2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

bi corapli da ben. Cunku vucut yaniyor ayaklarim donuyor
tebrikler gebeliğinizi öğrendiniz mi ben de eğer gebe isem beraber ilerleyeceğiz inş. sat 17 haz. bat 15 tem du. 15 inde test yaptım control çizzgisi kadar olmasa da belirgin bir çizgi gördüm. hatta bi 2016 mart anneleri topiği var orda koydum resim. sonra da tekrrlsmsdım. vucudum aynen senin dediğin gibi alev alev sıcak basıyor ayaklarımsa donuyor. arada da belime çivi çaktılar bugun sanki. beklenen adet tarhimden 2 gün önce de kasık ağrım oldu adet olucam sandım. henüz olmadı. hayırlısı ile hepimizin kucakları dolar.

Kizlar merhaba benim icim rahat etmemisti dünden beri bugün özele endokrin bölümüne gittim doktor iyi ki bayrami beklememissin dedi çünkü tiroid hormonu cok onemliymis bebek gelisiminde hapimi iki katina cikardi ayrica iyot eksikligi testi de yapalim dedi o da önemliymis iyot eksikliği olursa bide hap verckmis onun sonucuda 3 hafta sonra cikcakmis haber verirm
Merhaba cnm geçmişi okuyamadım bir sorun mu çıktı da yaptırdın bu testi. Dr benden de istedi ama 3 hafta sonra geç mi kalmış olurum acaba o yüzden soruyorum bir belirti mi oldu diye?

tebrikler gebeliğinizi öğrendiniz mi ben de eğer gebe isem beraber ilerleyeceğiz inş. sat 17 haz. bat 15 tem du. 15 inde test yaptım control çizzgisi kadar olmasa da belirgin bir çizgi gördüm. hatta bi 2016 mart anneleri topiği var orda koydum resim. sonra da tekrrlsmsdım. vucudum aynen senin dediğin gibi alev alev sıcak basıyor ayaklarımsa donuyor. arada da belime çivi çaktılar bugun sanki. beklenen adet tarhimden 2 gün önce de kasık ağrım oldu adet olucam sandım. henüz olmadı. hayırlısı ile hepimizin kucakları dolar.
Hayirli olsun@teacherderya incecik cizgi de olsa pek yanilmiyor pozitif sonuclarda. Ben biraz erken ogrendim sat 19 haziran bat da 16 temmuz yani bugun. Ben adete 3-4 gun kala idrar testinde ogrendim. Sonra ertesi gun kan verdim. Bugun de tekrar kan verip artisini ogrendim.adet gunumde 401 hcg. En kisa zamanda acil den felan da olur bence bi test yaptir ve emin ol. Ins bebegin seninledir canim

Son düzenleme:
Aaaa buradaki Mart annelerini simdi gordumm ben digerini biliyordum sadece :)
Herkese merhabaaa; bende pitircigimi ctesi gunu ogrendim sat im 11 haziran bat im 9tem ama bi test sok sok sok bebek :) bizim minnak beklenen istenen bir bebek degildi supriz oldu.. Kese gorunmemisti ctesi gunu birazdan yeniden dr a gidicem bakalim minnak gorunucek mi.. Bir aksilik cikmazsa bende buradayim artik :)

Merhaba cnm geçmişi okuyamadım bir sorun mu çıktı da yaptırdın bu testi. Dr benden de istedi ama 3 hafta sonra geç mi kalmış olurum acaba o yüzden soruyorum bir belirti mi oldu diye?
Canim bende iki ay once cikmisti tiroid sorunu onceden 50 mg atiyodum gebeligi ogrendigimde doktor zatn kendi istedi 24 tane tahlil verdi yaptirdim orda tsh hala dusmeyince bugun endokrin doktoruna gittim hic bi belirtiside yok bilemiyosun kesin baktir tshina

Merhaba. Bende ikinci bebeğimi bekliyorum. Sat 8 haziran. Salı günü doktora gittim keseyi gördük ama kalp atışı henüz duyulmuyordu. Bana progestan verdi kese etrafında kanama varmış ama yerleşme kanaması büyük ihtimal dedi. Yatıp dinleniyorum bayramdan sonra pazartesi tekrar gidicem. Herkesin bebeği hayırlı olsun inş hepimiz sağlıklı bir şekilde bebeklerimizi kucağımıza alırız

Eki Görüntüle 1584644 Kizlar esime henuz soylemedim hamile oldugumu. Supriz ve bi ani olacak sekilde soylemek istedim. Hem ikinci kan sonucumu alip daha rahatladim. Sabah hastaneden sonucumu alinca koctas girip arabada bebek var ikazindan aldim. Arabaya yapistirdim ve cama da "hi dad!" yazdim. Esimi arayip arabada bi poset unuttum işten gelirken otoparka ugrayip alir misin dedim. Bakalim nasil sok olacak ? Ayyy heyecanla bekliyorum.
Hayirli olsun
Aksam msjini merakla bekliycem :)

Merhaba. Bende ikinci bebeğimi bekliyorum. Sat 8 . Salı günü doktora gittim keseyi gördük ama kalp atışı henüz duyulmuyordu. Bana progestan verdi kese etrafında kanama varmış ama yerleşme kanaması büyük ihtimal dedi. Yatıp dinleniyorum bayramdan sonra pazartesi tekrar gidicem. Herkesin bebeği hayırlı olsun inş hepimiz sağlıklı bir şekilde bebeklerimizi kucağımıza alırız
Benimde 2.bebegim sat 8haziran :))
Hos geldin aramiza

Ben varim :))
Her daim heryerde uyuyabilirim
gecem gun 11de kalktim 2de oglumla tekrar kalktim 5te kalktim ve halaa uykum vardi
arkadasim tlfnu uyku tulumu diye aciyor :))
Kocami ise yolluyorum 7de bi saat ayakta duruyoz 8 gibi bi yatiyoz bir bucuk da kocam ariyo kalkin artik benim burda canim cikiyo siz keyif yapiyonuz diye :)

X