2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar merhaba dün doktorum bana dolu test yaptirmisti simdi sonuclara internetten baktim tek sıkıntı tsh hormonu yani guatr 5.89 hamileyken 2 yada 2.5 olmasi gerekiyo hapimida düzenli atiyorum ama düsmemis ins
Bi sıkıntı olmaz korkuyorum var mi aranizda benim gibi olan
endokrine de git mutlaka canım, onlarda takip etsin

sezenorhan sezenorhan çok geçmiş olsun. Bir tane kürtajım var ve bir tane de kimyasal gebeliğim. Seni çok iyi anlıyorum. Hepsi geçecek daha önce yazmıştım geçmişte yaşadıklarımı. Benim de tüp bebek ve ikiz biliyorsun. Umarım sen de en kısa sürede bebeğine ve belki de bebeklerine kavuşursun.
Cok saol cnm allah razı olsun benimde zaten daha önce tekrarlayan kimyasal gebelik lerimin sebebinin bu olduğunu düşünüyorlar bakalım kromozomal araştırma yapılacak ve belkide bu hayırlıdır ki böyle bir şey yaşayarak sebebi bulup tedavi olucak.zaten 3 ay korunma süresi sonrasında bende tüp bebek düşünüyorum.doktorumda kromozomal rahatsızlıklarda tüp bebek tedavisinin uygun görüyor.artık uzun bir süre aklımdan çıkarıp stressiz bir şekilde yazı geçiricem sonrada artık hakkımda hayırlısı ins benimde senin gibi ikizlerim olur

Kizlar merhaba dün doktorum bana dolu test yaptirmisti simdi sonuclara internetten baktim tek sıkıntı tsh hormonu yani guatr 5.89 hamileyken 2 yada 2.5 olmasi gerekiyo hapimida düzenli atiyorum ama düsmemis ins
Drunla konus cnm bnm de 2.0

Merhaba kizlar
sezenorhan sezenorhan yasadiklarina cok uzuldum cnm.Her serde bir hayir vardir.Allah en kisa zamanda yeniden saglikli bir hamilelik nasip etsin ins

Benim bugun 14:30 da randevum var.İns pit pitlari duyarizda bayram hediyesi olur.Bu arada benim bulantilarda basladi.Umarim fazla surmez.
Amin canim cok saol bende ztn bu şer de de bir hayır olduğunu düşünüyorum .rabbim sanada burda hamile olan tüm arkadaşlarıma da sağlıklı bebekler nasip etsin ins çok öpüyorum

İnşallah bir an evvel bu bulantılar da geçer de rahat edersin canım MELEK1902 MELEK1902 ..Bende de adet ağrısı oluyor ara ara.Ama eskiye nazaran azaldı.Salı günü güzel haberlerini bekliyorum:)
İnşallah tatlım hepimiz duyarız sağlıklı sıhatli meleklerimizin ilk seslerini.Ay İnşallahta olmaz bulantın.Geçen haftaya kadar ne güzel rahat geçecek dedim ama bu hafta cie:KK33: dedi:-)

kızlar bu arada akıntınız ne durumda sankı benım dunden berı yogunlaştı beyazımsı ve ara ara gelıyor

Benimde tsh 5 çıktı ilaç verdiler aç karnına içiyorum ay sonu onun için tekrar gidicem sanırım.

Randevum da bayramdan sonraydi arayip soruyum olmazsa
mutlaka git çünkü annenin ve bebeğin gelişiminde tiroit fonksiyonunun azlığı ya da çokluğu çok önemli. takip edilmesi gerekiyor. benim kuzenimin kızı doğduğunda 1 aylık falandı dr bakışlarından şüphelenmiş bebeğin, bi tiroit testi yapıyorlar bebeğintiroidi bozuk çıkıyor, büyük insan dozunda ilacı çay kaşığında eritip verdiler aylarca, maaşallah cin gibi şimdi 5 yaşında. erken tespit edildiği için çok şanslıydı.

sezenorhan sezenorhan cnm çok üzüldüm ya okurken ağladım resmen ama ne kadar metanetle karşılamışsın takdir ettim gerçekten. Rabbim sağlıklı olarak en kısa zamanda nasip etsin inşaallah dualarımızdasın bırakma ama bizi ya yaz arada :KK43:
Yok canım bırakmam ben sizi ama eskisi kadar sık giremem allahın izniyle hepinizin güzel haberlerini alıcam cinsiyetlerinı öğrenicem dualarimda sizlerle

mutlaka git çünkü annenin eğin gelişiminde tiroit fonksiyonunun azlığı ya da çokluğu çok önemli. takip edilmesi gerekiyor. benim kuzenimin kızı doğduğunda 1 aylık falandı dr bakışlarından şüphelenmiş bebeğin, bi tiroit testi yapıyorlar bebeğintiroidi bozuk çıkıyor, büyük insan dozunda ilacı çay kaşığında eritip verdiler aylarca, maaşallah cin gibi şimdi 5 yaşında. erken tespit edildiği için çok şanslıydı.
Ayy Allah korusun yaa yarin gidiyim hap atiyorum ama dozunu arttirmak gerekiyo herald

Cok saol cnm allah razı olsun benimde zaten daha önce tekrarlayan kimyasal gebelik lerimin sebebinin bu olduğunu düşünüyorlar bakalım kromozomal araştırma yapılacak ve belkide bu hayırlıdır ki böyle bir şey yaşayarak sebebi bulup tedavi olucak.zaten 3 ay korunma süresi sonrasında bende tüp bebek düşünüyorum.doktorumda kromozomal rahatsızlıklarda tüp bebek tedavisinin uygun görüyor.artık uzun bir süre aklımdan çıkarıp stressiz bir şekilde yazı geçiricem sonrada artık hakkımda hayırlısı ins benimde senin gibi ikizlerim olur
Arkadaşım geçmiş olsun bi kaç gündür girmiyorum, ne oldu iyimisin?

Uf kızlar yaa benim düşük ihtimalim var çok korkuyorum inşallah hevesim kursagimda kalmaz yanınızdan ayrılmam çok Üzgünüm bişey sorcam beta hcg nie baktırdiniz mi tekrar hic ne kadarlık artış oldu ya iki günde bir iki katına çıkmalı yazıyor forumlarda ama benim sadece 2 hafta da 2600 den 3078 e çıkmış çok moralim bozuk
ilk zamanlar iki katına çıkıyor ancak belli bir düzeye geldikten sonra daha yavaş yükseliyor canım. içini ferahh tut. yine yaptırabilirsen test yaptır. kontrollerii ihmal etme. ıstrıhat et dinlen ama aklına kötü şeyler getirme. gelişmlereden de bizi haberdar et. hakkında hayırlısı olmasını dilerim.

X