2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Senin kaçtı ki canım benim bildiğim 5 ve üstüne hap veriyorlar
O normal zamandadir canim ya hamileyken bebek anneden aliyo tiroidi ve tiroid annede yetersizse bebekte sıkıntı olusuyo Allah korusun hamile birinin en fazla 2.5 olmasi lazimmis doktorm o yuzden ilacimi yukseltti kesinlikle en yakin zamanda gidin bi endokrin uzmanina

acaba her ihtimale karşı bende kullansamı bu progestanı?

hap şeklinde değil mi? kaç mg ?

canm doktor kontrolunde kullansan daha iyi olmaz mi eger lekelenmen deva ediyorsa o tehlikeliymis bana dr ilk hamile kaldgmda verdi dusuk ihtimaline karsi kullanmam icin bence dokt goruss belki baska bi ilac verir veya farkli sekilde kullandirir ben gunde bir tane hap olarak aliyorum akssmlari....yinede sen bilirsin canm

Evet yuksekmis benmde 3.22 ama doktor onemsemedi her Laboratuvarın referans aralığı farkli senin normal dedi bende ayda bir olcturcem ama tsh mi

Haberlerini bekliyorum bugün gittim bende keseyi gorduk şükür 3mm dedi dr
ben garanti olsun diye bekleyebildiğim kadar beklemeyyi düşünüyorum çünnkü beta hcg belli değerlere yükselmeden görünmüyor muş. sizin mercimek iyi görünmüş valla. ultrason aleti detaylı gösteriyor sanırım.

20150716_125632.jpg Kizlar esime henuz soylemedim hamile oldugumu. Supriz ve bi ani olacak sekilde soylemek istedim. Hem ikinci kan sonucumu alip daha rahatladim. Sabah hastaneden sonucumu alinca koctas girip arabada bebek var ikazindan aldim. Arabaya yapistirdim ve cama da "hi dad!" yazdim. Esimi arayip arabada bi poset unuttum işten gelirken otoparka ugrayip alir misin dedim. Bakalim nasil sok olacak ? Ayyy heyecanla bekliyorum.

Eki Görüntüle 1584644 Kizlar esime henuz soylemedim hamile oldugumu. Supriz ve bi ani olacak sekilde soylemek istedim. Hem ikinci kan sonucumu alip daha rahatladim. Sabah hastaneden sonucumu alinca koctas girip arabada bebek var ikazindan aldim. Arabaya yapistirdim ve cama da "hi dad!" yazdim. Esimi arayip arabada bi poset unuttum işten gelirken otoparka ugrayip alir misin dedim. Bakalim nasil sok olacak ? Ayyy heyecanla bekliyorum.
Süpersin

Eki Görüntüle 1584644 Kizlar esime henuz soylemedim hamile oldugumu. Supriz ve bi ani olacak sekilde soylemek istedim. Hem ikinci kan sonucumu alip daha rahatladim. Sabah hastaneden sonucumu alinca koctas girip arabada bebek var ikazindan aldim. Arabaya yapistirdim ve cama da "hi dad!" yazdim. Esimi arayip arabada bi poset unuttum işten gelirken otoparka ugrayip alir misin dedim. Bakalim nasil sok olacak ? Ayyy heyecanla bekliyorum.
Super bir fikir valla bende heyecanlandim

X