2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba anne adayları ;
ben 2015 aralık annesiydim 8+4 kalbi durduğu için kürtaj oldum. şükürler olsun ki yeniden hamileyim kısmet olursa bende mart annesi olacağım. rabbim bebişlerimizi sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin.

Hoşgeldiniz kizlarrrr yaşasın bi sürü kişiyiz :)) ya bişey sorcam ara ara sol tarafım sizliyor acaba sizde de oluyor mu yerleştiği için mi oluyor

benimde hep sol tarafım ağrıyor sol bacağımı bile kasıyor o derece rahatsız edici ama çok güzel bebişlerimiz sol yumurtalığımızda olabilir. hatta sola kız sağa erkek derler bakalım nasıl olacak:)

Selam kızlar, ben bir sonraki evreye geçtim artık sadece midem bulanmıyor sabah akşam kusuyorum :KK51: bişey yiyemiyorum doğru düzgün

ayrıca sinir oldum bugün devlet memuruyum yarın öğlene kadar nöbete yazmışlar gittim konuştum bugün bile yerimde zor duruyorum gelemicem kusura bakmayın hamileyim dedimo_O aslında şimdi söylemek istemiyodum şöyle bi 12 haftayı atlatalım diye ama zorla söylettiler insana:110:
Iyi yapmisin canim sikma canini miden bulandiginda temiz havaya cik ben oyle yapardim derin derin icime cekerdim havayi ohh miss

Kizlar selam...
Bugun kahverenkli lekelenmelerrim vardi diye doktora gittik...
7+2 deyiz ve kalp atislarimizi duyduk cok sukur...:KK200:
Ksse etrafindaki kanama epey azalmis...
Kesemiz daha da yukariya cikmis...:nazar:Dusuk onleyici igne ve hap verdi bir gunluk...
Vede bol bol istirahat...
Ins. Sizlere de nasip olur pitpitlari duymak :nazar:

Kizlar selam...
Kesemiz daha da yukariya cikmis...:nazar:Dusuk onleyici igne ve hap verdi bir gunluk...
Geçmiş olsun canım . Masallah duymuşsun kalp atışlarını darısı bizlere inş

Günaydın güzel anne ben güne çok iyi başlayamıyorum maalesef bulantı gözümü açıyorum gün boyu devam ediyor gerçi kusmuyorum ama sürekli bulantı olduğu içinde yemek yiyemiyorum sende durumlar nasıl tatlım?İnşallah hafif geçiriyorsundur:KK68:
Midm eksiyor aksamlari bulaniyr aditi gaz bebi mahvetti y a buna da sukur

Selam kızlar, ben bir sonraki evreye geçtim artık sadece midem bulanmıyor sabah akşam kusuyorum :KK51: bişey yiyemiyorum doğru düzgün

ayrıca sinir oldum bugün devlet memuruyum yarın öğlene kadar nöbete yazmışlar gittim konuştum bugün bile yerimde zor duruyorum gelemicem kusura bakmayın hamileyim dedimo_O aslında şimdi söylemek istemiyodum şöyle bi 12 haftayı atlatalım diye ama zorla söylettiler insana:110:

Allah kolaylık versin inş kısa sürer bu dönem...

Bulantı yaşayan arkadaşlar geçmiş olsun.İnşallah kesilir,hepimiz rahat bir hamilelik geciririz. Benim de uyku sorunum var,gece yatağa girince uyuyamıyorum hemen.Sıcak hava, devamlı sırt ustu yatma zorunluluğu uykusuz bırakıyor beni.Ama dun gece ilk kez sol yanıma yatabildim şükür:))

Allah'ın izniyle inşallah bende mart annesi olacağım kesemizi henüz görmedik bu hafta ya da haftayadedi doktor görürürüz inşallah .. geçen sene dış gebelik yaşamıştım,tedirgin beklemedeyim keseyi görmeden rahat edemicem, Allah'ım inşallah sağlıkla kucağımıza almayı nasip eder

Bizde göremedik bu haftada bayram tatiline denk geliyor dr muz yok galiba dayanamayıp yarın nöbetci dr a gidicem :)

Uf kızlar yaa benim düşük ihtimalim var çok korkuyorum inşallah hevesim kursagimda kalmaz yanınızdan ayrılmam çok Üzgünüm bişey sorcam beta hcg nie baktırdiniz mi tekrar hic ne kadarlık artış oldu ya iki günde bir iki katına çıkmalı yazıyor forumlarda ama benim sadece 2 hafta da 2600 den 3078 e çıkmış çok moralim bozuk

Canım benim kalbini ferah tut baktırmadım ben daha yarın bir daha gidecegim kese görünmezse yine kan tahlili yapacaklardır o zaman detaylı yazarım sana. İnsallah birsey olmayacak. Önce herseyin hayırlısı olsun. Forumlarda okudugun herseye kafa yorma hatta arastırma direk doktorunla konus cok yalan yanlıs bilgi dolasıyor hem herkes aynı degil yat uzan is yapma seyahatini ertele evde dinlen.

merhaba anne adayları ;
ben 2015 aralık annesiydim 8+4 kalbi durduğu için kürtaj oldum. şükürler olsun ki yeniden hamileyim kısmet olursa bende mart annesi olacağım. rabbim bebişlerimizi sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin.

Amin insallah. Hayırlısı olsun gözün aydın Allah hepimize saglıkla yavrularımı kucagımızı alacagımız günü göstersin

Kizlar selam...
Amin guzelim gozun aydin

Canim bende zeynep yesim hanimdan yarin aldim randevu sen de ona mi gideceksin birde vajinal muayene mi eder acaba mauyene cikisinda yazarsan sevinirim canim senin tavsiyenle gidecem bu doktora bir arkadasimda kadriye hanimi tavsiye etti yine erdemde
Puff k.bakma cnm telden girdigim icin takip edemedim.Simdi bildirimlerde gordum msjini.Daha oncede soyledigim gibi ben ilk hamileligimde Zeynep hanimdan memnun kaldim.Tekrar ona gidicem.Yakin arkadasimada tavsiye etmistim oda Zeynep hanima gidiyor suan.Tabi bu senin memnun kalip kalmiycagin anlamina gelmez.Sonucta herkesin beklentisi farklidir.Muayene oldugunda en iyi karari sen verirsin

İnşallah cnim dua edin bana nolur smdi gene doktora gidiyorum ya gerçekten forumlarda uzak durmak gerek böyle k9nularda hep en kötüsü yazıyor insanı perişan ediyor

X