2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

sezenorhan sezenorhan canim rabbim sabirlar versin seni cok iyi anliyorum bende yasamistim ve simdi cok sukur 3 yasinda kizim var ve hamileyim hersey allah tan umudunu hic yitirme canim
Yok canım ztn belki anlamissindir ben güçlü bir kadınım ve herseyin bir sebebi olduğunu düşünüyorum sabrimin sonunda rabbim en güzel şekilde mukafatlandiracak inşallah benide tüm isteyenleride. ..

bende gittim doktoruma geldim kızlar bebeşimi gördüm kalbinin atmasını duydum şükürler olsun ama karından göremedi çok gaz var zor olucak görmek dedi zaten bebeğim tam 6 haftalıkmış ben 7 beklerken gerideymiş :KK43: sorun olsaydı sölerdi heralde bir ay sonraya çağırdı eli ayağı şekillenirde görürüz dedi ay kistim bebeğimden kaç kat büyük 4.5 cm diyor ama bakınca kocaman duruyor ve çok ağrı yaptı bugün doktorun odasına girdiğim anda ağladım resmen :) aslında biran önce bebeği görmek istedim belkide sabredemeyip ağlamışda olabilirim :KK70:

sezenorhan sezenorhan cım çok geçmiş olsun kuzum çok üzüldüm :KK43:
canım cok gecmiş olsun Rabbım seni böyle imtihan ediyor Aramızdan ayrılma sen bize hep umut verdin
Allahım herşeyi gönlüne göre versin canım benim seni seviyoruz
Cok saolun canlarim merak etmeyin hersey geçti gitti daha güzel bir gelecek için yeni bir dönem başladı bile .hepinizin yeri ayrı ayrı bende çok ayrı o yüzden aranizdan gitmeye niyetim yok :)

kızlar keseyi gören arkadaşlar inşallah kalp atışlarını da duyarız. ben yeni geldim drdan. çok şükür keseyi gördük az da olsa rahatladım 9 mm. :emir_bebek:normal mi? bir de tam 5 haftalık olması gerekirken 4+5 çıktı bu normal mi acaba? çok heyecanlandım kızlar ya.darısı keseyi görmeyi bekleyen arkadaşlara olsun inşallah. bu arada bulantılarım başladı.çıkartamıyorum ama çok bulanıyorum özellikle sabah. bir de dr yolculuk için kendi aracınız varsa sıkıntı olmaz dedi

bende gittim doktoruma geldim kızlar bebeşimi gördüm kalbinin atmasını duydum şükürler olsun ama karından göremedi çok gaz var zor olucak görmek dedi zaten bebeğim tam 6 haftalıkmış ben 7 beklerken gerideymiş :KK43: sorun olsaydı sölerdi heralde bir ay sonraya çağırdı eli ayağı şekillenirde görürüz dedi ay kistim bebeğimden kaç kat büyük 4.5 cm diyor ama bakınca kocaman duruyor ve çok ağrı yaptı bugün doktorun odasına girdiğim anda ağladım resmen :) aslında biran önce bebeği görmek istedim belkide sabredemeyip ağlamışda olabilirim :KK70:
Canım öncelikle qözünaydın bişey sorucam dün acilde doktor saq tarafımda kist var dedi ama ben kulak vermedim cocuqun kesesi qözüktümü qözükmedimi onunla ılqılenıodum sonrasındada deqerlerın qüzel dedi falan kistten bahsetmedi senin kist ne tarafta bi skntı yaratmıo hamileliqe heralde demi buqun doktorum da karından baktı kist falan demedi ama acıldeki vaginal bakmıştı kafam karıştı..

rabbim yardımcın olsun arkadaşım burda iyi güzel anlarımızı paylaştıgımız gıbı acımızı da paylaşıcaz üzülmek yok hayırlısı buymus demekkı sağlıksız bır gebelıkmıs bende nısan da oldum kurtajımı rabbım 2 ay korunma suresınden sonra hemen nasıp ettı tekrar bu mutlulugu vardır bır hayır muhakkak Allah kucagını bos bırakmasın bır daha yasatmasın bu acıyı hepimizin bebeklerini korusun Allahım bu mubarek gunde Hoppa:KK200::emir_bebek:
Amin canim inşallah herşeyde bir hayır vardır bende bunun farkındayım ztn o yüzden rabbim herseyin hayırlısını nasip etsin en önemlisi o ..

kızlar keseyi gören arkadaşlar inşallah kalp atışlarını da duyarız. ben yeni geldim drdan. çok şükür keseyi gördük az da olsa rahatladım 9 mm. :emir_bebek:normal mi? bir de tam 5 haftalık olması gerekirken 4+5 çıktı bu normal mi acaba? çok heyecanlandım kızlar ya.darısı keseyi görmeyi bekleyen arkadaşlara olsun inşallah. bu arada bulantılarım başladı.çıkartamıyorum ama çok bulanıyorum özellikle sabah. bir de dr yolculuk için kendi aracınız varsa sıkıntı olmaz dedi
Gözünaydın canım darısı kalp atışlarına hepimiz duyarız inşallah :)

sezenorhan sezenorhan Canım bebeklerimiz kürtaj için henüz çok küçükler.Neden kürtaj yapıyorlar.Benim bi yakınım 2 aylık bebeğini kaybedince(kalbi durmuştu) ilaçla düşürttürdüler.
Canım benim durumum biraz farklı ztn sağlıksız bir oluşum olduğu için vucudum aticaktim yerinden kopmuş tu ama tip ta böyle birseyle daha önce karsilasilmadigi ve kromozomal bir rahatsızlıktan olduğu düşünüldüğü ve tedavisi icin ilk once araştırılması gerektiği için ztn kürtaj oldum.simdj incelemeye gitti sonuçlar 1 aya kadar ancak çıkacak bakalım benim içinde herkes içinde hayırlısını nasip etsin herkesi durumu çok farklı çünkü ...

canım benim inan ki çok üzüldüm :KK61:ama elden bir şey gelmiyo işte her şey Allah tan, dualarımda olacaksın inşallah en yakın en hayırlı zamanda bebişin ya da bebişlerin sana gelecek, hiç moralini bozma hiç üzüleme ve evet burdan da gitme gel arada yaz bize, her şey gönlünce olsun inşallah
Cok saol canım allah razı olsun ne kadar güzel kalpli arkadaşlarım var burda ya inan ama hersey geçti gitti hayirlisj boyleymis.sizlerin güzel haberlerini hep takipte olucam her ne kadar eskisi gibi sık giremesem de...

@denissineb canım arkadaşım çok saol hep yanımda oldunuz ben çok şükür iyiyim bundan sonrada ben sizi hiç bir zaman bırakmam inşallah allah hepimiz için hayırlısını nasip etsin benim için hayırlısı da buymuş ...

biz şarköye gidecektik bayramda dr ilk 8 hafta yolculuk önermiyoruz dedi. erteledik
bizde 6 saatlik yola gitcez bakalım Allah a emanet dura dura gitmeyi planlıyoruz :KK48:
yok canım geç döllenmiştir benim de sata göre6+4 olması gerekirdi doktora gittiğimde 5+5 dedi doktor, bir de ultrason kalitesine göre bile değişiyomuş bu görme durumları, Allah a emanet öyle her şeyi kafamıza takmayalım daha yolumuz uzun inaşallah:KK68:

Canım öncelikle qözünaydın bişey sorucam dün acilde doktor saq tarafımda kist var dedi ama ben kulak vermedim cocuqun kesesi qözüktümü qözükmedimi onunla ılqılenıodum sonrasındada deqerlerın qüzel dedi falan kistten bahsetmedi senin kist ne tarafta bi skntı yaratmıo hamileliqe heralde demi buqun doktorum da karından baktı kist falan demedi ama acıldeki vaginal bakmıştı kafam karıştı..
benimde sağ tarafta canım öle dedi doktor bebeğe zararı yokmuş sanırım ama progestan verdi her ihtimale karşı bende onu yutamadığımdan fitil olarak kullan dedi sadece bir kutu kullancakmışım bugüun öle söledi ama hem gaz hem kist ağrı yapar dedi ölede oluyor kendiğinden geçer dedi ama geçene kadarda ağrı yaparmış :KK43:benim karnımdanda görmüştü ilk keseyi gördüğünde bugünde hem karından hem alttan baktı keseden bayabir büyük gözüküyordu sen birdahaki gittiğinde sorarsın yine ama bişey olsa sölerdi heralde

Canim bende bugun dr gittim ayniyiz yahu bana da 9.2 mm ve 4+5 dedi bir sonraki kontrol icin ne zaman cagirdi

benimde sağ tarafta canım öle dedi doktor bebeğe zararı yokmuş sanırım ama progestan verdi her ihtimale karşı bende onu yutamadığımdan fitil olarak kullan dedi sadece bir kutu kullancakmışım bugüun öle söledi ama hem gaz hem kist ağrı yapar dedi ölede oluyor kendiğinden geçer dedi ama geçene kadarda ağrı yaparmış :KK43:benim karnımdanda görmüştü ilk keseyi gördüğünde bugünde hem karından hem alttan baktı keseden bayabir büyük gözüküyordu sen birdahaki gittiğinde sorarsın yine ama bişey olsa sölerdi heralde
Anladım canım banada saq dedi öle duydum ama açıklama yapmadı bieşy demedi baktı yanındakı doktora soledı tmm kalk dedş bitti qitti umarım hiç birimize sıkıntı yapmaz 10 gün sonra gidicem ozamna baktırırım sorarım yıne sende enkısa zamnda kurtulursın inşallah canım..

bizde 6 saatlik yola gitcez bakalım Allah a emanet dura dura gitmeyi planlıyoruz :KK48:

yok canım geç döllenmiştir benim de sata göre6+4 olması gerekirdi doktora gittiğimde 5+5 dedi doktor, bir de ultrason kalitesine göre bile değişiyomuş bu görme durumları, Allah a emanet öyle her şeyi kafamıza takmayalım daha yolumuz uzun inaşallah:KK68:
aynen doğru söylüyorsun canım.biz de mola vere vere gitcez bakalım.bu ara çok yolculuk yapcaz napalım Allahım korur inşallah.daha bi de ev taşıcaz

kan testi yaptır hemen sonucu kesinleştir, ben eşime çift çizgi görünce direk söyledim dayanamadım :)
bugun artık çok geç yarın da malum tatil. kan testi bayramdan sonrraya kaldı :KK43:(( söylesem mi ben de beraber seviniriz. eğer değilse de beraber hayal kırıklığına uğrarız :)

X