2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar doktordan geldim kardesimin tel.giriyorum kese ve azda olsa kalp atisini goruyorum dedi.kalp atisini dinletmedi bize cunku bu aylarda vebege zarari varmis bilmiyorum ole dedi. Esinle iliski yok dedi. Bebegin sat a gore 6+6 ama goruntuye gire gelusimi 6+1:dedi pek de onemli degilmis bu kadar canlarim simdilik
Ayy masallah yaa ins bizde duyariz kalp atislarini cok guzel bi duygudur kesin bende bayramdan sonraki cumaya randevum var ins bende duyarim minigimin kalbini

Ya kizlar ben bisey merak ediyorum ben doktora gittigimde bana gore 5+0 di sata gore ama doktorum bana bebegin 5+6 Dedi bunu neye gore soyledi sata gore hesaplandigi zaman 5 Haftalik tam ama keseye gore de hesaplanabilir mi ki 8.9 mm di kesem

Ya kizlar ben bisey merak ediyorum ben doktora gittigimde bana gore 5+0 di sata gore ama doktorum bana bebegin 5+6 Dedi bunu neye gore soyledi sata gore hesaplandigi zaman 5 Haftalik tam ama keseye gore de hesaplanabilir mi ki 8.9 mm di kesem
Erken yumurtlamış olabilirsin cnm sen benim adetim çok düzensiz olduğu için keseye bakıp belirleriz demişti çünkü doktorum keseye göre hesaplıyorlar sanırım.

Merhaba kizlar bugun 5+0 ve kesem gorunmedi net olarak, ufak birsey goruyorum ama pazar bir daha gel dedi.. Aslinda kilolu degilim ama gobekteki yaglanmadan da kaynakli olabilir dedi. boyle olmasi normal mi acaba benim ilk gebeligim.
Vajinal niye bakmadım cnm benim rahim arkada olduğu için hiç Görünmedi karından mecbur vajinal baktı gördük çok şükür.

Canim ayni konu benimde kafami karistiriyo bana gore 5+4 dr gore 4+5 kesede 9.2mm dedi kafam karisti benimde

Canim adetten oncede tutunmus olabilir ultrason kese boyuna gore gun hesapliyo benimde gec dollenme galiba sata gore 8.haftada olmamiz lazim ama bizde 5+5iz

Erken yumurtlamış olabilirsin cnm sen benim adetim çok düzensiz olduğu için keseye bakıp belirleriz demişti çünkü doktorum keseye göre hesaplıyorlar sanırım.
Alla alla kafam karisti iyice on gun sonra gel kalp atisini duyarz dedi bana gore daha 6 haftalik olck doktora gore 7 haftalik olck gittigimde kesin sormam lazim

Canim adetten oncede tutunmus olabilir ultrason kese boyuna gore gun hesapliyo benimde gec dollenme galiba sata gore 8.haftada olmamiz lazim ama bizde 5+5iz
Belki canim ama ben gecen ayda kimyasal gebelik gecirdim adetten oncede olmasi biraz zor gibi neyse bilmiyorum gidince ogrenirim artik zaten su kalp sesini duyuyum saglikli olsunda gerisi cokta onemli degil

Canim ayni konu benimde kafami karistiriyo bana gore 5+4 dr gore 4+5 kesede 9.2mm dedi kafam karisti benimde
Benimde 7+5 sata gore ama gecen hafta sali cektirdigim ultrasonda 4+3 cikti simde 5+5 olduk

Eklentiler

• 20150716_185259.jpg
    20150716_185259.jpg
    66,6 KB · Görüntüleme: 73
Bak canim ultrasona gore soyluyo doktor gecen hafta sali gunu bakti banada

Eklentiler

• 20150716_185259.jpg
    20150716_185259.jpg
    66,6 KB · Görüntüleme: 70
Anladim canim benim doktorda bi sıkıntı var o zaman çünkü ultrasyon kagidinda 5 haftalik yaziyo benim hesabimda da 5 haftalik doktor niye 5+6 dedi acaba neyin kafasini yasiyo bu kadin zaten on gun sonrada gitcm ondan sonra degistircm doktoru

X