2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar bende aranızdayım artık ☺️ 5 haftalık hamileyim ve bugün keseyi gördük inş 10 gün sonra da kalp atışlarını duyarız. Aranızda bayramda şehir dışına çıkacak olanlar var mı ben de kararsız kaldım bi zararı olur mu

bayramda bende 12 saatlik otobüs yolculuğu yapıcam bir sıkıntı olucağını düşünmüyorum

Bulantı yaşayan arkadaşlar geçmiş olsun.İnşallah kesilir,hepimiz rahat bir hamilelik geciririz. Benim de uyku sorunum var,gece yatağa girince uyuyamıyorum hemen.Sıcak hava, devamlı sırt ustu yatma zorunluluğu uykusuz bırakıyor beni.Ama dun gece ilk kez sol yanıma yatabildim şükür:))
neden sırtüstü yatmak zorundasın...öyle bir kural yok ki ben yüzsüstü dahil herşekil yatıyorum ama en iyisi yan yatış

Puff k.bakma cnm telden girdigim icin takip edemedim.Simdi bildirimlerde gordum msjini.Daha oncede soyledigim gibi ben ilk hamileligimde Zeynep hanimdan memnun kaldim.Tekrar ona gidicem.Yakin arkadasimada tavsiye etmistim oda Zeynep hanima gidiyor suan.Tabi bu senin memnun kalip kalmiycagin anlamina gelmez.Sonucta herkesin beklentisi farklidir.Muayene oldugunda en iyi karari sen verirsin
saol canım tabi dediğin gibi yarın ilk gideceğim heyeecanım ondan umarım benim de kalp atışını görür...

canım ben yarın gideceğim ilk defa bakalım hayırlısı...bende aynı tarihli arkadaşları merak ediyorum onlar gördümü kalp atışlarını ben birde yarın ilk muayeneye eşim ve çocuklarımla gideeceğim o yüzden vajinal olmak isteniyorum
Karindan görunur cnm merak etme buyudu artik bucur

X