardı ya da geçmişti? yoksa idrar testindemi öğrenmiştin hamile olduğunu? benimki keseyi görelim dedi cağırdı valla 10.haftaya kadar neden bekletiyorki kalbide 7. haftalarda duyabiliyorsun

Kızlar ben sat a göre 5 h+6 günlüğüm ama ush de 5+1 çıktı acabs bir sorun olur mu böyle olan var mı keseleriniz ilk gördüğünüzde kaç mm di birde kaç haftalıkken gördünüz

canım 10. haftaya kadar kontrole gitmen gerekli. önce keseye bakılacak, 7. haftada kalp atışı dinlenilecek sonra kan testleri istenir falan yani ben öyle biliyorum ama tekrar doktorunla bir teyit et istersen

aşılamaydı bizim aşılama günü dahil 10. günde idrar tahlilim negatif çıktı 17. günde dün beta hcg 57,9 çıktı
Doktorum gözümüz aydın hamilesin dedi
adetim gecikeli daha 2 gün oldu yarın tekrar beta hcg yaptırıcam sonuca göre coraspirin ve folikasit e başlatıcak korkmaya başladım bende kimyasal gebelik falansa diye

canım 10. haftaya kadar kontrole gitmen gerekli. önce keseye bakılacak, 7. haftada kalp atışı dinlenilecek sonra kan testleri istenir falan yani ben öyle biliyorum ama tekrar doktorunla bir teyit et istersen

yarın beta hcg yi yaptırıp doktor a göstermekte fayda var o zaman ben denizlideyim kendi doktorum afyonda acaba onun içinmi dediki 10. hafta diye

teşekkür ederim yarınki sonucuma göre gidicem doktora mutlaka

belki aşılama olduğu için farklı ilerlemiyor olabilir o konuda bir bilgim yok canım ama aklına takılanları her zaman doktora sormakta fayda var tabikide

aynı fikirdeyim günde 1 defa bile olsa arıyorum doktoru zaten takibimiz afyondan zor olucak mecburen burdan bir doktor bulmamız gerekiyor ki öyle yapıcam teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…