2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Müthis basim dönüyor yattigim yerde hafif bulantida var
oglumdada bas dönmesi olmustu bulanti olmamisti

Kizlar merhaba benim icim rahat etmemisti dünden beri bugün özele endokrin bölümüne gittim doktor iyi ki bayrami beklememissin dedi çünkü tiroid hormonu cok onemliymis bebek gelisiminde hapimi iki katina cikardi ayrica iyot eksikligi testi de yapalim dedi o da önemliymis iyot eksikliği olursa bide hap verckmis onun sonucuda 3 hafta sonra cikcakmis haber verirm

hi niyeyse birden kiz gecti icimden cunku benim kizimda cok cok bulantim olmustu tabi bu sadece hi his bide canim seninde ilk hamileliginden cok farklimi bazen hamile oldugumu unutuyorum :eek::KK53::KK49::anneadayı::KK200:

Baş dönmesini malesef progestan yapıyor dr a sordum yapar dedi çünkü tansiyonu düşürüyor sabah ve akşam alıyorum ben öğlen aldığımda baygınlık geçiriyordum o yüzden dr sabah ve akşam al dedi

Kizlar merhaba benim icim rahat etmemisti dünden beri bugün özele endokrin bölümüne gittim doktor iyi ki bayrami beklememissin dedi çünkü tiroid hormonu cok onemliymis bebek gelisiminde hapimi iki katina cikardi ayrica iyot eksikligi testi de yapalim dedi o da önemliymis iyot eksikliği olursa bide hap verckmis onun sonucuda 3 hafta sonra cikcakmis haber verirm
Gecmis olsun cnm iyiki gitmissin
hi niyeyse birden kiz gecti icimden cunku benim kizimda cok cok bulantim olmustu tabi bu sadece hi his bide canim seninde ilk hamileliginden cok farklimi bazen hamile oldugumu unutuyorum :eek::KK53::KK49::anneadayı::KK200:
cnm ilk iki gebelikte 4 ay istifra ettim bunda basim dönüo mide bulantisi aksamlari oluo oda yemek yerken

Kizlar ben de bugunn saat 4 de randevuma gidecegim...ilkngidisim olacak hayirli haberlerle donerim insallah...ben tabletten giriyorum sonucu artik ilk internet gordugum yerden yazarim...dua edin
hayirli haberle gel guzelim insAllah

Baş dönmesini malesef progestan yapıyor dr a sordum yapar dedi çünkü tansiyonu düşürüyor sabah ve akşam alıyorum ben öğlen aldığımda baygınlık geçiriyordum o yüzden dr sabah ve akşam al dedi
Vajinal aliyorum. Ölede yaparmiki bilmiorumki

Aynisi bendede oldu gunde 2 kere aliyorum oglen 12.30 gece 00.30 dun ilaci aldim 00.30da sahuru disarda yapalim dedik esimle baygin bir halde geldim eve yataga nasil yattigimi bilmiyorum inanilmaz sersemlestiriyor

Kac ciktiki tsh in canim ?

Canım çok çok sevindim gözün aydın rahatlamışsınır rabbim nazarlardan korusun inşallah meleğini :)

Canım benim allah razı olsun şimdilik rahatladım çarşamba yine gidicem inşallh yine hersey yolunda olur.. öpüyorum seni cnm

Kizlar ben de bugunn saat 4 de randevuma gidecegim...ilkngidisim olacak hayirli haberlerle donerim insallah...ben tabletten giriyorum sonucu artik ilk internet gordugum yerden yazarim...dua edin

Hadi bakalım kalp atışını duyup rahatlamis bi şekilde gelirsin inşallah. . Iyi haberlerini bekliyoruz cnm

Slm kızlar hayırlı arafeler. ..

Progestarani vajinal jel olarak sabah yapıyorum ben benim gibi yapan varmı bi süre sonra geri geliyor

doktorum ilaci agizdan almami soyledi agiz vajinal cok fark edermi acaba ?
agizdan daha cok yan etkisi vajinal alio genelde herkes

Slm kızlar hayırlı arafeler. ..

Progestarani vajinal jel olarak sabah yapıyorum ben benim gibi yapan varmı bi süre sonra geri geliyor
cnm bnm hap aliom vajinal bide phyi korumak icin jel sikiyorum vajinaya hemen yatiom sabah sular göller geri gelio

agizdan daha cok yan etkisi vajinal alio genelde herkes

cnm bnm hap aliom vajinal bide phyi korumak icin jel sikiyorum vajinaya hemen yatiom sabah sular göller geri gelio
ben hap alıyom ama cok yan etkisi var sureklşi basım döuyo elım ayagım kesiliyo
bi kaç saat sonta geciyo ama gecene kadar olü gibiyim

Senin kaçtı ki canım benim bildiğim 5 ve üstüne hap veriyorlar

Kızlar tsh ile ilgili yazılanları okudum ve içime bir kurt düştü.Tsh'in 2,5 dan düşük olması gerekiyormus.Benim en yakin kontrolüm gelecek hafta cuma yapılacak ve öncesinde kan testi ile tsh ve birçok hormona da bakılacak.Yalnız benim en son temmuz ve kasım 2014 de tsh değerlerime baktım.İkisi de 3'ten yukarı,hatta biri 4'u geçiyor.Birkaç küçük nodül var o bölgede. Simdi bayram sonrası geç mi olur hastaneye gitmek için? Korkmaya başladım geç mi kaldım?

X