2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba kizlar bende daha dün öğrendim hamile oldugumu ve sabah kalkar kalkmaz doktora gittik keseyi icinde bebisimi gordük çok mutlu olduk Allahm saglikla sihhatli bebeklerimize kavustursun ins.
gözün aydın canım. tam olarak ne kadarlık? bebeği de gördük deyince şaşırdım.darısı başımıza inşallah

inşallah canım benim bebişin seninledir dualarım seninle...4 gün kala herkes öğrenmeyebiliyor çıkmazsa stres yapma sakın tam gününde bile öğrenebilrsin

bence başka doktora gitmeyin, bu sadece macera olur ve farklı yorum ancak kafa karıştırır :) sanırım en güzel şey de sabretmeyi öğreneceğiz bu 40 haftalık dönemde :)
sanırım öyle ya sabır dicez beklemeyi öğrencez :)

Elisita canim kac kilosun boyun kac? Ben de su am 73 kiloyum boyum da 1.67 allahtan cok belli etmiyorum kilomu ama tabii beni rahatsiz ediyor. Acaba ben de bir diyetisyen destegi mo alsam diyorum. Ama hayatim boyunca hic diyet yapmadim o yuzden cekiniyorum da uygulayabilir miyim diye. Onceki gebeligimde 20.haftama kadar hamile kaldigim kilodaydim, ne olduysa sonra oldu 19 haftada 17 kilo aldim.

gözün aydın canım. tam olarak ne kadarlık? bebeği de gördük deyince şaşırdım.darısı başımıza inşallah
Sagol canim 5+6 olmusuz bende beklemiyodum görmeyi ama doktor bak burasi kese icindeki elma cekirdegi kadar da bebegin dedi resmi biraz büyütüp verdi ins sizde görürsünüz boyu falan yaziyo hatta 0.89 cm diye

Sagol canim 5+6 olmusuz bende beklemiyodum görmeyi ama doktor bak burasi kese icindeki elma cekirdegi kadar da bebegin dedi resmi biraz büyütüp verdi ins sizde görürsünüz boyu falan yaziyo hatta 0.89 cm diye
ayyy nasıl mutlu olmuşsundur.inşallah ben de görebilirim yarın ve tabi diğer arkadaşlarımda. yarın kontrolü olan çok kişi var.

canım peki son adet tarihin neydi acaba? ben de yarın gidicem kese için de o yüzden soruyorum.belki bi sürpriz olur bebiş görünür mü diye. umut dünyası işte
Haziran 8di canim hemen hemen ayniyiz heralde gözükür canim sen doktora ne zaman gittin ben biraz gec gittim belki o yuzdendir

Haziran 8di canim hemen hemen ayniyiz heralde gözükür canim sen doktora ne zaman gittin ben biraz gec gittim belki o yuzdendir
canım benimde 10 haziran.ama ben çok bekledim adete beş kala öğrendim çünkü o yüzden sabırsızım galiba.bir kere gittim daha doktora geçen hafta o da yarın için çağırdı. sanırım karından bakmak için geç çağırdı.

ayyy nasıl mutlu olmuşsundur.inşallah ben de görebilirim yarın ve tabi diğer arkadaşlarımda. yarın kontrolü olan çok kişi var.
Cok mutlu oldik canim ya tarif edilmez hepiniz bu duyguyu yasayin ins. Bi de daha dun ogreniyorum hamile oldugumu bugunde bebegimi gordum şok üstüne şok oldum ama cok güzel oldu

Canım bnde 165 boy kilo 78 bnmde cok çok. Sırıtmasada görüntüden ziyade dr tartıya bakıo evdeki tartım daha az gösteriyodu ama onlarınki cok daha farklı fazla cıkablrsn söyliim bnde fazla cıktm yani bnce cok daha iyi bnm ilk hamileliğim bide diyetisyen önermeseydi bile gitmeyi düşünüyodum en azından ne yicegimi bilirim boşuna kendimi besleyip şişcgme:)bebişi beslemiş olurum korkuyodumda cok kilo almaktan daha yolun basındayız bakalım bayram gecsin bi rahat kafayla tatilimi yapiim sonra savaşıma baslıcm diyet vs inşallah da yolunda gider..aaa buarada kızlar bnm dr denize izin verdi birde tansiyon ve seker aleti edin ddi günlük ölç ve not al ddi bunun bnm diyet tapcgm içinde dmiş olablr ama:)

Cok mutlu oldik canim ya tarif edilmez hepiniz bu duyguyu yasayin ins. Bi de daha dun ogreniyorum hamile oldugumu bugunde bebegimi gordum şok üstüne şok oldum ama cok güzel oldu
bencede süper olmuş.sağlıkla kucağımıza almak da nasip olur hepimize inşallah.

Hmm anladim canim bende karnimdan baktirdim zaten vajinal ultrasyon olsaydi yaptiramazdm yarin bekliyoruz haberlerini gözükür ins.

Bizde 5+3 olduk babasi sabredemedi devlet hastanesini sira aldik yarin gidecez kendi doktorumuza bayramdan sonra gidecez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…